Новак
12pcs/многу Големо Зелено Кристал Гроздобер Желка Брошеви Деца Подарок Животинско Hijab Иглички Кеси Додатоци Мали Pin Brooch

12pcs/многу Големо Зелено Кристал Гроздобер Желка Брошеви Деца Подарок Животинско Hijab Иглички Кеси Додатоци Мали Pin Brooch

Достапност: Залиха
DEN 2160.00


Можете Да Се Меша Бојата Еден Многу
Blue+Антички сребрен Позлатен
Зелена+Антички Злато Позлатен
Сив+Антички Сребрен Позлатен
Топла Продажба ID : 5124 us$ 6.98 /парче us$ 5.88 /парче us$ 6.28 /парче us$ 10.58 /парче us$ 6.98 /парче us$ 4.98 /парче us$ 9.48 /парче us$ 7.98 /парче us$ 5.08 /парче us$ 4.98 /парче

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристал
Стил:
Тренди
Брошеви Тип:
Brooch Иглички
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
Blucome
Број На Модел На:
7606100144
Обликотшема:
Животните
Пол:
Унисекс
боја:
Сина, Зелена, Сива
is_customized:
Yes
Стил:
Романтични

Подобро ви се допаѓа

ОписиПозлата Боја : Злато / Родиум Сребро.Кристал Боја : Виолетова / Red / БраунНа brooch е 54mm*38mm во прибл; ФотоД

Добредојдовте на нашата продавница на aliexpress Висок квалитет и Чесност е нашата начелоC366 П Змеј Форма Бро

Детали за производот Кристал Легура Brooch Висок Квалитет Во ЕУ & О & САД Состојба : 100% Сосема Нов Материјал :

Опис : Предмет : Мода Brooch Бренд : 100% Сосема Нов Пол : Жените Дами Девојки Унисекс Мажите Големина : Покаже к

Прилично Корални Flowr Кристал Brooch PinПозлата Боја : Злато / Родиум Сребро;Главниот Камен Боја : Јасно;На brooch

Прилично Паун Кристал Brooch PinПозлата Боја : Злато / Родиум Сребро.Главниот Камен Боја : СиваНа brooch е 80mm*45mm в

Големиот Паун Кристал Brooch PinПозлата Боја : Родиум Сребро.Кристал : Јасно и ВиолетоваНа brooch е 55мм години;О

Прилично Кубни Циркони Кристал Brooch PinПозлата Боја : Злато / Родиум Сребро.Кристал Боја : Виолетова / Red / Ша

Прилично Корални Flowr Кристал Brooch PinПозлата Боја : Родиум Сребро;Главниот Камен Боја : Јасно;На brooch е 59mm со

Добредојдовте на нашата продавница на aliexpress Висок квалитет и Чесност е нашата начелоC090 К2 Gecko Форма Брош

Прилично Кубни Циркони Кристал Brooch PinПозлата Боја : Злато / Родиум Сребро.Кристал Боја : Виолетова / Red / Ша

Прилично 1.85" Голем Цвет Кристал Brooch PinПозлата Боја : Родиум Сребро.Главниот Камен Боја : Јасно;На brooch е 47mm

Ако имате било незадоволство со нашите накит, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас пред да за

Добредојдовте на нашата продавница на aliexpress Висок квалитет и Чесност е нашата начелоC815 Цвет Форма Брош

Прилично Паун Кристал Brooch PinПозлата Боја : Злато / Родиум Сребро.Главниот Камен Боја : ВиолетоваНа brooch е 54

Големиот Паун Кристал Brooch PinПозлата Боја : Антички Сребрен / Сребрена / Пиштол Црна / Античкиот ЗлатоНа broo

Прилично Паун Кристал Brooch PinПозлата Боја : Злато / Родиум Сребро.Кристал Боја : ЦрвенаНа brooch е 54mm*38mm во при

Големиот Паун Кристал Brooch PinПозлата Боја : Црна ПиштолКристал : Џет ЦрнаНа brooch е 75мм*60mm години;Ова е многу

Прилично Кубни Циркони Кристал Brooch PinПозлата Боја : Злато / Родиум Сребро.Кристал Боја : Виолетова / Red / Ша

Scroll