Новак
Семејството Џемпер Црвено Маскирна Pullovers Мајка, Татко, Деца Есен Зима Облека Семејство Појавување На Облека Мека Удобно

Семејството Џемпер Црвено Маскирна Pullovers Мајка, Татко, Деца Есен Зима Облека Семејство Појавување На Облека Мека Удобно

Достапност: Залиха
DEN 797.00
DEN 1049.28

Потоа кликнете на "додади во кошничка". Ако не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас пред да замине netural (3 ѕвезди)/негативни(1-2 ѕвезди)повратни информации. Чекор 2 : "Продолжи Шопинг" за да изберете боја и големина на мама и тато. Бидејќи вашето мислење е важно за нашата иднина бизнис, ние искрено се надевам дека ќе може да остави позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги, ви благодариме за вашата вредност време.
Ние можеме да работиме заедно за да го реши вашиот проблем. ние обично брод вашата нарачка во рок од 2 дена во приемот на вашата исплата. Кина /Хонгконг пост, нормално земе 15-30 дена до вашата локација, но понекогаш поради сопствени должност или времето проблем, тие може да бидат одложени се малку подолго, искрено се надевам дека ќе може да чекаат за неколку дена во трпение.ние брод предмети преку EMS,UPS-от,DHL,FEDEX,ТНТ ,epackt или Кина/Хонгконг Пост воздухопловната, ,превозот начин ќе зависи од вкупната цена. Над $100, предаден од страна на EMS, UPS-от, DHL. Потоа додадете во количката. Помалку $100, предаден од страна на Кина/Хонгконг пост.
Чекор 3 : "View количка" да плати за двата облека
големина(CM) облека должина на ракав биста укажуваат на тоа висина 2 T 40 28 64 85-95 3 T 42 30 68 95-105 4 T 44 32 72 105-115 5-6 T 46 34 76 115-125 7-8 T 48 36 80 125-135 9-10 T 50 38 84 135-145 возрасни S 58 46 92 155-160 возрасни M 60 48 96 160-162 возрасни L 62 50 100 162-165 возрасни XL 66 52 104 165-170 возрасни 2 XL
70 62 112 168-170
1.
ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА МОЈАТА НОВА ПРОДАВНИЦА
СЕ КАЖЕ НЕ НА НИЗОК КВАЛИТЕТ !! САМО ВИСОКО КВАЛИТЕТНИ ПРОИЗВОДИ Е ДОЗВОЛЕНО ДА СЕ ПРОДАВА ВО ОВАА ПРОДАВНИЦА! Цената е за едно лице само
ако треба за деца и мајка ,татко pls плати заедно
Како да се купат 2 облека и за бебето и за мама,тато? Чекор 1 : ве Молиме изберете боја и големина за дете. Тоа обично трае 5-8days за испорака.

Параметрите на стоката

Големина:
adult S, adult M, adult L, adult XL, adult 2XL, 24M, 3T, 4T, 5T, 6T, 7T, 8T, 9T, 10T
Бренд Име:
Aiqingsha
Тип На Објект:
Џемпери
Материјал:
Памук
Шаблон Тип:
Paisley
Стил:
Повик
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Шема:
Маскирна
Пигмент:
Црвено Маскирна
Производот Категорија:
Со деца
Дебелина:
задебелување
Применливи пол:
Унисекс / машки / женски
Сезоната:
зима, есен
Родителството категорија:
Џемпер / маица

Подобро ви се допаѓа

БРЕНД CHILDHOODDAYS МАЈКА И ЌЕРКА ПОЈАВУВАЊЕ НА ФУСТАНИЕлемент : лабавалинија форма без ракави зимски стил со

Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.А Ние обично брод во рок од три ра

СЕ КАЖЕ НЕ НА НИЗОК КВАЛИТЕТ !! ЦЕНА DEPEDN НА КВАЛИТЕТОТ !!само добар квалитет на стоката е дозволено да се п

БРЕНД CHILDHOODDAYS МАЈКА И ЌЕРКА ПОЈАВУВАЊЕ НА ФУСТАНИ2017 Пролет Лето Есен Зима бренд CHILDHOODDAYS дизајн нов фуста

БРЕНД CHILDHOODDAYS МАЈКА И ЌЕРКА ПОЈАВУВАЊЕ НА ФУСТАНИЕлемент : лабавалинија ong ракави црвена / сива со флора

БРЕНД CHILDHOODDAYS МАЈКА И ЌЕРКА ПОЈАВУВАЊЕ НА ФУСТАНИ2017 Пролет Лето Есен бренд CHILDHOODDAYS дизајн нови три четвр

БРЕНД CHILDHOODDAYS МАЈКА И ЌЕРКА ПОЈАВУВАЊЕ НА ФУСТАНИ2017 Пролет, Есен Зима бренд CHILDHOODDAYS дизајн нови кратки р

БРЕНД CHILDHOODDAYS МАЈКА И ЌЕРКА ПОЈАВУВАЊЕ НА ФУСТАНИ2017 Пролет Лето Есен бренд CHILDHOODDAYS дизајн нови кратки ра

БРЕНД CHILDHOODDAYS МАЈКА И ЌЕРКА ПОЈАВУВАЊЕ НА ФУСТАНИ2017 Пролет Лето Есен бренд CHILDHOODDAYS дизајн нов фустан без

БРЕНД CHILDHOODDAYS МАЈКА И ЌЕРКА ПОЈАВУВАЊЕ НА ФУСТАНИЕлемент : лабавалинија форма целосна ракави зимски сти

БРЕНД CHILDHOODDAYS МАЈКА И ЌЕРКА ПОЈАВУВАЊЕ НА ФУСТАНИЕлемент : pleated целосна ракави стил жакард пинк со панда

100% moneyback Загарантирани!Сите производи ќе бидат тестирани во 100% пред породувањето.Ако било какви прашања

07"Пакет : 1 buc фустан, ѓердан не ги вклучуваат,Испорака : Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот мето

МАЈКА И ЌЕРКА ПОЈАВУВАЊЕ НА ФУСТАНИЕлемент : лабава pleated фустани без ракави бела стил со цветните отпеча

Искрено барање дека ќе контактирајте со нас веднаш,ПРЕД да ни даде 3 ѕвезди или 1 ѕвезди повратни информа

Плаќање : Ние прифаќаме western union, qiwi паричник, кредитна картичка и преку Alipay безбедна уплатата ЗАЧУВАМ на

ВЕ МОЛИМЕ СЛЕДЕТЕ ГИ ГОЛЕМИНА НА ТАБЕЛА ДЕТАЛИ ЗА ДА ИЗБЕРЕТЕ ГОЛЕМИНА ЗА ВАШЕТО БЕБЕ !ГОЛЕМИНА НА НАДОМ

MANHAGU Бренд 1 парче Појавување на Семејството Облека Мода Мајка и Ќерка Облека Шорцеви Тмаица Семејство П

ВЕ МОЛИМЕ СЛЕДЕТЕ ГИ ГОЛЕМИНА НА ТАБЕЛА ДЕТАЛИ ЗА ДА ИЗБЕРЕТЕ ГОЛЕМИНА ЗА ВАШЕТО БЕБЕ !ГОЛЕМИНА НА НАДОМ

Можеби како овие : Дете Големина Ознака големина НАС големина Должина Биста Половината висина од 100 3 53 62

Ако објектот е дефектен, pls пратете ни слики и контактирајте со нас пред поведување на спор.Ние нудиме Ви

БРЕНД CHILDHOODDAYS МАЈКА И ЌЕРКА ПОЈАВУВАЊЕ НА ФУСТАНИЕлемент : кратки ракави pleated стил со polka точка печатење

Ако сакате други изразат како : ТНТ, FEDEX, DHL, EMS, итн.5 2 2 T / 3 T 43 61 38 27 90105 12 ве Молиме испратете го заврши точна

Поднесе Цел06.Препорачуваме Ali Express Стандард за Испорака : / AU / Русија / European / Оддалечена Област 4...

Scroll