Новак
300pcs 12*28mm Стаклено Шише Тегли Шишенцето со Плута Затка за DIY Желби Порака Примерок Парфем сад Помине Уметност мушка reagent цевка

300pcs 12*28mm Стаклено Шише Тегли Шишенцето со Плута Затка за DIY Желби Порака Примерок Парфем сад Помине Уметност мушка reagent

Достапност: Залиха
DEN 1908.00
DEN 2008.80


300 500pcs/многу. можете да добиете не заврши производи . diy со себе
големина : 12*28*6mm
1.4 ML Добредојдовте на нашата продавница :

Параметрите на стоката

Стил:
12*28*6mm
Тема:
Цвет
Регионален Функција:
Европа
Материјал:
Стакло

Подобро ви се допаѓа

Количина : 100 парчиња по торба големина : 14*19mm Добредојдовте на нашата продавница :

Ние ќе брод предмети во рок од 3 работни дена по извршената уплата е постигнат Ние ќе се потрудиме да се н

Со еден збор ,ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас слободно,ние ќе ви одговори шт

(1 mm = 0.039 инч, 1 инч = 25.4 mm) Големина : 20*30мм Количина : 20 парчиња по торба Забелешка : 1.Таму би можело да биде м

Shippment1 Ние ќе брод да ја стандардната адреса во Зачувам ако не информира нас,и телефонски број е важно ко

За Превозот 1.100 компјутери 14 мм Завртка Устата 22x50 mm Стаклени Шишиња Со Црна Пластична Капа за DIY 10 ml Праз

Тука, тоа е собирање на производи, ние имаме свои луѓе да се соберат овие работи Вашите позитивни поврат

стакло шишенцето големина : 30*20mm5pcs / многу можете да добиете не заврши производи diy со себе Добредојдовте

Вие сте во потрага на порцелан Тоа е доста ретка и својот занает резба е многу уникатна Тоа покажува Кин

добредојдовте во мојата продавницаГолемина на : Висина : 8 смШирина : 18 cmТежина : 810 1 g cm = 0.39 инчен 1 инч = 2.54

стакло шишенцето големина : 12*12mm300pc / многу можете да добиете не заврши производи diy со себе Добредојдовт

Pewter Пингвин Мајка и Син Накит Trinket Мала Кутија Pewter trinket кутијаСпецификации : Материјали : Pewter Глеѓ, pewter ле

трговија на големо кралската превоз форма метален накит кутија trinket КутијаСпецификации : Димензии : 8*4.4*8

стакло Накит Кутија Вечен цвет кутија Европската накит кутија за Накит складирање кутија Дизајн Покаже

Име на стоки : star празно шише, сакаат шише, маглина шише, море шише, виножито шише, празна шише со еден про

Модерен Дизајн Travle Cometic Тегла Кристал Парфем Шишиња Refillable Контејнери Подарок Чаша Празна ШишеОбјектот

Scroll