Новак
Практична Велосипедизам Велосипед Велосипед 3 LED Глава Пред Задните Опашка светлина Полнење на Батеријата Со USB Полнење Кабел 2 Боја на Располагање

Практична Велосипедизам Велосипед Велосипед 3 LED Глава Пред Задните Опашка светлина Полнење на Батеријата Со USB Полнење Кабел

Достапност: Залиха
DEN 193.00
DEN 217.44


Карактеристики :
100% сосема нов и висок квалитет.
Анти-Дожд, Анти-Падот
Предни/Задни светла за USB Полнење
Мали димензии и лесно да се носат, големи осветлување спектар, што поширока визија за време на возењето во текот на ноќта
Користи алуминиум материјал, издржлив за да го користите и има одлична топлинска спроводливост
Интегриран дизајн со добра запечатување занает обезбедува одлични перформанси водоотпорен, овозможувајќи ви се вози во било кој временски услови
Обвинет од страна на поврзување на Микро USB кабел на компјутер или приклучување на телефонот полначот со ѕидниот моќ socket
4 светлина режими (јаки, слаби, бавно флеш, strobe)
Спецификации :
Боја : Црвена/Бела
Материјал : алуминиум легура + инженеринг пластика
4 режими : јаки, слаби, бавно флеш, strobe
LED : 3 x светла Led диоди
Како да се наплаќаат : преку Micro USB кабел
Големина : 53*40*40mm
Пакет се вклучени :
1 x Велосипед предни/задни светла
1 x USB кабел за полнење

Параметрите на стоката

Бренд Име:
Cooloh
Монтажа Сместување:
Рамка
Број На Модел На:
ZH655201~ZH655202
сертификација:
CCC
Напојување:
USB полнење
Материјал:
4 режими:
LED:

Подобро ви се допаѓа

( со исклучок на батеријата);5)Слободно префрлете се во велосипед пред светлината и светло;6)Страна црв

На 2LED дизајн обезбедува блесокот на твојата светлина.LED Безбедност Предупредување Велосипед Светло Вод

Погоден за НРКP7 / XMLT6 LED Глава Светилка / Велосипед СветилкаКапацитетот на батеријата : 12000m AhНапон : 8.бат

Нашата цел е задоволството на клиентите!7 Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од д

Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас Транзит време може да

2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од

Соларна LED диоди Велосипед Светла Велосипед Задните Опашка Светилка Светлина Велосипед возење велосип

Име на производ : Велосипед USB полнење супер светло taillights Тежина : 81g Режим : Шест режими на блицот Водоотп

Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗА

Спецификација : Извор на Енергија : USB Полнење 550m Ah3.7 V Li Полимер Батерија на Полнење време : 2.5 часа од usb LED

Големина : 6.5 см(висина)* 3.5 см(широк) *3cm (дебелина)одговара handlebar дијаметар : 2.5 cmодговара факел дијаметар :

Вентилот на гумата капа светла завртка врз вентил матични на вашиот автомобил, велосипеди или мотор во

ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.Излез : 2 x XML U3 бела LED светла може да дојде до 5000 lumensЗабелешка : вистинската моќ за оваа

Материјал : Нови ABSСијалицата : 2x1 WПроизвод Големина : 5 × 3.6 × 4.2 CMТежина : 41gБатерија : 3x AAAПакување : боја ку

2) Плаќање, мора да биде m ade во рок од 3 дена од денот на нарачката Време На Испорака : 1 Ние ќе ги пратите пр

Функција : LED type : XML T6 Лумен : 7000lm LED количина : 5 животниот век : 100,000 часа Стабилни перформанси : Циклус живо

Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.3) Ние ќе рефундирање на В

IPX7 Водоотпорен Оценка LED Отворено C8 Тактички Светло Водоотпорен Батерија ФенерчеГлавните Карактеристи

Ве молиме контактирајте со нас за детали прво пред вашата акција!Стандард на Услуги : Кина Пост Воздух Mai

Описи : Модел : Супер Висока Велосипед РогМатеријал : ПластикаБоја : ЦрнаБатерија Тип : 2 парчиња АААDecibel :

ИЛИ, можете да изберете да имате замена 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни пр

Која логистички метод ќе го користите за да испраќате мојата цел? Тоа ќе зависи од вашиот избор, но ние в

USB Полнење Велосипед Светлина Спецификација 100% Нов и Висок Квалитет Режим : 3(ВисокНизок Strobe) Powered by : Вгра

Scroll