Новак
AHD Тајван / САД NTSC систем 4 SD картичка, on-board видео, локомотива, хард диск, следење на домаќинот, фабрика место

AHD Тајван / САД NTSC систем 4 SD картичка, on-board видео, локомотива, хард диск, следење на домаќинот, фабрика место

Достапност: Залиха
DEN 2581.00
DEN 2716.80


Ние сме фабрики
1. H. 264 видео компресија, мулти код крак на снимањето.
2.Видео компресија користење h. 264 алгоритам, системот има четири целосна AHD720 P / 4 патот полн D1 (поддршка четири AHD960 P на-табла камерата/четири AHD720 P на-табла камерата/D1 на-табла камера;
3. 1 CH VGA излез е задолжително
4. 8-36 V широк напон на напојување, супер ниска потрошувачка на енергија.
Со преоптоварување/ undervoltage/ shortcircuit/ обратен заштита
5. Излезна моќност за 12 VDC/3 Amp, може да обезбеди постојан напон на камерата, мал LCD и други периферна опрема.
6. Поддршка SD картички за складирање, со максимална 128 G за еден SD картичка
7. Одложен за снимање на видео клип функции кога возилото е затвори (поставки за времето може да биде до 24 часа).
8. Различни видео снимање на сцени за да се задоволат различните барања, како што се автоматско снимање, прирачник за снимање, аларм за снимање, итн.
9. Поддршка 4 CH алармантна влезови(Вратата Отворена/Затворена, Светлина, Вртење, Наназад, итн) и 1 CH алармот на текст.
10. Екранот и евиденција за состојбата на возилото, плоча број, пат, во текот/ниска брзина информации, итн.
11. Поддршка на сите возила, вклучувајќи автобуси, такси, камион, училишниот автобус, итн.
12.Јазик : Англиски / Руски;
13.Стандард : NTSC/PAL.

Параметрите на стоката

Видео излез:
1CH VGA 1280 X 1024 60Hz
Комуникациски Интерфејс:
RS485
Хард диск од Тип Интерфејс:
SATA
Аудио Излез:
1CH РКА
Бренд Име:
LSZ
Резолуција На Видео:
720P
Број На Модел На:
LSZ-A9504S-74-22
Аудио влез:
Канал 4
Видео Стандард:
NTSC
Двонасочна Аудио:
No
Видео Влезен Интерфејс:
AV/РКА

Подобро ви се допаѓа

Ние сме фабрики1 H 264 видео компресија, мулти код крак на снимањето.2.Видео компресија користење h...

1 Поддршка 8 CH Видео & Аудио синхрони текст, 1 CH Видео & Аудио синхрони излез; 1 CH VGA излез, 1 CH AV Излез.2 Видео к

AHD 4 CH Хард Диск Мобилни DVR(LSZA6604 H)1 Поддршка 4 CH Видео & Аудио синхрони текст, 1 CH Видео & Аудио синхрони излез

AHD 4 CH Двојно SD Картичка GPS Мобилни DVR(LSZA6504 DG)1 H 264 видео компресија, мулти код крак на снимањето.2 Видео комп

Европа : EПакет; Холандија Пост; Швајцарската Пост, за 715 дена9.0 порти HDD 1*SATA портови (Max 8 TB / per) Безжична 3 G, W

Нашата служба за корисници и техничка поддршка ќе се потрудиме да ви понуди соодветно решение...

AHD 4 CH Двојно SD Картичка, WIFI, GPS Мобилни DVR(LSZA6504 DGF)1 H 264 видео компресија, мулти код крак на снимањето.2...

AHD 4 CH Двојно SD Картичка GPS Мобилни DVR(LSZA6504 DG)1 H 264 видео компресија, мулти код крак на снимањето.2...

1 Поддршка 8 CH Видео & Аудио синхрони текст, 1 CH Видео & Аудио синхрони излез; 1 CH VGA излез, 1 CH AV Излез.2...

Ние сме фабрики1 H 264 видео компресија, мулти код крак на снимањето.2.Видео компресија користење h 264 алгор

AHD 4 CH Двојно SD Картичка GPS Мобилни DVR(LSZA6504 DG)1 H 264 видео компресија, мулти код крак на снимањето.2...

Ние сме фабрики1 H 264 видео компресија, мулти код крак на снимањето.2.Видео компресија користење h...

Враќање следење на број ќе им биде од помош на овој процес.0HDD : 1*SATA порта (Max 4 TB / per)Безжична : 3 G, WIFI (продол

*Движење откривање на снимањето На DVR ќе биде предизвикана да ги сними, кога се открие нешто се движи...

1 H 264 видео компресија, мулти код крак на снимањето.2.Поддржува 4 канал AHD960 P камерата; 4 канал AHD720 P камерат

1 Поддршка 4 CH Видео & Аудио синхрони текст, 1 CH Видео & Аудио синхрони излез; 1 CH VGA излез, 1 CH AV Излез...

AHD 3 G GPS 4 CH Хард Диск Мобилни DVR (LSZA6604 HGW)1 Поддршка 4 CH Видео & Аудио синхрони текст, 1 CH Видео & Аудио синхрони

1 Поддршка 8 CH Видео & Аудио синхрони текст, 1 CH Видео & Аудио синхрони излез; 1 CH VGA излез, 1 CH AV Излез.2...

AHD 4 CH GPS Хард Диск Мобилни DVR (LSZA6604 HG)1 Поддршка 4 CH Видео & Аудио синхрони текст, 1 CH Видео & Аудио синхрони из

AHD 3 G GPS 4 CH Хард Диск Мобилни DVR (LSZA6604 HGW)1 Поддршка 4 CH Видео & Аудио синхрони текст, 1 CH Видео & Аудио синхрони

AHD 4 CH GPS Хард Диск Мобилни DVR (LSZA6604 HG)1 Поддршка 4 CH Видео & Аудио синхрони текст, 1 CH Видео & Аудио синхрони из

Ние сме фабрики1 H 264 видео компресија, мулти код крак на снимањето.2.Видео компресија користење h 264 алгор

1 Поддршка 8 CH Видео & Аудио синхрони текст, 1 CH Видео & Аудио синхрони излез; 1 CH VGA излез, 1 CH AV Излез.2 Видео к

1 H 264 видео компресија, мулти код крак на снимањето.2.Поддржува 4 канал AHD960 P камерата; 4 канал AHD720 P камерат

1 Поддршка 8 CH Видео & Аудио синхрони текст, 1 CH Видео & Аудио синхрони излез; 1 CH VGA излез, 1 CH AV Излез.2...

AHD 3 G GPS 4 CH Хард Диск Мобилни DVR (LSZA6604 HGW)1 Поддршка 4 CH Видео & Аудио синхрони текст, 1 CH Видео & Аудио синхрони

Ние сме фабрики1 H 264 видео компресија, мулти код крак на снимањето.2.Видео компресија користење h 264 алгор

Scroll