Новак
3.5 90MM E4 R87 Круг Led Магла Светлина Собранието Кит W/ Дење Работи Светилка Ореол Прстени светилки drl Ксенон Осветлување Бел Автомобил Daylights

3.5 90MM E4 R87 Круг Led Магла Светлина Собранието Кит W/ Дење Работи Светилка Ореол Прстени светилки drl Ксенон Осветлување

Достапност: Залиха
DEN 6840.00
DEN 7200.00

Ве молиме ни e-mail пред отворање на спор или остави негативни повратни информации, Ние ќе ви помогне да ги реши сите проблемот
. Ако имате било какви прашања за квалитетот, ве молиме контактирајте со нас без двоумење. Ние ќе се обидеме потрудиме да го решат Вашето задоволство е наша цел, Ако не сакате на предмети кога се добие тоа, ве молиме вратете ги со оригиналниот пакет на услуги, ние може да се вратат нашите полн со пари кога се врати стоки
Можете да не контактирате без двоумење ако имате било какви прашања. led ангел очи, предводена од врата светлина, led дневни работи светлина, led работа светла, led светла за магла итн Со многу години искуство , ние сме една од водечките autos доведе и CCFL фабрика во Кина, Ние може да обезбеди повеќето конкурентни фабрики " цена во исто ниво на квалитет Со високо-квалитетни суровини, led производи се experted разни countried и региони
Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ како Плаќање Ние, исто така, прифаќа Paypal. Ние може да го промени на испорака задолжен за нарачки Преку воздухопловната, превозот времето е 10-25 работни дена да повеќето земји.(освен Италија, Русија &Бразил) Преку експрес испорака, превозот времето е 3-7 работни дена Ние не се одговорни за данок на вашата земја И на превозот време можат да бидат различни, ако се одложи од страна на couries или царински
Сите предмети се 6 месеци гаранција. Како и да е, со тоа, не само што направи вашиот возачки повеќе безбедно и производител на вашиот автомобил кул и луксузни премногу : )
Име на модел : 90 MM Led Предни Светла за Магла Собранието W/ светилки drl Ореол Прстени Led Магла Светлина : 10 W Кри Led Чипови Led светилки drl : бел ден Водич, 9.5 W Кри Led Чипови Напон : DC12 V Боја : Бела Водоотпорен : IP67 100% Водоотпорни Сертификат : CE, E4 R87 Одобрени Заградата : Прилагодлива Висина заградата Живот : 50000hrs Гаранција : 1year Карактеристики : 6500 K Led, Ултра Светла Запечатени Со лепак од машина 100% Водоотпорни, со ventilationhole 400 Lm по светилка CE E4 R87 Одобрени Дијаметар : 90 MM, надворешни Drivier, не FM пречки Апликација : оваа светлина е универзална, само мерка на вашиот автомобил сопствени магла светлина дупка големина
Со професионална техничка и тимот за развој, ние сме директно фабрика specifized во производство на истражување и дизајнирање CCFL и Led Автомобил светло, на пример,.

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Правец На Ветер
Материјал Тип:
Алуминиум
За Возило Брендови/Модел:
Ford
Име На Модел:
Led Светла за Магла W светилки drl ореол прстени
Специјални Функции:
Пред Led Светло За Магла
Надворешни Тестирање И Сертификација:
EMARK
Напон:
12V
Објектот Тежина:
0.6kg
Бренд Име:
NEWM
Објектот Дијаметар:
9cm

Подобро ви се допаѓа

Опис На Производот : Ако имате било каков проблем во врска со метод на плаќање, ве молиме контактирајте г

само екстра долари 10 Гаранција 1 : Што ќе се обезбеди една година гаранција Повратни информации 1 : Ние се

2 парчиња / set КОЧАН LED светилки drl3 Објектите што сте ги примиле во рок од 30 дена од доставената датум...

Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ Ако не можете да добиете на нашат

Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од

Тоа е дека школка има мала треска припаѓаат на нормалниот.Усвојување на Високомоќ, висока осветленост LE

2 парчиња / set Светла светилки drl Бела DC 12 V КОЧАН 100 SMD Сребро Магла Light Off Road Дење Работи, Светлата за Дневно

1 Усвојување на Високомоќ, висока осветленост САД се увезуваат LED монистра,што е доволно да предизвика д

Опис На Производот : Вклучувајќи : Lelf светлина и Вистинската светлина вклучуваат : Производ : LED Taillightsгол

Опис на производот како што е подолу, Крушка : H1112 V 55 W Магла светилка за Фокус Купе 2008~ЗА Брзо и лесно монт

ee Mrke Леќа Магла Светилка, светилки drl Магла Светлина, LED Магла Светлина, LED светилки drl, LED Дневни Работи Св

Tcart 2 парчиња 8w Бели+Жолта Флексибилни Светла Дење Светилка во Дресот на кристал Ангел Око светилки drl Де

Враќање : Ако објектот DOA(Мртов на Пристигнување), Купувачите Можат да се врати во 14 Дена, Ние ќе го замени

ee Mrke Леќа Магла Светилка, светилки drl Магла Светлина, LED Магла Светлина, LED светилки drl, LED Дневни Работи Св

2 парчиња Нови Црна Решетка Напред Лево + Правото Вметнете Браник Магла Светлина Решетката Заштитна Мре

Продавачот ВетувањеE ASY ПРЕВОЗОТ Обично, хонг конг ПОСТ Воздух Пошта е претпочитаат превозот начин, зато

Бидете внимателни за да се избегне дробење или сечење на светилки Ви благодарам многу! За да избегнете и

1 Пар Килибар Пред LED Пак Сигнал Светлина За 20072017 Jeep Wrangler JK JKU Индикатор Ламбата Чадот ЛеќаLED Пак Сигнал Св

Опис На Производот : Ако имате било каков проблем во врска со метод на плаќање, ве молиме контактирајте г

Опис На Производот : Ако имате било каков проблем во врска со метод на плаќање, ве молиме контактирајте г

Опис на производот како што е подолу, Крушка : H1112 V 55 W Магла Светилка за TOYOTA YARIS СЕДАН / BELTA 2006~НА ТОЈОТА VIOS 2

Ви благодариме! Опис : 100% Сосема нов никогаш не се користат или се инсталирани .Ако сакате да користите б

Увозни Давачки : Даноци и давачки не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија Директна замен

На Резервни Замена светла за Магла употреба 100 W висока осветленост халоген светилки , не и на другите ни

Добра вест : Драги пријателе ,Само да ги купите овој производ, вие ќе добиете 1set "алуминиумско тркало на а

Scroll