Новак
Ласерски на точка за TOPCON GTS-332N/102N ES-602G

Ласерски на точка за TOPCON GTS-332N/102N ES-602G

Достапност: Залиха
DEN 4926.00
DEN 5412.96


Плаќање
Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.
Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас во времето.
Повратни информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации ќе се потрудиме да се врати за да ви служи.
Ако ви требаат посебни видови на кој било производ, ве Молиме контактирајте со нас слободно.
Ласерски на точка за TOPCON 102 R
За Компанијата
Ние сме специјализирани во производството и маркетингот на компанијата. Вашето мислење ќе биде многу ценета и ќе ни помогне да ја да им служи на подобро.
Ве молиме да се забележи дека врати точка мора да биде во оригинална услови и купувачот треба да голи враќање превозот надомест. Ако се чувствувате задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ни го вашето позитивни повратни информации. Сите Предмети обично ќе биде испорачуван China Post Воздух Пошта или e-Пакет. Ви благодариме за вашето разбирање.Ако примите defectve еден, тоа може да се врати во рок од 10 дена откако ќе се регистрираа пакетот.
Ако не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме контактирајте со нас пред да поднесете негативни повратни информации. Купувачот ќе биде одговорен за какви било даноци, царини и други давачки направени во купувачот е земја!
Наплата & Return
Ние обезбедуваме 180 Дена Гаранција за сите производи се наведени.
Испорака
Ние ќе испрати пакет по 1-5 Дена за вашите нарачки.
Нашите производи се широко се користи во анкетирање и мапирање индустрија, ласерски инструмент индустрија, тежина апарати индустрија, електрична индустрија алатка, механички инженеринг индустрија, aerospace и воени итн.
Работно Време
8 : 30-12 : 00 часот, 14 : 00-18 : 00 ЧАСОТ, од понеделник до петок
9 : 30-12 : 00 часот сабота.

Параметрите на стоката

Излез Тип На:
Никој
DIY Материјали:
Дрво
Број На Модел На:
за TOPCON
Бренд Име:
HACCURY

Подобро ви се допаѓа

НОВИ СИТЕ МЕТАЛНИ МИНИ ПРИЗМАТА 0 / 30 ФОРУМОТ W / СТРАНА МЕУР W / МЕКА ТОРБАМини призма за вкупно станицами

Услуги на клиентите, Ние сме тука да ви помогне со вашиот производ прашања, цел статус и се враќа Ние нем

Еквивалентно на Topcon BT65 Q батеријатаБатерија7.4 Volts5000 m Ah капацитетКомпатибилен со Topcon GTS900 и GPT9000 вкупно ст

answer : ___________________________ Note : Бразил .Постојат пријави се на купувачот responsibity ве Молиме проверете со вашиот з

Белешки1.Ако не сте задоволни со вашата нарачка, можете да разменувате објекти примени мора да контакти

DC12 V 24 V Дигитални Метар DC 0~30.00 V Voltmeter Зелена Led Дисплеј волтметар / Panel Метар 4 Цифрен Висока Прецизност Тес

5 мм )Поле на гледање S260 S10 X ( 22mm ), 16 X ( 13.0 ( за употреба со Дигитални Слики уреди )Наставата ЦевкаЖолта Филт

*Предмети мора да се врати во Оригиналната состојба за наплата / размена.Ние веруваме дека комуникација

Спецификација : Обемот носителот : Φ83mmВертикална Пост Висина : 305mmВертикална Пост Кол : Φ32mmБаза Димензии

100% Сосема Нов кабелLeica GEV218 за пренос на Податоци кабел (Lemo1 USB) за TM30 и TS30 вкупно станициБоја : црнаЕден по

Се враќа Политика 100% Враќање Гаранција за 30 дена да ја прифатиме враќа за размена, или наплата во рок од

Бренд нови MASTECH Перформанси 6.4" Електричар алатка CRIMPER & СЕЧЕЊЕ PLIER ТешкиТешки откажат од кован челик изгр

77"Количина : 1 PcЗабелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат ф

Ние обично знак на стоки за ниска цена на царинската декларација и ние се обидува да ви помогне да се мин

Програмирање Кабел за Pacific Crest PDL HPB35вати анкетирање инструмент gps Радио Кабел A00470Должина : 2.0 mМоже да се р

TOPCON Моќ Кабел за Topcon GPSHi Per Hi Per Лајт жичен да SAE 2Пински Конектор5 Pinова е моќ кабел за Topcon GB500, GB1000, и Hiper со с

Испорака 1 Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ Ние прифаќаме Alipay, Зап

6x100x1000mm Професионални Titanum Фолија Титаниум Лист TA2 Титаниум Лента Плоча ПојасТитаниум ФолијаГолемина : 0.

Украина Ќе трае подолго во споредба со другите земји,па наплата на времето е најмногу до 60 дена...

Scroll