Новак
Пикасо P606 Злато Пенкало Тенок метал RollerBall Пенкало бизнис подарок pen Ballpoint Пенкало училиште Пишување и канцелариски Материјали

Пикасо P606 Злато Пенкало Тенок метал RollerBall Пенкало бизнис подарок pen Ballpoint Пенкало училиште Пишување и канцелариски

Достапност: Залиха
DEN 576.00

1 % Наплата Велика Британија го Оценувате 5.7% Наплата Австралија го Оценувате 9.
Бренд име : Picasso Капа : Snap на типот на ззп Рефил : Меѓународниот стандард Должина : 13. Нашата продавница нудиме на нашите клиенти 7 работни дена од приемот на предмети (оригинална состојба) за да се вратите назад кон нас за размена или наплата.5% Наплата Германија го Оценувате 0 4.4% Наплата Канада го Оценувате 11. За да ги заштитите вашите интереси, вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress, и нема да биде објавена се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа. Само се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања
. Понекогаш парцели може да биде одложен поради царинските инспекции.8% 15 % Забелешка : Бразил/Русија/Украина ќе трае подолго во споредба со другите земји, па наплата време ќе до 70 дена. Тежина : 20 g прибл.com како што Зачувам, кредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union).
Превозот На предмети генерално се испраќаат во рок од 1 работен ден.9% Наплата Бразил/Русија/Украина го Оценувате 0 10. Ако не се задоволи со производите што сте го добиле, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена откако ќе добиете предмети. Ако превозот метод е Кина Пост Воздух Mail или Хонг Конг Пост Воздух Mail, времето за испорака и да го оценувате следниве :
Земја
Време(Денови) 8-12 12-20 20-30 30-40 40-50 >50 сад го Оценувате 21.
Политика на враќање "Квалитетот на прво место, клиенти прв". Ние гарантираме дека нашите клиенти мора да бидат задоволни со квалитетот и цените на нашите производи. Времето за испорака трае околу 2 до 3 недели. Можете да изберете метод што е најзгодно за вас. Дијаметар : за 10мм
Пакетот вклучува :
1 X Пен
1x Кутија
Плаќање Постојат многу методи за плаќање на располагање на Aliexpress.

Параметрите на стоката

Бренд Име:
fuliwen
Erasable Или Не:
No
Пишување Точка:
0.5 mm
Број На Модел На:
P606
Употреба:
Office & Училиште Перо
Материјал:
Метал
Новина:
No
Тип:
Ballpoint Пен

Подобро ви се допаѓа

Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчист

Нарачки на повеќе од $5, ние слободно испратете Изненадување подароци !Име на производ : Jonvon Satone 3pcs Ballpoint П

net / en / UPSот Изразат 515 дена www Ви Благодариме!ШОПИНГ ПРОЦЕСПЛАЌАЊЕ 1.net / en / Aramex Изразат 515 дена www.Ние Сме С

Ве молиме да плаќаат екстра поголемо внимание на ова Eevrything може да се реши совршено со одлична комуника

3 компјутери / set boligrafos Мачка ballpoint пенкало Pendant пенкала Kawaii kalem материјал escolar caneta канцелариски пенкала er

Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет!Multicolor refills, креативни шарени ballpoint пенкало.Ракопис е јасн

НИКОГАШ не Божиќ Серија Елени Главата форма Ballpoint пенкала 0.7 мм луксузни Розово Злато пенкала 2018 подарок

comАко ви треба било поволна цена за брза испорака, добредојдени да не контактирате.Експрес вебсајтПрево

Превозот : ·Ве молиме обрнете повеќе внимание на вашата цел адреси кои МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превоз

И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивна

Превозот На предмети генерално се испраќаат во рок од 1 работен ден.9% Наплата Бразил / Русија / Украина го

Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од

Искрено се надевам дека ќе може да се разбере Ви благодариме На тој начин ве молиме почекајте трпеливо к

Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитетСекој еден е тенки трева лист, собрани собрани заедно во

Белата боја пен се користат во кожа,Беж боја пенкало користи во текстил.Објаснување : 1...

Ви благодариме! 4 Ви благодариме Политика на враќање Само неисправни производи ќе бидат понудени на бер

Димензии : Должина околу 157mm .Мастило боја : Црна (молив),НЕ гел пенкало .Пишување точка : 0.5 mm .брод мешана б

Плаќање Услови & Услови1) Продавачот ја прифаќа плаќање обезбедени само од Ali Express Зачувам.3) Работно врем

Scroll