Новак
Widesea Отворено Шпорет на Гас Кампување Гас режач Виткање Електронски Шпоретот пешачење Преносни Свитлива Сплит Печки 3000W

Widesea Отворено Шпорет на Гас Кампување Гас режач Виткање Електронски Шпоретот пешачење Преносни Свитлива Сплит Печки 3000W

Достапност: Залиха
DEN 624.00
DEN 959.52


Карактеристики :
Шпорет тело е поделена од гас кертриџ да продолжат со поголема сигурност.
Заштедува на гориво и зголемување на горење ефикасност.
Со piezoelectric керамички палење, почнувајќи оган лесно.
Силна заградата за стабилна поддршка.
Доаѓаат со кутија за лесен за складирање и за носење.
Забелешка : за Гас кертриџ во НЕ се вклучени овде.
Спецификации :
Бренд : WIDESEA
Материјал : не ' Рѓосувачки челик, бакар, алуминиум
Моќност : 3000 W
Гас потрошувачка : 50-100 g/h
Ширевте големина : Прибл. 17 * 7cm / 6.7 * 2.8 во (D * H)
Шпорет тежина : Околу. 238g / 8.4 оз
Пластична кутија големина : Прибл. 12 * 8.5 * 7.5 cm / 4.7 * 3.3 * 3.0 во
Вкупната тежина : Околу. 290g / 10.2 оз
Пакет Листата :
1 * Шпоретот
1 * Пластична Кутија

Параметрите на стоката

Расположливиот:
No
Со Палење на Уредот или Не:
Вклучени
Тип:
Шпорет На Гас
Парче Број На Ветрот Deflector:
Не правец на штит
Бренд Име:
widesea
Капацитет:
Примена На Метод:
упатство
Употреба Состојба:
Високата Надморска Височина
Применливи Леќата Тип:
Течни Леќата
Модел:
WSS-201
Структура:
Сплит
Гориво:
Isobutane Гас Мешавина
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Стил:
Отворено
Автоматско Алармантна или Не (Литургија):
No
Со Гориво или Не:
No
категорија:
Шпорет На Гас
Со Дрвена Рачка или Не:
No
Шпорет Тип:
Шпорет На Гас

Подобро ви се допаѓа

Ако ви се допаѓа овој објект, ве молиме да го додадете во вашите "Wish List", Доколку ви се допаѓа нашата прода

Клиенти купите одреден изглед, овој производ е алуминиум производи, алуминиум е многу мек, па за време н

Дури и овој објект ние се испрати во странство за години.Ние ви препорачуваме да се одговори нашата пора

Купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови...

инфо {flex : 5;кутијаголемината : границаbox); дисплеј : flex;flexнасока : колона;оправдасодржина : центар}.тпроизв

Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз даночни : превозот цена не вклучува никакви увозни

Ако Ви Се Допаѓа Овој Објект,Ве Молиме Да Го Додадете Во Листата На Желби,Доколку Ви Се Допаѓа Нашата Про

BRS6 Алпска гас печкиПалење : компресија палење енергија порцеланскиМатеријал : Висока јачина на магнези

Сите производи понуда не вклучува данок .Ве молиме потврдете да ни царинската декларација за вредност,

Големина : 542*244*82mm Пакет Големина : 306*244*106mm Тежина : 2100g Материјал : Железо(црвено)+Нерѓосувачки Челик(Среб

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет.Овозможува завртка тип печки за да го користите млазниц

Направена од ултралесни титаниум.Ултратенок, само 0.03 мм дебел.Може да се стркала, како што се хартија, по

1 Име на производ : германски стил преносни шпорет 2 Материјал : задебелена цинк позлатен лим 3 Шпорети Ка

Внимание : Оваа ставка вклучува 10pcs.Бренд : BRSПредмет : BRSN3035Цел : се користи заедно со шпоретотФункција : О

Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ

)2 : Ако објектот треба испраќаат преку воздушен превоз, таа ќе се 1530 дена, ако го изберат експрес испорак

94 KW Силна Моќ Отворено Кампување Шпоретот 87g Преносни Мини Шпорет на Гас Бакар Magnalium Легура Бутан Butagas Шп

За повеќето mountaineers тука, тие се уште преферираат да го користат Lindal завртка шпоретот Место празни канис

Внимание : Оваа ставка вклучува 10pcs.Бренд : BRSПредмет : BRSN33Цел : се користи заедно со шпоретотФункција : Од

Scroll