Новак
1pc сосема нов 52mm гориво на ниво мерачи авто гориво ниво метри 9-32v одговара за брод или автомобилот white & црна

1pc сосема нов 52mm гориво на ниво мерачи авто гориво ниво метри 9-32v одговара за брод или автомобилот white & црна

Достапност: Залиха
DEN 1480.00
DEN 2027.04

име на производ : гориво ниво мерач
оперативен напон : 12v/24v
стил : нерѓосувачки челик
одредување димензија : 52mm или 2-1/16"
боја : бела,црна
влезниот сигнал : 0-190ohm(Европа стандард) 240-33ohm(Америка стандард)
место на потекло : Кина
откако ќе поставите цел,pls дозволете ми да знам од која влезниот сигнал, што треба.благодарение пред поставување на цел,pls бидете сигурни дека овој дел е она што ви треба.

Параметрите на стоката

Објектот Ширина:
none
Објектот Тежина:
none
Производителот Дел Број:
Никој
Објектот Висина:
none
Осветленост Дел Број:
Никој
Земја/Регион на Производство:
Кина
Материјал Тип:
нерѓосувачки челик,стакло
Објектот Должина:
none
Специјални Функции:
гориво ниво мерач
Бренд Име:
Кадир Koc

Подобро ви се допаѓа

Пресврт Во Светлина Штекер Собранието И да се Поврзете Една Жица(Жолта) за Да Цртичка Осветлување Circut Ил

CNSPEED 60 MM Автомобил на Воздух Гориво Сооднос Мерачи Карактеристики : Мерач е 60mm (ќе се вклопи во поголемио

Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број...

Ова е Еден Мерач Со Два Боја (Сина & Црвена) Пушат багра леќа во текот на денот,Јасна и светла LED Дисплејот

Карактеристики : Може да биде брзо поставена на вашиот мотор / автомобил, се точни читања во вентили, кл

Име на производ : Кормило агол мерачОперативен напон : 932vСтил : нерѓосувачки челик+стакло+пвцМатеријал :

2.5 Инчен 60mm Притисок на Маслото Мерач Двојна Единици Дигитално / Аналогни Екранот Сини LED Опис на Произво

1813644430241566 0190ohms S5 ниво сензор парче парче парче парче парче парче парче парче парче парчеIP65 Водоотпорен, S

52 MM Автомобил Авто LED Дигитални Воздух Гориво Сооднос Мерач Метар Овој Мерач имаат Напон Мерач Функција

ЗМЕЈ МЕРАЧ 2.5" 60 MM STEPPER МОТОРНИ MOVMENTDf Однапред CR Мерач МетарМасло Притисок Мерачи СО Temp СЕНЗОРСО ВРВ&ПРЕДУ

Име на производ : Кормило агол метарОперативен напон : 12 V / 24 VСтил : нерѓосувачки челикМатеријал : SОдреду

Предупредување : овој објект не е фитинг и други suppler било guage.Само за СТОЖЕРОТ е DF И се П 's мерачСТОЖЕРОТ

Боја : ЦрнаМатеријал : МеталВнатрешен Дијаметар : 4.3 cmЦелокупната Дијаметар : 5.6 cmМерач Висина : 2.8 cmНапон :

Материјал : Метал & Пластични & Месинг Боја : како што е прикажано на сл Користи за да се тестираат ако гор

Опис На Производот : • Дијаметар : 2" / 52mm• Тековна : IGN MAX 0.3 НА МПМ 0.3 А• Напојување : DC(1015 V) 12 V Професионалн

Здраво, ве молиме да потрошите малку време за да го прочитате опис на производот пред исплата...

Scroll