Новак
3*1m Гумени Воздух TrackInflatable Гимнастика Мат Брануваа Мат Трик Заштита Скокање Душек InflatableMat

3*1m Гумени Воздух TrackInflatable Гимнастика Мат Брануваа Мат Трик Заштита Скокање Душек InflatableMat

Достапност: Залиха
DEN 14040.00
DEN 15600.00

Опис на производот : Тип Гумени воздух песна Објект Флексибилни гумени мат за гимнастика ПВЦ Материјал и пад бод Големина 3m x1m x10cm Боја исто како и Печатење на слики нашето лого Додаток поправка комплет, electic пумпа Тежина 14 KGS Пакет Картон гаранција 2years Пратката Термини од Страна на Fedex експрес (за 3-7days) MOQ 1 PC Користење на спортски активности , физичката кондиција, спортски натпревар,итн.
7, Важечки за сите-ниво превртување на натпревари и повторувачки обука.
4,најистакнатите предност на надувување воздух превртување на душеци е дека тоа е можно да се свитка и се расплетува, нив брзо.
Производот Се Покаже :
Производ Детали :
Производство На Линија : .
Пакетот Вклучува :
1 x Воздух Кат
1 x рака Пумпа
1 X Поправка на Комплет
Спецификација :
Големина : 3м/118inch x1m/39inch x10cm/4inch
Материјал : ПВЦ (Poly Vinyl Chloride)
Гаранција : 2-годишна гаранција
Карактеристики :
1,Трајни 1000-Denier Двапати Ѕид Ткаенина и 3-Ply ПВЦ. Тие би можеле да се користат во многу различни начини, како што се танц клубови, разни видови на gymnastic вежби, висока-перформанси обука, фитнес клубови или Гимнастика за Сите.
3, во Близина вентил дизајн, целосно запечатени и нема истекување.
2, Усвојување на жица цртање изработка во внатрешниот,добра еластичност, силна носивоста, и не е лесно да деформација.
6, Материјал постојаност на боја, ткаенина боја додека нови, посебни носат-отпорни, две-боја за нега на тело, така што силите издржливи.
Производ одржување и одржување на :
1, производ на штета во рок од 10cm, можете да го користите поправка лепак и поправка на филмот, во оштетена и поправка филм обложени со посебен лепак, лепак 5 минути по леплива леплива по греење врски, соодветни истиснување, неколку минути По нормална.
Answer : ___________________________ Note :
Поради различни екранот и друга светлина, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.

Параметрите на стоката

боја:
Светло Сива
Бренд Име:
голема река хил
Одделот За Името:
Дете
Број На Модел На:
3m x1m x10cm
Шема:
Гимнастика Панталони/Чорапи
Тип:
гимнастика обука мат
Проп Избор:
гумени воздух кат

Подобро ви се допаѓа

Бидејќи постојат многу различни стилови на уметничко лизгање и гимнастика облека,ние само се стави еде

започнетекрајотЗа посебни големина,ве молиме известете подолу информацииВкупната висинаВкупната теж

Производ одржување и одржување на : 1, производ на штета во рок од 10cm, можете да го користите поправка леп

5, се изразува како што курирската служба DHL, FEDEX, UPSот, ТНТ трае околу 512 работни дена, но поради разликата

Ние може да се стави вашето име на јакна со rhinestones за слободни Ако ви се допаѓа, ве молиме да ни кажете сле

Како можам да го користите?Можете да ги користите овие душеци во било која комбинација за да се постигне

8 m x 15cmгумени воздух собори песнагумени воздушен душеквода душек ценагумени воздух песна за салатаподв

Јас само што почнав да учам за неколку дена, јас може да го користи?Yes (да).Колку долго може да гумени мат т

Карактеристики : Направени од високо квалитетни ПВЦ материјал, одлична воздух стегање.Носатотпорен и н

Јас може да го користи во вода?Yes (да).Голема река ридот фитнес гумени мат воздух песна не се лизга сива&цр

Самопочит и дојдов во својата торбичката, тоа може да биде зачуван во еден мал простор како што е во плак

Воздухот песна е затоа не се погодни само за рекреативни групи, но исто така и за повисоко ниво gymnasts ...

Добредојдовте на нашата продавницаАко ви треба друг кориснички бои,ве молиме контактирајте со продава

Може да ги користиме заедно?Yes (да) Гумени воздух подот е водоотпорен,тоа е добар воздухстегање Ви благод

Гумени воздух патеката е направена со трајни ПВЦ мушама која е водоотпорен,висока јачина и висока густи

Тие би можеле да се користат во многу различни начини, како што се танц клубови, разни видови на gymnastic веж

Ние може да се направи облека според вашиот слика или примерок,цените на барањата на различни стилови.Д

5 m x 10cmБоја : Светло СиваМатеријал : ПВЦ и Специјални Капка бод ткаенинаТехнологија : Ладно поврзувањеДод

2, Во случај на ветер, дожд, снег, дожд, град и други временски услови, опремата треба да биде строго забра

Answer : ___________________________ Note : Поради различни екранот и друга светлина, сликата може да не ги одразуваат факт

4, Ако долгорочни не мора да се чисти и суви по сушењето, на производот ќе биде укината, комплет, спакуван

св Добредојдовте на нашата продавницаАко ви треба друг кориснички бои,ве молиме контактирајте со прода

50 mm фудбалски терен трева фудбал треваПредности : 1 Заштедува вода и време е за одржување.2 Висок УВотпор

5, Сите лепило делови на сите употреба на лепак сврзување, кора сила и висока температура, hydrolysis отпор, ан

Scroll