Новак
50cm/ 20 инчи Силикони Раѓа Бебе Кукли Новороденче Кукла Играчки за детски Роденденски Подарок,Симпатична Прекрасна Вистински Раѓа Бебиња Кукла

50cm/ 20 инчи Силикони Раѓа Бебе Кукли Новороденче Кукла Играчки за детски Роденденски Подарок,Симпатична Прекрасна Вистински

Достапност: Залиха
DEN 3689.00
DEN 6048.00


NPK колекција 50cm/ 20 инчи Силикони Раѓа Бебе Кукли Новороденче Кукла Играчки за детски Роденденски Подарок,Симпатична Прекрасна Вистински Раѓа Бебиња Кукла
Информација за производот :
Големина : Прибл 50cm/20 инчи кукла
Пакување тежина : околу 1.6 kg
Кукла е главата и екстремитетите се силиконски материјал,многу мека!
Кукла е телото памук внатре!Мека на допир!
Очи : Тајван високо-одделение акрилик очи! Т тој око не трепка!
H воздух : увезени mohair
Облека : како фотографија
100% сосема нов и висок квалитет на кукла!
Голема играчка кукла за девојка е подарок!
Важно :
1. Поради Пролетниот Фестивал Празник во Кина,превозот ќе биде одложен за нарачки од Февруари 9 - Февруари 25 ,ве молиме да се напомене!
2. Ве молиме забелешка на посебни барања (боја,вредноста на декларацијата),ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Ние ги испратите по случаен избор ако нема забелешка за бои.
3. Капка Превозот е Добредојдена! Само цел, со целосно име и презиме и адреса!
4 .Ако не можат да чекаат за воздухопловната бавно превозот ( 3-5 недели за повеќето области,6-16 недели да бразил,1-2 недели до НАС ) ,ве молиме да изберете друг или контакт кинеско создавање играчки и подароци продавница!
Повратните информации :
1.Бидејќи го вашиот повратните информации се многу важни за одржување на нашата одлична репутација ние во голема мера ќе го цениме вашиот 5 ѕвезди повратните информации!
2.Ако имате било каков проблем, ве молиме да НЕ остави негативни повратни информации или отворен спор пред да контактирате со нас : ) Ние ги нашите повратни информации оценка многу сериозно и ќе бидете сигурни дека се задоволни.

Параметрите на стоката

Големина:
about 50cm
Тип На Објект:
Кукли
Пол:
Унисекс
BJD/SD Атрибут:
Кукла
Возраст Опсег:
> 3 години
Бренд Име:
NPKCOLLECTION
Број На Модел На:
ПОТ 1105 раѓа бебе кукла
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Mfg Серија Број:
Фантазијата
Карактеристики:
Мини,Образовни,Модел
Тема:
Филм & TV
Предупредување:
Кукла тело е полнети со памук!
Димензии:
околу 50 cm/20 инчи кукла
Тип:
Полнети Кукли,Бебе Кукли
Батеријата:
без батерија
Материјал:
Силикони
Тип:
Прероди Кукли
Форма:
заврши кукла
Е Прилагодена:
Yes
Магнетни paficier:
вклучени со кукла
Прероди кукла пакување:
Нормално пакет со картон,ако сакате шарени кутија,ве молиме забелешка!

Подобро ви се допаѓа

55cm Бебе Спие Кукли Силикони Раѓа Бебе Кукла Девојка Момче Туш Кукли Рано Образование Кукли Принцезата Р

НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина Ние сакале да бидат за

Таму може да се повремени одложување на меѓународен превозот поради царинските провери, лошите временс

22" Винил Раѓа Бебе Кукла Девојки Големи Очи Кукли Lifelike Силикони рачно изработени Бебе Кукла Деца Партне

10pcs / set Дрво руската Гнездење Кукли Креативни Божиќ Подароци Девојки Играчки Традиционалните Matryoshka Кук

50cm Целосна Силикони Винил рачно изработени Reborns Кукла Lifelike Бебе Играчки Реални Бебе Девојка Кукли Деца

Силикони во континуитет повторно се Раѓа Бебиња Кукли Реални Хоби рачно изработени Бебе Жива Кукла за Д

НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА Ако не сте добиле вашата пратка в

Бренд новиMearsurement : approx30cm за кадифен,Количина : 1 КОМПЈУТЕРНаправени од високоодделение мека кадифен...

10 Компјутери Животни Прст Кукли Поставени Приказна Кажува Расадник Бајка Играчки Совршен Деца Роденде

49cm Раѓа Кукли, Играчки Силикони Бебе Кукли Деца Деца Роденденски Подарок Bebe Жив Раѓа Bonecas Почетокот на Е

Опис28 CM Бебе Меки Силиконски Новороденче Кукли Бебе Кукла рачно изработени Животинско Кукли Просветлу

40 CM Меки Силиконски Раѓа Бебе Кукли Девојки Принцеза Bebe Раѓа За Дете Детска Игра Играчка Куќа Подароци Bo

Големина : 45см Боја : Бела / Зелена / Розова / Виолетова Материјал : Кадифен

Scroll