Новак
серво 750w серво мотор ac комплет 2.4 Н. М 3000RPM 3 фаза електричен мотор 90ST-M02430+ Исти Серво Возачот

серво 750w серво мотор ac комплет 2.4 Н. М 3000RPM 3 фаза електричен мотор 90ST-M02430+ Исти Серво Возачот

Достапност: Залиха
DEN 13361.00
DEN 14064.00

Пакет за да DHL/Федекс вкупните трошоци од 3 дена. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ако превозот задоцнување, pls контактирајте со нас се прошири потврди време пред спор.
Било каква причина се бара за сите наплата.
Плаќање
Ние прифаќаме банка TT,western union,moenybook,moenygram итн
Плаќањето мора да се изврши во рок од 48hours на аукција крајот на времето
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Ние брод на worldwidebut Ако вашата земја е обичај е строг, ве молиме контактирајте со нас пред да конкурираат за да ја проверите детали и потврди. Пост Воздух Mail понекогаш ќе се одложи, pls не остави 1~3 ѕвезди повратни информации поради ова. Ако треба директно да испрати да се DHL/Федекс, тоа ќе ги спаси од 3 дена, цената е 5~10 пати повеќе од Нормално. Следење на број ќе излезе во рок од 3 дена.jsp подолу е град zide код следење на веб-страница : http : //dct. Точка мора да биде во оригинална состојба и без физичка штета. Купувачот одговорен за сите превозот цена.
Наплата
Кога имате колет,а не се задоволни стоки или тоа е друг проблем како што се скршени,pls да ни каже детали причина и обезбеди фотографии.серво 750w серво мотор ac комплет 2. Ние секогаш ќе прогласи пониска вредност за да се избегне данок. Или pls наведете прогласена за да се избегнат непотребни проблеми на царина. М 3000 RPM 3 фаза електричен мотор 90 ST-M02430+ Исти Серво Возачот
Пакетот вклучува : 1pc МОТОРНИ 1pc ВОЗАЧОТ 2meter Моторни кабел 2meter Енкодер Кабел 1pc 25 core паралелна врска
Слики :
Забелешка : ако вашиот град е далечен град, треба да додадете повеќе 45 далечински превозот надомест, тука е следење на веб-сајт за далечински град http : //raslist. Ние ќе го избере најдобар начин за испраќање на стоки на вас ако курир ви choosed тоа, не е добро да Царинење.jsp? како да додадете далечен град такса, тука е линк, додадете 45pcs.

Параметрите на стоката

Бренд Име:
ZHONG HUA ЏИЈАНГ
Тип:
Серво Мотор
сертификација:
CCC,CE
AC Напон:
208-230 / 240 V
Фреквенција:
3000RPM
Заштита На Функција:
Водоотпорен
Фаза:
Три-фаза
Број На Модел На:
90ST-M02430 Серво Мотор
Излезна Моќност:
Други
Ефикасност:
ОДНОСНО 2
номинална момент:
2.4 NM

Подобро ви се допаѓа

Делта AC Мотор Инверторот VFDL Серија Компактен и Панелинсталација ДисковиКарактеристикиПодфракционо ни

Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Aliexpress се компатибилни со вашиот превозот адреса пред да

1~600 HzМодуларен & компактен дизајнВграденво САЛАДИН функцијаВграденво EMI филтер (230 V 1 фаза / 460 V 3 фаза)Фа

80*80 MM 730 W 220 VAC 2000rpm 3.5 Nm 4.5 На 2500 поединечни енкодер,Без електрична енергија загуба кочница и Без нафта печа

мали вибрира моторсYZD серија од трифаза асинхрони мотори (вибрации на моторот) е vibratory скрининг машина, vi

110 STM05030 AC СЕРВО МОТОР 5.0 Н М 1.5 KW СО ВОЗАЧОТ И КАБЕЛЗабележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,

Брзо Да се Купи Ltd ќе направи наплата за учество во рок од 24 часа по добивањето на тоа.• Мотори се дизајни

43441546882110Номинална Излезна Струја(A)2.5101520253040506075Макс е Применливо Моторни Излез КС (kw)1(0.6Макс Излезен Напо

и вашата апликација пред место поредок, можеме да го прифатиме враќање или рефундирање во рок од 14 дена

150 STM18020 AC серво мотор 3.6 KW 2000 RPM 18 Nm и исти серво возачот EP1005 A со 5m кабелОваа ставка вклучува : 1 PC СЕРВО МОТО

(Освен некои земји и APO / FPO) 2.2 Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката...

Dear In филмот, кога треба да успорат односот во белешките не знаат може да се прашував или јавете се на мен

зошто да изберат нас?1 Висок квалитет,Најдобра услуга,Конкурентна цена,Брза испорака и Солидна репутаци

Ви благодариме!1.Работно време : EST 9 : 00 часот 6 : 00pmЗа било какви прашања, ве Молиме падна слободно да конт

вчитување (N)490Axial max.0 kwНоминална вртежен момент (Nm)3 моментален струја (A)21.43Напон постојанKE (m V / (r / мин))16.3 K

Нови Пристигнување 220 V 750 W 2.39 NM 3000 RPM 80mm AC Серво Мотор КолекцииECMAC20807 SS+ASDB20721Б Нафта Печат Кочница Со 3 M Каб

Пост Воздух Mail понекогаш ќе биде одложен, pls не остави 1~3 ѕвезди повратни информации Речиси сите објекто

Scroll