Новак
6 Пара/многу Жени Чорапи Бонбони Солидна Боја на Повик Не се лизга Глуждот Чорапи Лето Женски Плитки Устата Еластичен Памук Sock Трикотаж

6 Пара/многу Жени Чорапи Бонбони Солидна Боја на Повик Не се лизга Глуждот Чорапи Лето Женски Плитки Устата Еластичен Памук Sock

Достапност: Залиха
DEN 166.08

Генерално, Повеќето наредби се обработуваат во рамките на 5-7 работен ден. Прифатени методи за плаќање : во Моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер.И понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови,губење на време во царинската царинење.
За Плаќање
1.Понатаму за плаќање прашања, ве молиме видете плаќање помогне ,тоа може да ви помогне.Меѓународен превоз е потребно долго време,ве молиме да бидете трпеливи, ние Секогаш ќе обрне внимание на најновите динамичен информации, пратката може да биде случајна штета, вклучувајќи кршен,па дури и изгубени, ве молиме да се разбере! Ако не го добиете вашиот пакет,или пратката е оштетена,или имаат неисправни производи, ве молиме да ни обезбеди некои слики како доказ, ако факт е точно, ние ќе испрати нов производ за вас. Купувачот е одговорен за било кој данок и должност задолжени од нивните земјата;
3.На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ги задоволи вас. Пакет брод колку што е можно побрзо по вашата исплата,Пост воздух пошта ќе ги преземе околу 30-45days, некои coutry ќе трае 35-60 дена,EMS 7-20days. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина.Име Мажите Sock Материјал Памук,Spandex,Полиестер, Боја Црна,Сива,Сина,Зелена,Бела.итн Стил Мода,Секојдневен,Симпатична Род Жени,Жени,Девојки,Дами Функција Не се лизга,Дише,Absort Пот Пакување 6 Пара/многу
6 Пара/многу Жени Чорапи Бонбони Солидна Боја на Повик Не се лизга Глуждот Чорапи Лето Женски Плитки Устата Еластичен Памук Sock Трикотаж
Во овој магазин,"случајно мешање" избор на Боја не е поддржан Поради снимање техники и осветлување и други причини,ќе предизвика разлики помеѓу слики и стоки,ве молиме да се разбере!!!
Пол : Жени,Девојки,Дами;
Материјал : Памук,Полиестер,Spandex;
Боја : Бела,Црна,Сина,Портокалова,Сива,Црвена Роза;
Боја Шема : Солидна Боја;
Стил : Случајни;
Функција : Дише,Deodorant,Анти-триење;
Сезона : Лето,Есен;
Пакет : 6 Piars/многу.

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
sock влечки
Пол:
Жените
Дебелина:
Стандард
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Полиестер,Памук,Spandex
Број На Модел На:
LKLJJ0030
датум:
20170626
sock боја:
Бела,Црна,Сина,Портокалова,Сива,Црвена Роза Чорапи
Чорапи Боја Тип:
Полна Боја
Чорапи функција:
Невидливи,Плитки Sock
Sock Функција:
Breathale,Deodorant,Анти-триење Чорапи
Пакување:
6 Пара Чорапи
Пазарната Вредност:
6 $
Пол:
Жени,Жени,Девојки,Дами Чорапи
Сезоната:
Пролет,Лето,Есен Чорапи
sock пакет:
OPP вреќа

Подобро ви се допаѓа

2 Пара / Многу Жена Пролет / Лето Симпатична Кристал Свила Мрачно Дише Sock Влечки Feminino Стелт 5 Боја Невидли

Answer : ___________________________ Note : 1 Ве молиме овозможи 12 CM се разликува поради manualmeasurement 2 Вистинска боја може малк

Костим за сезона : Пролет,лето, есен, Известување10 компјутери=5 паровиГолемина : бесплатно( еднаков CN 3439)М

[COSPLACOOL]Пролет и лето нови жените чорапи дише абсорбента памучни чорапи мода плитки устата на жените чор

Нашите производи имаат бренд производители на име на обработка, ниски цени, обезбедување на квалитет...

Уплатата треба да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.Нема Спор ве молиме : ве Молам не се при

трговија на големо : поддршка состојба : 100% нов Материјал : Памук, 80% превозот : поддршка кина пост и epacket и

Информација За Производот : Пол : жени / девојкиOpp вреќа Пакет : 1lot=5 паровиБоја : Како на сликата покажува

Информација За Производот : Пол : жени / девојкиOpp вреќа Пакет : 1lot=10 компјутери=5 паровиБоја : Како на сли

[COSPLACOOL]Нови Блескав Сјај Мрежа Сребро Жените Чорапи Мода Meias Сјајна Harajuku Смешно Чорапи Транспарентен Ел

Квалитетот е нерамномерна во квалитетот.Бои : Црна, Темно Сива, Сина, Сива, Бела и така натамуОвој вид чор

Женска Пролет Лето Памук Sock Нови Плитки Чорапи Антипропадна Deodorant Силика Гел Мека Дише Женски Невидливи

Тоа е trackable од вашата земја поштата вебсајт Или Кина ЕМС вебсајт Се врати превозот надомест се плаќа од с

Нашите производи имаат бренд производители на име на обработка, ниски цени, обезбедување на квалитет...

[COSPLACOOL]2 Пара Нов Стил Везови Англија / Животинско Жените Чорапи Мода Harajuku Мека Дами Смешно Чорапи Meias Три

Квалитетот е нерамномерна во квалитетот.Бои : Црна, Темно Сива, Сина, Сива, Бела и така натамуОвој вид чор

Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на поставување на својата цел;2.Име Жените Soc

Answer : ___________________________ Note : 1 Ве молиме овозможи 12 CM се разликува поради manualmeasurement 2 Вистинска боја може малк

Информација За Производот : Пол : жени / девојкиOpp вреќа Пакет : 1lot=10 компјутери=5 паровиБоја : Како на сли

Scroll