Новак
ZWPON Слоевит Tassel рачно изработени Обетки за Жените Бохемски Накит 8 Бои Опција Фабрика трговија на Големо

ZWPON Слоевит Tassel рачно изработени Обетки за Жените Бохемски Накит 8 Бои Опција Фабрика трговија на Големо

Достапност: Залиха
DEN 109.92

Ние да се потрудиме да сервер нашите секој клиент најдобро што можеме. Ако сте задоволни со предмети и нашите услуги,ве Молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивни повратни информации со 5 ѕвезди,Ние ќе го задржи ви даваат одлична услуга тука.
Политика На Враќање
1. Ако сакам да купам повеќе,дали има некој попуст на располагање?
А Да,поголем цел,повеќе попуст . Нашата цена не вклучува даноци, ДДВ, или други скриени трошоци. Дали ќе го прифати капка shiping?
А Да,ние прифаќаме пад на превозот.Покрај,ако сакате производот слики. Ако не сум ја прими стоката,она што можам да направам?
А Ако не сте ја прими стоката во 35 дена,ве молиме контактирајте со нас, ние ќе им понуди целосна наплата за вас,и ве молиме да не оставите лош повратни информации. Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добиете подобро решение пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации, Ние ќе услугата ќе додека сте задоволни.Да се обезбеди да се плати минимален данок,ние ќе изјави како "подарок", или"примерок" со ниска вредност.ДОБИЕ ДЕВОЈКА Слоевит Tassel рачно изработени Обетки за Жените Бохемски Накит 8 Бои Опција Фабрика трговија на Големо
1, 100 % како слики со висок квалитет, доведе & никел бесплатно!
2, Сите предмети во парк,1-3 дневна брзо бесплатен превозот, $200.Како што знаете, пост е надвор од нашата контрола.Ние ќе ви обезбедиме нашата најдобра цена за вас. Понекогаш тоа може да потрае до 4-7 недели поради строгите обичај Инспекција.Ние ќе ви вратат за предмети се врати во рок од 7 дена од денот на добивате нив,за било која причина.Pls contat нас ,ние сме многу среќни да се обезбеди за вас.Ние offter целосна наплата ако не сте го примиле пакетот во 35 дена.Pls контактирајте со нас преку е-маил или trademanager пред место голема цел.

Параметрите на стоката

Главниот Камен Боја:
како слики
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
E3040
Бренд Име:
ZWPON
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Материјал:
Памук
боја:
како слики
Тежина:
9g
Tassel:
8cm
Материјали:
Бакар Кука, Природен Камен, Свила Tassel
Подготви Ред:
1-2 дена
превозот:
Кина Пост, DHL, UPS-от Express
Производи име:
tassel ѓердан
еко-пријателски:
Yes

Подобро ви се допаѓа

Трговија На Големо Текстура Бела Вода Капки Широк Еластична Хривнија Алка 2016 Годинановиот дизајн лично

Fish Sheep 2017 Гроздобер Геометриски Долго Капка Обетки Бохемски Голема Зелена Коцка Студ Dangle Earring За Жените

Боја несовпаѓање : разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како боја одраз в

Јас ќе го реши тоа за вас како е можно (Целосна наплата или размена е валидна во текот на 60 дена по уплата

Обетки Големина : 3.8 cmБренд : Pera НакитПредмет Тип : Долго Големата Розова Teardrop Булчински ОбеткиМатеријал

Yulaili триаголник стил полн со романтични чувства капка обетки за слатки девојки во важни occassionПроизвод С

Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИновата колекци

Стандарден пакет е како на следната слика Многу висок квалитет уникатни модни дизајни ќе бидат објавен

ПЛОЧА : Вистински Platinum Позлатен,3 Пати,Не е Лесно Да Исчезнат КАМЕН : ААА Кубни Циркони БРЕНД : ANFASNI Бренд з

comКина Пост ВоздухОколу 1525 денаwww.Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци ,царинск

Здраво, Добредојдовте на нашата продавница!Материјал : Кристал Циркон ПоплоченГолемина : Околу 14*34 MM, 14mm

EMS : Стигнат до најголемиот број на земји во рок од 6 до 8 денаDHL : Стигнат до најголемиот број на земји во р

HIBRIDE Зелена Капка Вода Жените Dangle Обетки За Подароци CZ Камен Долго Капка Earring За Жените Булчински Подаро

Долга Коса Chihuahua обетки е рачно изработени обетки,тоа се прави на цинк легура.Оваа деликатна мода накит

Гроздобер Месечината Капка Обетки ААА Кубни Циркон AE326Предмет : Пад Обетки AE326Позлата : Бело ЗлатоМатери

Scroll