Новак
Прекрасна Среќен Божиќ Стил Перница Покрие Дедо Мраз Ангел Балон Троседот Дома Декорација На Перница Случај Симпатична Снешко Ирваси Cojin

Прекрасна Среќен Божиќ Стил Перница Покрие Дедо Мраз Ангел Балон Троседот Дома Декорација На Перница Случај Симпатична Снешко

Достапност: Залиха
DEN 172.00
DEN 239.52

Прекрасна Среќен Божиќ Стил Перница Покрие Дедо Мраз Ангел Балон Троседот Дома Декорација На Перница Случај Симпатична Снешко Ирваси Cojin
1. Перници големина 45СМ×45СМ (Рачно изработени од 1 до 2 cm грешка)
2. Перница поклопецот е еден двострано печатење,назад е Беж
3. Невидливи патент на долната страна на Перница залив
4. Со цел да се задржи свежа боја,Тоа е подобро да додадете сол во водата за вашата прва машина за перење.
5. Ако изберете Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус,тоа Само може да се провери порака во
Кина,но не може да се Провери на превозот порака во вашата земја.
(Ние сме една мала тајна,ние може да DIY.) Производ Слики Детали ве Молиме имајте во предвид : 1. Со цел да се задржи свежа боја,Тоа е подобро да додадете сол во водата за вашата прва машина за перење. 2. Ние обично брод во рок од 3 дена.(Освен празник) 3. Можете да контактирате со нас во секое време,кога ќе не прими стоката или стоката има проблем.Ве молиме не прашувај за спорови и лоши рецензии.Ние ќе го реши проблемот за вас. Ни даде 5 ѕвезди ве молиме,ви благодарам многу!

Параметрите на стоката

Големина:
45X45CM
Бренд Име:
Шарени Булдог
Употреба:
Декоративни,Седиште,Автомобил,Чаир
Обликот:
Плоштад
Стил:
Обична
is_customized:
Yes
Материјал:
Лен / Памук
Шема:
Печатени
Број На Модел На:
Y9466
Техника:
Рачно изработени
Шаблон Тип:
Цртан филм
Материјал:
Полиестер лен
Поддршка:
Се прилагодите,на големо,dropshipping
Големина:
17.7inch
ОТВОРЕТЕ:
Zip
Use1:
Декоративни,Столот,Подот,Постелнина,Партија,Бар
Use2:
Божиќ,Дома,Хотел,Столче,Фестивал
Тип:
Перница Маска,Перница Маска,Седиште Перница Маска
внатрешна:
Не пополнување
боја:
Шарени,Црна,Беж
Шема:
Ѕвона Стол Ирваси Снег Sled балон Ѕвона Беж Germetric Подарок Проток

Подобро ви се допаѓа

Опис : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Памук, Лен и Полиестер Големина : прибл 17.5x17.5 (45x45 CM) (ве молиме о

Се препорачува редовно со вода и благ детергент за чистење, одржување на изглед чисти и светли...

Денот на вљубените Лен Перница Покрие Pillowcase Едноставен Стил Љубов Куче Шема Половината Фрли Перници На

Но ние секогаш извештај за многу ниска цена вредност за нашите клиенти Големина : 45 cm x 45cm / 18" x 18"(appr.Бојат

Ве молиме имајте во предвид : Мажите направени дефекти не се гарантира , како што се на штета по употреба

Ако не сте добиле стоките по истекот на 30 дена,ве молиме контактирајте со нас за ситуацијата, ние ќе ви о

·Големина : Прирачник за мерење ве Молиме овозможи 13cm разлики, ви благодариме за вашето разбирање .Еден

Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта е Бесплатен Превозот Кина пост воздух пошта Обично трае околу 1530 ра

45x45cm Памук, Лен Перница Покрие Ретро Гроздобер Franch Париз, Ајфеловата Кула Перница Покрие Автомобил Трос

Морски Океанот Стил Море командите l Модели Плоштадот 18" Памук, Лен Морето Коњ Троседот Фрли Перница Пок

Почитувани клиенти, ако сакате повеќе на нашите производи сакате трговија на големо ве молиме контакти

Совршен за канцеларија, дневна соба или во спалната соба,земајќи ги да се одморат.Обично ние ќе ја испра

Производот поддржува обичај, ако треба да го прилагодите големина, ве молиме да го контактирате овласте

Океанот, Серија Перница Покрие Акварел Медуза Желка Сирена Дома Додатоци Троседот Седиште Клупата Мест

Прифаќаме само методите на плаќање предвидено од страна Aliexpress Зачувам Купувачот е одговорен за поврат

Вашата цел адресата мора да одговара на вашиот превозот адреса.ЗАБЕЛЕШКА : Добредојдовте На Големо И Пр

Опис : Состојба : 100% Сосема НовМатеријал : Памук, Лен и ПолиестерГолемина : прибл.45x45 CM / 40cm *30cm / 50 cm *30cm (ве м

[xlmodel][производи][8888] Жешки Предмети Ставка ОписГолемина : 45cmx45cm / 17.7"x17.7 " Количина : 1 buc Пополнување : НЕМА (

) Други големината ако треба, ве Молиме Слободно да ме известите Вашиот позитивен фидбек е секогаш најдо

Scroll