Новак
(Брод од RU)LIECTROUX Робот Правосмукалка X5S wet&dry мапата WIFI Контрола Навигација Резервоарот за Вода Lionbattery далечински HEPA филтер

(Брод од RU)LIECTROUX Робот Правосмукалка X5S wet&dry мапата WIFI Контрола Навигација Резервоарот за Вода Lionbattery далечински

Достапност: Залиха
DEN 10917.00
DEN 19152.00


Но X5 S врши подобро кога правите цик-цак чистење по употребата на ИНФРА-ЖИРО интегрирани lozalization технологија. Ако изберете EMS, понекогаш, ние ќе се направи пратката од DHL,UPS-от,Fedex,ТНТ,SF Express, Сингапур Пост, во согласност со фактичката состојба. Јазикот на корисникот упатство е на англиски јазик. земји кои користат Австралиската типот на приклучокот, а ние ќе ја испрати на ЕУ да Австралиската приклучок адаптер за секое парче на робот заедно со пакетот.
Подолго работно време
2600m Ah литиум-јонска батерија пакет поддржува X5 S работа за повеќе од 2 часа по секоја полнење. Ве молиме потврдете дека може да се прифати ова пред да се купи.
Тоа, исто така, има поголем крајот локализација систем реализира од страна на gyroscope, групи на горниот крај на инфрацрвени сензори и забрзување transducers. Понекогаш тоа некогаш може да работи над 2 часа ако нема тепих.
Резервоарот за вода
Голем вграден во резервоарот за вода на прашина кутија, со капацитет од 300 ml, завршува 150-200 метри влажни mopping без refilling вода. Пратката ќе дојде без батерии за далечинскиот управувач,купувачот треба да купат две ААА батерии за далечинскиот управувач на купувачот локалниот пазар. Ве молиме потврдете дека може да се прифати ова пред да се купи. Wifi контрола
7.
Голем LED Екран
Со LED екранот за да се прикажат време, работниот статус на грешка и кодови, состојбата на батеријата и да се воспостави работен распоред. Високо ефикасни за чистење со четки Автоматско Чистење Време Распоред Wifi контрола (Изборен) Локализација чистење Влажни Mopping
Карактеристики :
X5 S е повисоко крајот робот правосмукалка, кој има две seperated прашина кутии, еден со правосмукалка, на други со вграден резервоар за вода, најголемиот изградена-во резервоарот за вода од 300ml капацитет. Голема прашина за отпадоци
8. Ве молиме потврдете дека може да се прифати ова пред да се купи. Сепак, само 3 часа полнење да се опорави тоа.
Прашина бин
Променливи прашина корпа за хемиско чистење. Ве молиме потврдете дека може да се прифати ова пред да се купи.

Параметрите на стоката

сертификација:
CE,EMC,RoHS,ГШ,БЛАГАЈНИЧКИТЕ
Далечинска Контрола:
Yes
Мерењето На Резервација:
Yes
Прашина Чување Тип:
Циклонот Прашина Кофа/Прашина Кутија
Посебен Вшмукување Млазницата:
Чиста Циклон Прашина Собирање Млазницата
Чистење Пат:
Планирани Тип
Кеса Или Bagless:
Bagless
Траење На Батеријата:
1 час и 30 минути
LCD:
Yes
Функција:
Mopping & Убедливо & Вшмукување Тип
Инсталација:
Робот
Бренд Име:
LIECTROUX
Кабелот Должина (m):
>10 метри
Број На Модел На:
X5S
Тип:
Ултра Парична Казна Филтер За Воздух
Тип На Производ:
Роботот Vacuums
Големина(мм):
320mm*88mm
Моќност (W):
22w
Напон (V):
14.8 V
Двојно страна четка:
Двојно
влажни миење сува mopping:
на располагање
V обликот Централна Четки:
на располагање
само полнење:
на располагање
WIFI СТАН Контрола:
Yes
Капацитетот На Батеријата:
2600MAH Литиум-јонска батерија
dustbin капацитет:
0.6 L
отстранлив резервоарот за Вода:
Yes
Inertial Навигација:
Yes
Цик-цак:
Yes

Подобро ви се допаѓа

Ви благодариме за да ни даде можност да се направат нештата право со добра комуникација...

Во текот на гарантниот период, ако кој било проблем се случува поради квалитетот причина, ве молиме да б

T270 110220 V Мини Робот Правосмукалка за Дома Автоматско Убедливо Прашина СтерилизиратеSmart Планирани Мобил

Па ние не може да бидете сигурни дека робот испратени до вас е со LIECTROUX лого Не само што тоа би можело да с

1pcs Нови Автоматски Интелигентен Робот Правосмукалка Само Полнење, Далечински Управувач,LCD Екран на Доп

Ве молиме да го пополните со целосна и точна капка превозот адреса.Гаранција и Услови : 1 Ние ќе им даде н

4 Виртуелна Блокатор(на батеријата не се вклучени).Ако сте купувачот од Обединетите Kindom, Малезија, Синга

Вистинската бруто тежината на пратката е многу повисока од 2kgs / pc, како Singpare Пост во Aliexpress систем поддржу

DE35 100240 V Мини Робот Правосмукалка за Дома Автоматско Убедливо Прашина СтерилизиратеSmart Планирани Мобил

Робот е со меморија за да знаете каде е исчистена, а каде не така едно време убедливо покриеност е повеќе

Автомобил со Правосмукалка ВозилоМонтирани Чистење Машина Мали рачни Прашина Колектор ПаткаНаплатен

НАЈНОВИТЕ МИНИ Робот Правосмукалка,интелигентни Четка Робот Правосмукалка за Дома,Сензор,апарати за ч

Не им дозволувајте на децата да го користите Ние ќе им даде на сите клиенти 5 ѕвезди назад Кога се корист

DD35 110220 V Мини Робот Правосмукалка за Дома Автоматско Убедливо Прашина СтерилизиратеSmart Планирани Мобил

Scroll