Новак
ThreeGraces Луксузни Кубни Циркони Кластер Вода Капка Булчински Ѓердан Ѓердан Обетки Свадба Накит Сетови За Жените JS059

ThreeGraces Луксузни Кубни Циркони Кластер Вода Капка Булчински Ѓердан Ѓердан Обетки Свадба Накит Сетови За Жените JS059

Достапност: Залиха
DEN 1651.00
DEN 1737.60


100% Сосема Нов
Стил : Булчински Ѓердан Ѓердан Во Собата За Булчински
Главниот Камен Материјал : Кубни Циркони
-
Облечен Повод : Свадба / Aniversary / Матурска / Shopping / Секојдневно Носење
Подарок за : Девојка / Жена / Мајка
Погодни за : Млади и Зрелост и женски
Earring Големина : 1.6 см
Ѓердан Должина : 43 см
Three Graces Луксузни Кубни Циркони Кластер Вода Капка Булчински Ѓердан Ѓердан Обетки Свадба Накит Сетови За Жените JS059

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Број На Модел На:
JS059
Накит Сетови Тип:
Свадба Накит Сетови
Бренд Име:
ThreeGraces Накит
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
еден пар earring , еден ѓердан
Метали Тип:
Бакар
Материјал:
Кубен Циркони
Камен Материјал:
ААА+ кубни циркони
Метална боја:
Бело Злато БОЈА
Главниот Камен Боја:
Бела
Тип:
Свадба Ѓердан Ѓердан Во Собата За Свадба
Повод:
Свадба Вечер Партија / Ангажирање / Свадбата
earring големина:
1.6 см
должина на ѓердан:
за 43cm
Подарок за:
Девојка / Жена / Мајка /Ќерка / Жени
дизајн:
Долго Waterdrop , Сонцето Цвет
Погоден за:
Африкански , Нигерија , Американскиот

Подобро ви се допаѓа

Ве молиме не го напушти негативна или неутрална Реакција,ако било каков проблем со мојот производ,Ние н

Сјај е "Супериорен', појавување на 'Одлични', површината на квалитетот е "Одлична', Оценката еААА Тие доаѓ

Бесплатен Дар Случај w / еден изненадувачки убава подарокЗабелешка : Ако сте уморни да се чека! Сакате да

Материјал : Zinca легури,Високоqualitied Кристал,24 K Вистински Злато Експрес : DHL,UPSот,FEDEX,EMS, Можете да изберете в

Јас земам моето фотографии на производи ли да го продаде, па фотографијата погоре е вистински препевот

Вистинска Морска Школка бисер, Бела боја, ААА Одделение!Ниска почетна цена ,не пропуштајте !(Професионал

Политика на враќање Вашето задоволство е наша прва цел! Ако поради некоја причина не сте задоволни со ва

1 Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информ

Јас земам моето фотографии на производи ли да го продаде, па фотографијата погоре е вистински препевот

Бренд : MecreshПредмет Тип : Булчински Накит Сетови / Свадба Накит Сетови / Ѓердан ПоставуваМатеријал : Цинк

Функција : 1.100% Сосема Нов и Висок Квалитет.2.Материјал : алуминиумски3.Повод : Годишнина, Ангажирање, Пода

Scroll