Новак
100 X 10мм Авто Клипови Автомобил Вратата Трим Панел Retainer Пластични Заковки Завртка Fastener За Suzuki Swift Црно Бело

100 X 10мм Авто Клипови Автомобил Вратата Трим Панел Retainer Пластични Заковки Завртка Fastener За Suzuki Swift Црно Бело

Достапност: Залиха
DEN 432.00


П : Како можам да се плати за мојата купување?
A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : со кредитна картичка; пари booker, T/T;western union. ви благодариме
. ако сакате да се купи голема количина, ве молиме Контактирајте со нас .Но, во случај на било топло производи се привремено надвор од акциите,ние ќе го контактот што побрзо да побара продолжување или промена други предмети или некој од вашиот предлог.
П : Кога на испорака?
A : ние ќе ги испрати вашите нарачки во 1-3 дена(според цел е количество )по уплатата. Ако сте загрижени во врска со вашиот производ ќе се изгубат во испраќањето, јас ви препорачуваме да изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Mail
П : јас сум препродавач, јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, Што е трговија на големо цена?
A : ви Благодариме за вашето барање.
Можете или да изберете друг изразат превозникот, може да брод на пакет преку Fedex/DHL/UPS-от за вас пакет!
П : дали постои следење на број за мојот објект?
A : Да, Кина Пост Регистрирани Воздух Mail,ние брод секој ред со нивниот следење на број и можете да го видите!
но,Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус,тоа само може да се следи во текот на Кина.
Но, ве молам, не грижете се за тоа .и фотографии се преземени од себе.
Можете да поставите наредби одделно, правејќи се дека секоја цел тежи помалку од 2kg, да ги искористат предностите на бесплатен превозот.ние ќе ви даде најдобра цена.Ќе добиете пакет нормално.
П : Колку чини да брод на мојата земја?
A : Пакет помалку од 2kg ќе биде испорачуван Кина Пост Воздухопловната. Тие може да се користат на мотоцикли, автобуси, возови, авиони, камиони, автомобили,каравани, итн
Нашиот работен распоред :
Се обединуваат Државите : PM7 : 00 - AM10 : 00
Руската Федерација : НА3 : 00 - ЧАСОТ6 : 00
Шпанија : AM1 : 00 - PM4 : 00
Бразил : PM9 : 00 - AM11 : 00
П : Се производ фотографии вистински?
A : Да,на Сите фотографии на екранот се 100% реално.

Параметрите на стоката

Материјал Тип:
Пластични делови
Објектот Должина:
1.6cm
Објектот Висина:
1.8cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Ширина:
1.8cm
Име На Модел:
FP-786
Бренд Име:
FIRSTPLUS
Објектот Тежина:
0.1kg
Тип На Објект:
Fastener & Клип
боја:
црна, Бела
Глава Дијаметар:
10мм
матични должина:
12mm
Одговара Дупка Со Дијаметар:
10мм
Примена:
Универзална
Fitment:
вратата панели браник фендер
Пакетот Вклучува:
100 Парчиња/пакет

Подобро ви се допаѓа

OE За Тркало Фендер Одблесокот Калапи сина Клипови Панел Најлон Retainer за Тојота 9090467036Го заменува : за Тојо

33" Матични Должина : 20mm / 0 Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објек

Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски

ладење цевка брз полнач за Ford ТеслаБрз полнач воведSAE Брз полнач е составена од Телото, ORing, Од ORing, Spacer Пр

Се вклопат во 9mm дупка автомобили пластични клипови fastener headliner најлон орев случај за мицубиши Гдин 444858 и

100pcs Ентериер плоча фиксна стега за Хонда, CRV за Спогодба / Вклопуваат / Фенг Фан Авто Пластични Retainer Кли

Функција : Според фабричките спецификации Совршен натпревар за оригиналниот автомобил Лесна инсталаци

Возачот на левата и патникот е од десно!Ве молиме бидете сигурни дека тоа е се вклопи во вашиот автомоби

1997На Регал,за Humme р H3 и за Chevrole т EquinoxКачулка на Пропустливи & Крилата им Помогнам тип прскалкиГлава Кол 20

Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.Ние прифаќаме Alipay, Запад

ДОЛАРИ 2.05 1.Додај Во Кошничката 2 ПОГОЛЕМИ Заштеди Во СтанГолемина Боја Бела Пакет Содржина 100 (��2%) x Trim

50pcs Притисни Тип Кал Guard Браник Retainer Клипови Одговара за Hyundai KIA 8695028000 " Спецификација на Производот Состо

10pcs Camshaft Времето Синџир Tensioner Чевли Подлога одговара за "ФОЛКСВАГЕН" Голф Passat случај за Ауди "Шкода" 1.8 Т, 2.

Глава Дијаметар : 15mm Матични Должина : 20mm се Вклопува Во 8мм Дупка За Хонда : Rancher,Надзорник,Рубикон,Rincon,Trx68

Нашата цел е задоволството на клиентите!7 За мешан нарачки, ве молиме да дојде до мојата продавница : , мо

Пакетот Вклучува : x2 Сонцето Стакло КлипБоја : СиваДел Број : 8 U0 857 562 J50, 8 U0 857 562 A

Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се враќаат на купувачот ќе бидат одговорни за таквата ш

Нови x10 Парчиња Трим Панел Клип за "ФОЛКСВАГЕН" Ауди Црна Најлон Вкупната Висина 26.7 mm Вратата Трим Панел

Применливи модели на "ФОЛКСВАГЕН" Голф GTI 1999 8 цифра ВИН J "ФОЛКСВАГЕН" Голф GTI & R32 19992004 "ФОЛКСВАГЕН" Голф GTI 2

Опис На ПроизводотFitment : За Mercede s w124 Вратата Пониски Калапи Клип124.128 (09 / 891992) 300d 2.5 Т124.026 (09 / 891992) 300e 2.6124.028 (199

Руската Клиентите САМО може да изберете "Посебна ЛинијаYW", затоа што Русија поштата не ја прифати Кина П

1.Додај Во Кошничката 2 ПОГОЛЕМИ Заштеди Во СтанГолемина 7mm Боја Црна Пакет Содржина 100(+ / 2%) x Пластични За

Карактеристики : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Една страна opending дизајн, брз инсталација за 2 секунди,

Scroll