Новак
DSTE LCD61A Двојна Батерија Полнач со USB Порта за Panasonic CGA-DU21 DU31 ФОЛКСВАГЕН -VBG6 VBG130 VBG260

DSTE LCD61A Двојна Батерија Полнач со USB Порта за Panasonic CGA-DU21 DU31 ФОЛКСВАГЕН -VBG6 VBG130 VBG260

Достапност: Залиха
DEN 1199.52

Покаже нивото на батеријата, батерија капацитет проценти стапка, полнењето со USB уред.
Компатибилен Камера/Видео Камера Модели :
ЗА Panason i c : CGA-DU21 CGA-DU31 "ФОЛКСВАГЕН" -VBG6 "ФОЛКСВАГЕН" -VBG130 "ФОЛКСВАГЕН" -VBG260
Превозот Опис Објектот ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по целосната уплата.35 V L500m A x1 500m A x2 H 800m A x1 x2 800m A
8.
(Викенди и државни Празници ќе бидат 48 часа)
Ние Обезбедуваме 1 година гаранција. Dual држачи за дизајн, да го наплаќаат два батеријата во исто време. Компатибилен е распространета двојна полнач, сорти на капацитетите батерии може да биде наполнета во иста камера модел.
Ви благодариме за вашата поддршка и разбирање
* Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку порака
* Ние ќе одговор на вашето барање во рок од 24 часа.
Драг пријател :
Како руската Федерација пост имате некоја нова политика, испрати парцела во руската Федерација од Кина, мора да обезбеди целосно име и презиме и целосна адреса , така што тоа би можело да се реализира успешно, ако не, и без разлика на големината на пакет ќе се врати, се надевам дека ќе можат да го разберат, ви благодариме. Превозот со авион mail доаѓаат со песна Нема Големо купувачот се Комбинираат превозот попусти, Со цел да се обезбеди добиете вашата нарачка ослободени од данок при увоз,
ние ќе го пријават како "Подарок", со ниска вредност.
Овој објект се Вклучени :
1x DSTE Бренд Двојна Батерија Полнач
1x НИ Полнач
1x Полнач за во Автомобил
Полначот е Вовед :
Модел : DC-LCD-А
Текст : AC100 V-240 V 50/60 Hz 1500m A(max)
DC12-24 V 2000m A(мин)
Излезен Напон : DC 4.
Ова пониска цена не се одрази на вкупната цена сте платиле
или пазарната вредност на производот
и може да не важат за земјите со различни тарифни правила.4
Излезна Струја
4.
Секој увоз задолжен или такси се на купувачот одговорност да се Врати Опис
Кога ќе го добиете објект,
ако не ви се допаѓа тоа или не треба, тоа било повеќе,
можете да се вратите до нас во 14 дена откако ќе го добие пакетот,
вие само треба плати се врати превозот надомест,
кога ќе се дојде враќање пакет ќе целосна наплата на вашата исплата Услуги на Клиентите
* Негативни повратни информации и случај не може да се реши проблемот,
ако пакет уште не пристигне или објектот не работи добро
ве молиме контактирајте со нас прво,ние ќе се справи со проблемот ПОБРЗО.

Параметрите на стоката

Брзо полнење:
Yes
Број На Модел На:
LCD61A
Употреба:
Стандардна Батерија
екран:
Yes
Тип:
Електрични,USB
Бренд Име:
DSTE
Интелигентни Полнење:
Yes
Батеријата Број:
2
Пакет:
Yes

Подобро ви се допаѓа

Драг пријател : Како руската Федерација пост имате некоја нова политика, испрати парцела во руската Фед

Ова пониска цена не се одрази на вкупната цена сте платилеили пазарната вредност на производоти може да

Ниту тест на владата, капацитетот на батеријата е обично се наоѓаат три чекор процесот на (1 првиот обвин

5 АЛитиум батерија полнење на струјата : 2 * (4.Карактеристики на производот : LCD дисплеј, капацитет за анал

Овој објект се Вклучени : 1x DSTE Бренд НИ Plug Патување за ПолнењеПолначот е Вовед : Текст : AC 100240 V 50 / 60 Hz Макс 1

МИКРОФОН 3,5 мм Ретро Телефон Телефонска Слушалка Примачот За i Phone / i Pad / HTC / Samsung PC Преносни Класичен п

Драг пријател : Како руската Федерација пост имате некоја нова политика, испрати парцела во руската Фед

42 V 2 AH 2000m A liion 100 V240 V Eскутер батерија полнач за автобиланс на електрични скутериСпецификацииИзлезен нап

Враќање ОписКога ќе го добиете објект,ако не ви се допаѓа тоа или не треба, тоа било повеќе,можете да се в

Драг пријател : Како руската Федерација пост имате некоја нова политика, испрати парцела во руската Фед

Ново Пристигнување Злато Позлата Порт USB Кабел За Nintendo Ds DSi XL DSi LL 3 DS 3 DS XL 3 DS ЌЕ Полнење преку USB конектор з

Драг пријател : Како руската Федерација пост имате некоја нова политика, испрати парцела во руската Фед

На Тој Начин Ве Молиме Почекајте Трпеливо Кога Не Го Добиете Вашиот Објект На Време Ние Не Сме Одговорни

Драг пријател : Како руската Федерација пост имате некоја нова политика, испрати парцела во руската Фед

Од Датумот На Оригиналната Набавка На Телефонот, Под Нормална, Ние Обезбеди 12 Месеци Гаранција За Нашит

Драг пријател : Како руската Федерација пост имате некоја нова политика, испрати парцела во руската Фед

Драг пријател : Како руската Федерација пост имате некоја нова политика, испрати парцела во руската Фед

Влезен напон : AC100 V240 VDC Излезен Напон : 12.6 VDC Излезна Струја : 5 AБатерија Тип : Liion / Полимер Батерија на Паке

Црна Лулка Апарат за полнење За на Sony Walkman NWZW273 S MP3 Плеер (BCRNWW270) ВФПакет содржи : 1 x pc лулка полначФункција

Scroll