Новак
Мини Кармин Сјај Шминка за Убавина Алатка за Еднократна употреба Усна Четки Шминка Четка Фабрика Цена десет Боја Усна Четка

Мини Кармин Сјај Шминка за Убавина Алатка за Еднократна употреба Усна Четки Шминка Четка Фабрика Цена десет Боја Усна Четка

Достапност: Залиха
DEN 17280.00


Мини Кармин Сјај Шминка за Убавина Алатка за Еднократна употреба Усна Четки Шминка Четка Фабрика Цена десет Боја Усна Четка
15000pcs/многу
Четка Должина : 13mm
Се справи со Должина : 80mm
Боја : Жолта Рачка
Материјал : Влакна

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Шминка Четка
Четка Материјал:
Волна, Влакна
Бренд Име:
linxikeji
Големина:
93mm
Количина:
1500
Рачка Материјал:
Пластични
Материјал:
Синтетичка Коса
Се Користи Со:
усна
Број На Модел На:
ash112

Подобро ви се допаѓа

Карактеристики : Фасцинантен трепките и погоден за лица и домVolumizing и задебелување на вашите трепки да г

Најголемиот дел Цена : ве Молам, ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви понуди подобра цена! За превозо

Пакетот Вклучува : 3 Пара Лажни Трепки Игран : Лесно за Обликување, Супер Меки Материјал : Вистински Сиби

Шминка Веѓа Четка Алатки 5pcs / многу Двојно Веѓа Чешел И Eyelash Четка Чешел За Очи Сочинуваат Eyelash Продолжув

Plz се разбере Па ве молиме обратете се до нас и ќе добиете ве молиме резултат!.(ОСВЕН НЕКОИ ЗЕМЈИ И APO / FPO1 У

на Превозот време, преку ЕМС : 58 работни денаFeed врати & услуги на Клиентите : Вашето мислење е навистина в

Опис на производот : За лице и за секојдневна употреба Одговара на вашиот каузална и партија шминка Едно

Stars Colors Comapny Нова технологија, лепак : 1.со мирис2.НЕМА чувствителни3.Брзо сува 5 секунди4.Направен од Приро

Еден лосион : за perming Б лосион : за фиксно Како да се користи 1 Бидете сигурни дека eyelash навистина чиста и с

Пакет : 1 lot = 1 коцки1 јазол = 10 компјутери1 фах = 80 јазли0.07 дебелина,Имаме 8мм, 10мм, 12mm, 14mmможете да изберете.1

Сосема Нов и Висок квалитет,Еднорог Дијамант од тебе рачка за лесно користење.МЕКА и СВИЛЕНКАСТА на доп

Ако имате било какви прашања, не двоумете се да контактирате со нас 2) ве Молам оставете белешка во плаќа

3 D Реално Mink Lash Сјајот Пакување Врвен Квалитет 10 Pairs Mink Трепките рачно изработени Црна Terrier за Lash Екстенз

50 / 100pcs Lipbrush Шминка Четки за Еднократна употреба Козметички Усна Четка Кармин Сјај Прачки Апликатори Со

Спецификации : Лажни трепки се Специјализирани направи од страна целост, висок квалитет на синтетички в

Ви благодариме за вас за посетата на мојот продавница Ние може да обезбеди најдобра услуга за вас.Пакет

Добредојдовте да ја посетите , ако било какви посебни барања,ве молиме да се чувствуваат слободни да доз

Ако сè уште не успеваат да ја добиете вашата нареди предмети во рамките на проценка време на,ве молиме с

Scroll