Новак
стоматолошки scaler Автоматско снабдување со вода автоматско снабдување со вода уред за ултразвучно scaler

стоматолошки scaler Автоматско снабдување со вода автоматско снабдување со вода уред за ултразвучно scaler

Достапност: Залиха
DEN 2572.00
DEN 2736.00


Автоматско снабдување со вода автоматско снабдување со вода уред за ултразвучно scaler
Може да се движи слободно, само plug-in можат да работат,
и континуирана работа 1000 часа на пазарот за било кој тип на надворешни вода ултразвучно scaler,
во голема мера се подобри ефикасноста на работата
Пакување листа :
1 сет водоснабдителен систем ( scaler на фотографијата не е вклучително и за овој модул)

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Белење На Заби
Состојка:
-
НЕТО-WT.:
35g
Број На Модел На:
-
Големина:
Small

Подобро ви се допаѓа

2, ве молиме контактирајте со нас со aliexpress порака ако сме направени договор за aliexpress 4,во Текот на должнос

Нови Мали Mandrel За Стоматолошка Лабораторија Полирање месо тело Latch Тип Со Чекор 20 Pcs100% сосема нов и висок

Посебно за стоматолошка Лабораторија Циркони Ingrident : Дијамант жито мешање со Керамички во Прав...

1 Сигурен продавачот : Задоволството на Клиентите е нашиот прв приоритет.2 Производи : Висок квалитет,Фаб

HP Силиконска Гума Полирач за стоматолошка лабораторија, Порцелан ,Метал,Смола.Големина : 10x24mmЗелена Бој

Стоматолог 50 Pcs Впечаток Коцки Autoclavable Пластични Зелена Централно СнабдувањеAutoclavable за повторна употреб

На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само Сите вратени предмети м

Дијамант Полирач за стоматолошки zicronia & Порцелан.Посебно за стоматолошка Лабораторија Zicronia & Порцеланс

Дијамант Dicsза стоматолошка лабораторија ТримерГолемина : 25x3.2x0.65cm Надвор дијаметар : 25см; Внатрешен дија

ПАКУВАЊЕ ЛИСТА : 100 компјутери мали РАМНИ Полирање Четка типдруг изборен модел слика само за референца !

Опис Цена за 120pcs различно обоени код прстени! БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ во светот!! Автоклавво можност,Силикон

50pcs Стоматолошка Лабораторија Алуминиум Празни Касети со Капак за Флексибилни Акрилик Протеза Материј

Овие трошоци се на купувачот одговорност Ве молиме имајте во предвид Заедно насока кога полирање, полир

Моќност : 1200 WВшмукување : 20 / 18 KpaПрашина Штекер Дијаметар : 42mmМакс Бучава : 93dbCTN Големина : 34 X28 X36cm

Потрајни од конвенционалните камења Ефикасни резултати и авточистење.Побрзо по завршувањето

Бесплатен превозот 2 Кутија Природата Боја Стоматолошки Материјали posterior Teech Орална Нега18.37 / торба

Бесплатни shpping СТОМАТОЛОШКИ ПРСТ COTS Материјал : Висок квалитет на латекс Пакување Листа : за 750pcs / торба Т

Посебно за стоматолошка Лабораторија Zicronia Ingrident : Дијамант жито мешање со Керамички во Прав...

Вовед : Овој нов стил воздух вода шприц е одличен спреј систем на воздухот, водата & магла со стабилна моќ

Опис на производот карактеристики : Користете само вода сепаратор, или алкохол и растворувач за почисто

Посебно за стоматолошка Лабораторија Zicronia Ingrident : Дијамант жито мешање со Керамички во Прав Намена : За Zi

HP Силиконска Гума Полирач за стоматолошка лабораторија, Порцелан ,Метал,Смола.Големина : 10x24mmСина Боја

Scroll