Новак
beibehang Кинески Гроздобер Симулација Тули Шема 3D Чистењето ПВЦ Позадина Спалната соба Дневна Соба Студија ТВ Ѕид Позадина

beibehang Кинески Гроздобер Симулација Тули Шема 3D Чистењето ПВЦ Позадина Спалната соба Дневна Соба Студија ТВ Ѕид Позадина

Достапност: Залиха
DEN 1547.00
DEN 2090.40


Материјал : пвц
Метрички големина : 10m*0.53 m=5.3 квадратни метри
Империал големина : 32.8 ft*1.738 ft=57.05 квадратни метри
Боја : 3 Боја
Wallpaper лепак не е вклучена, но може да се купат од хардвер вашата локална продавница.
Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : Боја на Ѕвонење може да варира, поради различни светлина во собата
168152 ↓↓
168154 ↓↓
168151 ↓↓
168153 ↓↓
Испорака :
Ние ќе брод предмети во рок од 5 работни дена по исплата потврда.Времето за испорака зависи од дестинацијата и друг фактор. Ве молиме љубезно ве молиме да се разбере превозот време подолго од вашиот локален продавач. Па нормално превозот време : во САД се : 7-23 работни дена АУ : 7-23 работен ден Европа : 7-25 работни дена Бразил : 30-60 дена руски : 30-90 работни дена Сепак, понекогаш може да биде одредено задоцнување, во царинската бришење или испорака. Ве молиме бидете сигурни дека имате доволно трпение пред ставањето на вашите нарачки.
Данок : Ние не сме одговорни за било царина. Било увозни давачки или такси се купувачот 's одговорност. Ве молиме бидете сигурни дека за да се дуплира вашата адреса пред завршувањето на вашата исплата.Русија клиент бара целосно име и презиме. Повратни информации :
1 Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас.
2 Ако сте задоволни со нашата предмети, ве молиме да ни остават позитивен фидбек. Ние ќе остави позитивни повратни информации да ви подоцна.
3 Контактирајте со нас преку e-mail или нашиот трговија менаџер , пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе се справи со вас да ги реши сите проблеми што е можно поскоро.

Параметрите на стоката

Димензии:
5.3㎡
Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Функција:
Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Анти-статички
Тип:
Хартиените Тапети
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Шема:
Yes
Бренд Име:
beibehang
Материјал:
Дрво влакна позадина
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Број На Модел На:
MS6111
Површински Третман:
Печатени
Стил:
кинески стил
кодирање:
2289

Подобро ви се допаѓа

02539 м)Забелешка : ве Молиме да се биде внимателен да нарачате 1 метар квадратен, Бидејќи тоа е многу мали д

99 / метар квадратенБесплатен превозот обичај модерна 3 D фреско ѕвезденото небо на дневната соба во ЖИВО

ве молиме да ни каже.Драги мои пријатели.Имаме 12 фиксна големина цел Сакате мојата соба стане убава? Ве м

Чекор 3 : Означите материјалот и детали ѕид ширина и висина под цел.2 метри, Висина = 2 3 D Ослободување3.Ако

Ние не сме одговорни за било царина.98 / парче метар квадратен метар квадратен метар квадратен метар ква

842 нозе Забелешка : ве Молиме да се биде внимателен за цел 1m2, Бидејќи многу мали димензии, 1 метар квадрат

76 m 2 заокружување 5 : ѕидови и позадина лепак четка Тоа е многу важно за нас да изберете правилно и соврше

Ви благодариме! Ако не постои големина треба ве Молиме имајте во предвид дека големина што ви треба е ши

Ние продаваме страна метри квадратни, а не од страна на ролни.Доколку купите повеќе од 7 метри квадратни,

Ве молиме бидете сигурни дека за да се дуплира вашата адреса пред завршувањето на вашата исплата.Матери

Ширина x висина = квадратни метри = Цел Количество Забелешка : ве Молиме да се биде внимателен за цел 1m2...

ПРАШАЊА и одговори : Како да се Цел големината на главната слика? Вие треба да ѕид големина Ширина и виси

За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема даоставете информации

76 квадратни метри совет : Ако нозете (инчи) ми Даде информации ќе даде се пресмета на правилен редослед к

Функција : Материјал : Неплетени Големина : S, M, L, XL, XXL (види подолу), или прилагодено Назад состојба : без л

3 квадратни метри кралскиот големина : 32 Позадина ќе добиете може да има некои брчки на тоа, или и двете ц

Не 10m L и 0 Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата email и ние ќе ви о

5 метри квадратни, ќе треба да го стави на ред за 4 метри квадратни.Купувачот различна количина цел 2 квад

Испорака : Ние ќе брод предмети во рок од 5 работни дена по исплата потврда 3, Контактирајте со нас преку em

Информации За ПроизводотЛист Вистинската големина : 11.8" x 23.6" / 30cmx60 cmЛист по кутија : 12 компјутери Еквива

5 kg / метар квадратенСостојба : 100% Сосема нов и Висок квалитетLengthx Width = квадратни метри = Цел КоличинаГо пр

Треба да се цел Количество : 5 ПРАШАЊА : Што оваа позадина? Ова е слика за позадина ве молиме да ни каже...

76 m 2 заокружување.6 Испорака Thmee Packet во САД : 820 дена Кина Пост Воздух Mail : Околу 45 работен Ден Превозот врем

Scroll