Новак
20 X 1M Групи/Многу V тип предводена од алуминиумски профил агол и AL6063 алуминиум led лента на светлина за мебел или Кабинет светла

20 X 1M Групи/Многу V тип предводена од алуминиумски профил агол и AL6063 алуминиум led лента на светлина за мебел или Кабинет

Достапност: Залиха
DEN 5107.00
DEN 5375.52

20 X 1 M Групи/Многу V тип предводена од алуминиумски профил агол и AL6063 алуминиум led лента на светлина за мебел или Кабинет светла
LED алуминиумски профил Стилови :
Најновите 101 Стилови ПРЕДВОДЕНА од алуминиумски профил за led дисплеј од Шенжен Eevonik Електроника, Ко.
Производот се покаже
Производи апликации :
20 X 1 M Групи/Многу V тип предводена од алуминиумски профил агол и AL6063 алуминиум led лента на светлина за мебел или Кабинет светла
Инсталација Метод :
Фабриката покажува :
20 X 1 M Групи/Многу V тип предводена од алуминиумски профил агол и AL6063 алуминиум led лента на светлина за мебел или Кабинет светла
Пакување и Испорака :
Гаранција :
3 години од денот на купувањето, ве молиме посетете ја нашата веб-страница за повеќе гаранција услови!
Повеќе загрижени за anodizing алуминиум led профил истиснување за led дисплеј, ве молиме не двоумете се да не контактирате!
Целосна Поставува Пакување Листа : (Ако одберете профил само, ние ќе ви испратиме без маска или додатоци, ве молиме имајте во предвид ова)
- 20 x 1 M Предводена од алуминиумски профил;
- 20 x 1 M Капак(незадолжително);
- 20 x 2 парчиња Крајот капи(незадолжително);
- 20 x 2 парчиња Монтажа клипови(незадолжително); 20 X 1 M Групи/Многу V тип предводена од алуминиумски профил агол и AL6063 алуминиум led лента на светлина за мебел или Кабинет светла Внимание :
1, Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена;
2, Ако имате било какви посебни барања за вредност на ИД за вашиот ги локалните обичаи, како што се помали тоа, ве Молиме ги споделите со нас, тоа
однапред, во спротивно, ние ќе ги направиме вредност на ИД како истото со вашиот вистински платена.
4), Обезбедуваме два типа на PC Покритие : Транспарентен Капак & пренесуваат на трети лица
5), Може да се вдлабнати монтирани.

Параметрите на стоката

Емитуваат Боја:
Млечниот Маска
боја:
целосна поставува
Извор На Светлина:
LED Светилки
Тип На Објект:
Бар Светла
Извор На Енергија:
DC
сертификација:
CE,RoHS
Тело Материјал:
Алуминиум
Број На Модел На:
EWI-AL026
Употреба:
празник
Бренд Име:
BENE ПОБЕДИ INNO
Карактеристики:
Висок интензитет, мала тежина, добра стабилност
Должина:
100cm
Е dimmable:
No
Напон:
12V
Ширина:
1.0cm
Гаранција:
3+ Години
База Тип:
V тип
Употреба:
led лента
Wattage:
2.4-38.4W/M
Производ големина:
10 * 10мм
внатрешна ширина:
7mm
Исти Ширина на led лента:
5-6mm
Површината Finishee:
Елоксирани Сребро.
ПММА Опфаќаат:
Матирано
Додатоци:
2 парчиња крајот капи, 2 парчиња монтажа клипови
Примена:
Внатрешни или надворешно кат/кујна/организирање изложби/хотел декорација осветлување
Легура Или Не:
Е Легура
Темперамент:
T3-T8
Одделение:
6063 Серија

Подобро ви се допаѓа

DC 50 CM 2 Парчиња LED Лента на Светлина на ДОПИР СЕНЗОР Стриптиз Бар Светлина Млечниот Покрие Алуминиумски п

LED Тешко Цврсти Стриптиз Бар Светлина Алуминиумски профил 1 M 5730 8520 2835 5050 4014 чип DC12 V со pc покритие кабинет

3), Високо квалитетни LED алуминиумски профил прави flex лента повеќе домот.3 MM Додатоци Крајот капи, клипови

Производ Descrption : 100% Сосема Нов Супер светло 5630 СМД врвот ЛЕР, висок интензитет и сигурност Долг животен в

Ако ви треба други должина, pls контакт со нас преку еМаил.(освен за викенди и празници) Нашата цел е задов

Алуминиум LED профил Додатоци се добро пошегува и завршиe LED Алуминиумски Профил може да се примени на ме

Нова 9 Парчиња LED светлото бар SVJ320 AK3 SVJ320 AL1 6 Led диоди 560mm за 320 D2000 SVJ320 AK3 / SVJ320 AL1REV016 LED Ние можеме да брод од USP

Опис На ПроизводотСпецификација : Напон : 12 VDCМоќност : 12 W / 100 CMМатеријал : Алу профил +PC покритие +5050 LED лен

100% Оригинални Новиќе добиете 3 ЕЕЗ(2*ТИП+1*ТИП Б)3 моделот сите се компатибилниLGIT A B DRT 3.0 32"_A Б Тип 590mm 6 Led дио

Име на производ : LED Лента на светлина, 36pcs SMD5730 50cm, DC12 V Боја Tempreture : 30003500 K(Топло Бела), 60006500 K(Бела), 700010000 K(Ку

Цена : $13.00 / 10pcs Цена : $8.66 / 5pcs Цена : $16.40 / 10pcs Цена : $15.8 / 5pcs Цена : $15.82 / 5pcs Цена : $16.2 / 5pcs Цена : $25.7 / 10pcs Цена : $37.5

LED Алуминиумски Профил може да бидат применети за хотели / таванот и ѕидот светилкаled алуминиумски профи

Опис На ПроизводотСпецификација : Напон : 12 VDCМоќност : 7 W / 50 CMМатеријал : Алу профил +PC покритие +5630 LED лент

LED Алуминиумски Профил може да се примени на мебел производство (кујна / office)б Алуминиум LED профил Додато

led алуминиумски профил за led лента спецификација2000mm X25mm X7mm1) Примена на Алуминиум LED профил направени за L

Мебел производство осветлување.5 / 1 / 2м / други Големина 17.100 x 1 M Групи / Многу У облик Површинска монтажа

led алуминиумски профил за led лента спецификација2000mm X25mm X7mm1) Примена на Алуминиум LED профил направени за L

led алуминиумски профил за led лента спецификација2000mm X14.4mm X14.4mm1) Примена на Алуминиум LED профил направени

LED Алуминиумски Профил може да бидат применети за хотели / таванот и ѕидот светилкаled алуминиумски профи

Опис На ПроизводотСпецификација : Напон : 24 VDCМоќност : 7 W / 50 CMМатеријал : Алу профил +PC покритие +5630 LED лент

DC12 V 50cm Ѕид агол LED Лента Светлина 5730 36 ПРЕДВОДЕНА од Алуминиум V облик 90 степени Профил агол LED хард лента

led алуминиумски профил за led лента спецификација2000mmx25mmx14.5mm1) Примена на Алуминиум LED профил направени за

Алуминиум LED профил Наменети за флексибилни и тешко led лентиб.4mm1) Примена на Алуминиум LED профил направе

2 парчиња / многу 5050 50cm10 W Тело инфраред ПИР Led светилка со сензор за движење светлина за под кујната кабин

led алуминиумски профил за led лента спецификација2500mm X22mm X11.7mm1) Примена на Алуминиум LED профил направени з

Цена : $13.00 / 10pcs Цена : $8.66 / 5pcs Цена : $16.40 / 10pcs Цена : $15.8 / 5pcs Цена : $15.82 / 5pcs Цена : $16.2 / 5pcs Цена : $25.7 / 10pcs Цена : $37.5

led алуминиумски профил за led лента спецификација1000mm X22mm X12mm1) Примена на Алуминиум LED профил направени за

Scroll