Новак
Слонова Коска Tulle Со Рачно Изработени Цветови Пром Фустани Душо Beaded Долго Матурска Gown Девојки Пром Фустан

Слонова Коска Tulle Со Рачно Изработени Цветови Пром Фустани Душо Beaded Долго Матурска Gown Девојки Пром Фустан

Достапност: Залиха
DEN 4704.00
DEN 5880.00

com
DHL
Високото
За 3-4 работни дена по испорака
www.за години и ние имаме свои професионални и искусни работниот тим , Дизајн Елита,Професионална Шема Маркер ,Seamstresses······ Купи од нас , ќе добие 1)Професионална и enthusiasatic услуги на клиентите ; 2)Брзо ракување со времето на својата цел; 3)Безбеден и брз меѓународен превозот; 4)Високо квалитетен производ со разумна цена; 5)Темелна По продажба на услуги на клиентите; 6)Попуст од цената за редовно клиентите . И вашата брза позитивни повратни информации ќе бидат високо ценети, ви благодарам многу.
Повратни информации
Ние сме многу среќни да работи за вас, и сите наши напори се со цел да се добие повеќе и повеќе подобри услуги за поддршка на вашите потреби во фустани или бизнис.

Параметрите на стоката

боја:
Црна, Сина, Златна, Сива, Зелена, Каки, Портокалова, Розова, Виолетова, Црвена, Сребрена, Бела, Жолта, Шампањ
НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 14W, 16, 16W
Повод:
Матурска
Тип На Објект:
Пром Фустани
Силуета:
А-Линија
Sleeve Стил:
Исклучување на Рамо
Вграден Градник:
Yes
Број На Модел На:
R008
Декорација:
Цвеќиња,Beading
Вистински Слики:
Yes
Ткаенина Тип:
tulle
Бренд Име:
Suruimei
Воз:
Никој
Материјал:
Полиестер
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
is_customized:
Yes
Деколте:
Душо
Фустани Должина:
Кат Должина
Половината:
Природни
боја:
Исто како picuture или факултативна
Големина:
Standard or Custom Made
Место на Потекло:
Jiangsu Кина (Копно)
Специјални Забелешки:
Плус Големина/ Итна Нарачате Ве Молиме Контактирајте Со Нас

Подобро ви се допаѓа

Наддавање е за еден фустан само!3.оваа услуга е бесплатна полнење2) АКО ИМАТЕ ВАШИОТ ВИСТИНСКА ГОЛЕМИНА ,

Овие трошоци се на купувачот одговорност.com како што се кредитни картички,навремени банкарски трансфер

П : Ќе ми се облекуваат точно одговара на бојата јас го гледате на вашиот вебсајт? A : Не може да биде мала

Пред да се врати ставки, ве молиме бидете сигурни дека ќе добиете на нашата (на продавачот) се врати адре

Ние ви препорачуваме секогаш кога е можно, ќе добие квалификувани seamstress да се измери вашиот фустан голе

Во овој случај, ние сме одговорни за сите трошоците за превозот.Ние силно препорачуваме да имате на ваши

(САД,CA,АУ,велика БРИТАНИЈА).Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас ведн

Откако на вашиот враќање е потврдено и прегледани, ве молиме овозможи до два платежна циклуси за тоа да

Ако нашиот тим смета дека стока е дефектен како што е опишано, ќе добиете рефундирање на куповната цена

Тоа е добро за нас,culd добие фустани навистина ви се допаѓа Стандардна големина2. Нарачки откажана 13 дена

Цената што ја платиле за стоки исклучува било царина кога сакате ?Кога сте мерење ,ве молиме да не бидат

Ако имате било какви други прашања во врска со нарачување на правото големина, не двоумете се да контакт

Доколку купувачот не контактирате по 3 дена и да побара враќање на средствата, ние не го прифати.Ако не с

Како сериозна и одговорна продавачот,ние ќе се обидеме потрудиме дарешавање на вашиот проблем Ако веру

Царина : Ние може да го прогласам за објектот под клиент барање, но купувачот не е одговорен за било какв

Scroll