Новак
2018 Вистинска Кожа Рамни Чевли Жена Рака-пораби Кожни Мокасини Cowhide Флексибилни Пролет Секојдневен Чевли на Жените Станови Жените Чевли

2018 Вистинска Кожа Рамни Чевли Жена Рака-пораби Кожни Мокасини Cowhide Флексибилни Пролет Секојдневен Чевли на Жените Станови

Достапност: Залиха
DEN 756.00
DEN 1374.72

Подготовка на Време : ние треба 2-3 дена да се подготви ред според нашите бројни наредби секој ден.Нашите големината не е стандард НАС големина, и тоа е само еднаков на нога должина! 4. Со разликата во мерниот метод, ве молиме овозможи 1-3cm во големина отстапување (1cm=0.ви благодариме
Внимание : 1.
Внимание, затоа шт : ние не може да го прифати размена или поништува по вашата нарачка е испраќаат.
2018 Вистинска Кожа Рамни Чевли Жена Рака-пораби Кожни Мокасини Cowhide Флексибилни Пролет Секојдневен Чевли на Жените Станови Жените Чевли Карактеристики : 100% Сосема Нов & Висок квалитет. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди . Боја : 4 Избор за вас.
ве молиме изберете НИ Големина 10. Ако не се задоволни нашите porducts, pls контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации или да направи детална оценка . Ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас.Ви благодариме за разбирањето!! 3.ве молиме контактирајте со нас , ако не сте сигурни големина . Ве молиме според ногата должина за да ја одберете точната големина . Бесплатен Превозот За Светот
За Царина
Во предвид на нашите клиенти да имаат корист, Ние сме принудени да брод вашата нарачка од редовна пошта.5 , ако ногата должина е 24cm.5 , ако ногата должина е 23.
Барање : 1. ве молиме изберете НИ Големина 5 , ако ногата должина е 22. Објектите што сте ги примиле во рок од 30 дена од доставената датум.5 , ако ногата должина е 26. Се врати превозот надомест се плаќа од страна на купувачот. ве молиме изберете НИ Големина 7. Објектите што сте ги примиле неискористени, неоштетени и во оригиналниот пакет. Но, ние ќе рефундирање на вашите плаќање за изразат испорака(ако имате платени) на вашата сметка во рок од 24 часа.

Параметрите на стоката

Чевли Големина:
5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5
Бренд Име:
GAOKE
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
Горниот Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Станови Тип:
Мокасини
Повод:
Повик
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Лизга-На
Пети Форма:
Круг Пети
Outsole Материјал:
Гума
Број На Модел На:
CCS914576
Сезоната:
Пролет/Есен
Insole Материјал:
PU
Обвивка Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Моден Елемент:
Плитки
Тип На Објект:
Станови
Одделот За Името:
Возрасни

Подобро ви се допаѓа

Текстурата на материјалотVamp : раководител слој cowhide Единствена : Говедско месо тетива Ова бебе, материја

Kindest и Важни Информации : Пред да се направи нарачката, треба да бидат внимателни за да се измери нозете д

Производи Детали Пета Висина : 1.5 cm Платформа : cm САД големината само погодно за вас да се направи ред, ве

2018 Мода Жена Секојдневен Рамни Чевли Чипкаup Лето Жените Станови Удобни Обувки Жена Чевли String Мушка Женс

Чевлите се прилагодени производи , вие може да дизајн свој чевли,Само ни даде вашите посебни барања, Мож

dianxiaobao_1dianxiaobao_2Внимание : Овој вид на чевли е помала од вашата нормална големина, па ве молиме изберете ед

53940376725 Ако вашите нозе е широк или дебели, ве молиме изберете поголеми чевли големина.Ако не можете да ги

Овој стил е направен врз основа на Кинески големина работи, од 3540,ако било какви прашања на големини, pls с

Чевли Жена 2017 Жените Станови Лето Балет Станови Вистински Кожени Чевли Флексибилни Круг Пети Сестра на

modname=ckeditorве молиме според вас нога должина(Пета до Пети) за да изберете големина на нас големината само з

Горниот Материјал : СТПОбвивка Материјал : МикрофиберНие сме биле отстапување се во оваа индустрија за

ИнформацииТип На ОбјектПоп елементГорниот МатеријалOutsole МатеријалПета ВисинаЕвра Големинастановилан

Превозот : 1 Ние не покривање на сите предмети за штета по употреба или како резултат на вода штета која т

Почитувани, ве молиме проверете ги следните големина на табелата внимателно пред да нарачате!!! Превозо

Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта 1)715 работни дена да Азија 2)1030 работни дена да Запад Евра, Океанија и

Па вашите пари нема да не оди на моја сметка.Ние не ќе се стави било која фактура и сите информации за наш

ЗАБЕЛЕШКА!!! 1.За боја Ако се двоумите за сликите ние шоу, можете да побарате од нас за вистински фотограф

Millffy нови 2018 Удобност Остри Станови рачно производство двојносоочуваат куп грашок moccasin gommino зима дама ч

XGRAVITY 2018 Кристал Станови Балет Рамни Чевли Кристал Жените Пролет, Есен Пеперутка Посочи Пети Златниот Че

02Ако Ногата должина е 22 Cm ,ве Молиме изберете НИ големина 4 Ако не сте сигурни, ве молиме испратете порака

ЗАБЕЛЕШКА!!! 1.За боја Ако се двоумите за сликите ние шоу, можете да побарате од нас за вистински фотограф

Scroll