Новак
MDVR Фабрика директни автобус, автомобил следење терминал, 4 SD картичка, AHD HD видео рекордер, на самото место

MDVR Фабрика директни автобус, автомобил следење терминал, 4 SD картичка, AHD HD видео рекордер, на самото место

Достапност: Залиха
DEN 2581.00
DEN 2716.80


Ние сме фабрики
1. H. 264 видео компресија, мулти код крак на снимањето.
2.Видео компресија користење h. 264 алгоритам, системот има четири целосна AHD720 P / 4 патот полн D1 (поддршка четири AHD960 P на-табла камерата/четири AHD720 P на-табла камерата/D1 на-табла камера;
3. 1 CH VGA излез е задолжително
4. 8-36 V широк напон на напојување, супер ниска потрошувачка на енергија.
Со преоптоварување/ undervoltage/ shortcircuit/ обратен заштита
5. Излезна моќност за 12 VDC/3 Amp, може да обезбеди постојан напон на камерата, мал LCD и други периферна опрема.
6. Поддршка SD картички за складирање, со максимална 128 G за еден SD картичка
7. Одложен за снимање на видео клип функции кога возилото е затвори (поставки за времето може да биде до 24 часа).
8. Различни видео снимање на сцени за да се задоволат различните барања, како што се автоматско снимање, прирачник за снимање, аларм за снимање, итн.
9. Поддршка 4 CH алармантна влезови(Вратата Отворена/Затворена, Светлина, Вртење, Наназад, итн) и 1 CH алармот на текст.
10. Екранот и евиденција за состојбата на возилото, плоча број, пат, во текот/ниска брзина информации, итн.
11. Поддршка на сите возила, вклучувајќи автобуси, такси, камион, училишниот автобус, итн.
12.Јазик : Англиски / Руски;
13.Стандард : NTSC/PAL.

Параметрите на стоката

Видео излез:
1CH VGA 1280 X 1024 60Hz
Комуникациски Интерфејс:
RS485
Хард диск од Тип Интерфејс:
SATA
Аудио Излез:
1CH РКА
Број На Модел На:
LSZ-A9504S-74-9
Бренд Име:
LSZ
Резолуција На Видео:
720P
Аудио влез:
Канал 4
Видео Стандард:
ПАЛ
Двонасочна Аудио:
No
Видео Влезен Интерфејс:
AV/РКА

Подобро ви се допаѓа

Ние сме фабрики1 H 264 видео компресија, мулти код крак на снимањето.2.Видео компресија користење h...

1 Поддршка 4 CH Видео & Аудио синхрони текст, 1 CH Видео & Аудио синхрони излез; 1 CH VGA излез, 1 CH AV Излез 2 Видео к

Главниот поток за складирање, да се обезбеди квалитет на сликата; Подкрак за реално време мрежата за пре

Ние сме фабрики1 H 264 видео компресија, мулти код крак на снимањето.2.Видео компресија користење h 264 алгор

AHD 3 G GPS 4 CH Хард Диск Мобилни DVR (LSZA6604 HGW)1 Поддршка 4 CH Видео & Аудио синхрони текст, 1 CH Видео & Аудио синхрони

*Движење откривање на снимањето На DVR ќе биде предизвикана да ги сними, кога се открие нешто се движи...

Ние сме фабрики1 H 264 видео компресија, мулти код крак на снимањето.2.Видео компресија користење h...

AHD 4 CH GPS Хард Диск Мобилни DVR (LSZA6604 HG)1 Поддршка 4 CH Видео & Аудио синхрони текст, 1 CH Видео & Аудио синхрони из

1 Поддршка 8 CH Видео & Аудио синхрони текст, 1 CH Видео & Аудио синхрони излез; 1 CH VGA излез, 1 CH AV Излез.2...

1 Поддршка 8 CH Видео & Аудио синхрони текст, 1 CH Видео & Аудио синхрони излез; 1 CH VGA излез, 1 CH AV Излез.2...

1 Поддршка 8 CH Видео & Аудио синхрони текст, 1 CH Видео & Аудио синхрони излез; 1 CH VGA излез, 1 CH AV Излез.2...

AHD 3 G GPS 4 CH Хард Диск Мобилни DVR (LSZA6604 HGW)1 Поддршка 4 CH Видео & Аудио синхрони текст, 1 CH Видео & Аудио синхрони

1 H 264 видео компресија, мулти код крак на снимањето.2.Поддржува 4 канал AHD960 P камерата; 4 канал AHD720 P камерат

Ние ќе организира замена штом случај е потврдено Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на пре

Ве молиме проверете дали SDкартичката работи со DVR нормално;Ве молиме да користите 1 GB до 32 GB вистински SDк

AHD 4 CH Двојно SD Картичка GPS Мобилни DVR(LSZA6504 DG)1 H 264 видео компресија, мулти код крак на снимањето.2...

AHD 4 CH GPS Хард Диск Мобилни DVR (LSZA6604 HG)1 Поддршка 4 CH Видео & Аудио синхрони текст, 1 CH Видео & Аудио синхрони из

AHD 4 CH Хард Диск Мобилни DVR(LSZA6604 H)1 Поддршка 4 CH Видео & Аудио синхрони текст, 1 CH Видео & Аудио синхрони излез

AHD 3 G GPS 4 CH Хард Диск Мобилни DVR (LSZA6604 HGW)1 Поддршка 4 CH Видео & Аудио синхрони текст, 1 CH Видео & Аудио синхрони

Ние сме фабрики1 H 264 видео компресија, мулти код крак на снимањето.2.Видео компресија користење h 264 алгор

Ние сме фабрики1 H 264 видео компресија, мулти код крак на снимањето.2.Видео компресија користење h...

AHD 4 CH Двојно SD Картичка GPS Мобилни DVR(LSZA6504 DG)1 H 264 видео компресија, мулти код крак на снимањето.2...

AHD 4 G GPS 4 CH Хард Диск Мобилни DVR (LSZA6604 HGL)1 Поддршка 4 CH Видео & Аудио синхрони текст, 1 CH Видео & Аудио синхрони

Нашата служба за корисници и техничка поддршка ќе се потрудиме да ви понуди соодветно решение е голем с

AHD 4 CH Двојно SD Картичка GPS Мобилни DVR(LSZA6504 DG)1 H 264 видео компресија, мулти код крак на снимањето.2 Видео комп

AHD 3 G GPS 4 CH Хард Диск Мобилни DVR (LSZA6604 HGW)1 Поддршка 4 CH Видео & Аудио синхрони текст, 1 CH Видео & Аудио синхрони

Scroll