Новак
3Pcs Probty NB-13L NB13L NB 13L Батеријата за Canon PowerShot G5X G7X G9X Г-7 X Mark II G9X Mark II SX620 ХС SX720 ХС Камера

3Pcs Probty NB-13L NB13L NB 13L Батеријата за Canon PowerShot G5X G7X G9X Г-7 X Mark II G9X Mark II SX620 ХС SX720 ХС Камера

Достапност: Залиха
DEN 2508.00
DEN 2639.52

Нашата служба за корисници тим работи од понеделник до сабота од 9 часот до 6 часот, обратете се до нас преку e-mail систем.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure ЗАЧУВАМ. 2) Точка ќе се превезува по Воздушен mail (Хонг Конг,Кина,Сингапур или Швајцарската Пост,ние ја објавите објекти со логистика агент. Висока Густина На Енергија , Екстра Долг Живот, Меморија Слободен 3.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. 2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена по аукција затворени.Карактеристики : 1. 3) Продажбата на даноци,дополнителни ТРЕСКА давачки,ДДВ,Царински такси и Должност за увоз во вашата земја ќе биде на вас,ако ги има.Превозот време (РЕПУБЛИКА) : 18-27 работни дена во целина;12-21 работни денови : Азија земји;4-6 работни недели во : Русија,Мексико,Бразил,Јужна Америка ( построги Обичај Инспекција );3-5 работни недели : Португалија,чешка,Шпанија,Германија,Источна Европа ( построги Обичај Инспекција ) ве Молиме потврдете трансакцијата одеднаш откако ќе добиете пакет. 3) Превозот времето е различно за различни земја, тоа е до времето и обичаи. Премиум Литиум-јонска Клетки, Нова Батерија Pack 2. Екстра Моќ, Повеќе Снимки за Вашиот Камери Претпазливост : Полнење на батеријата пред употреба-Само користи посебни држачи Чувате батеријата терминали чисти Секогаш чувајте ја батеријата во суво место не предизвикувајте краток спој на батеријата пакет не расклопување на батеријата пакет не го изложувајте батеријата на висока температура Компатибилен следниве модели :
- Canon Power Shot G5 X
- Canon Power Shot G7 X
- Canon Power Shot G9 X
- Canon Power Shot Г-7 X Mark II
- Canon Power Shot G9 X Mark II
- Canon Power Shot SX620 ХС
- Canon Power Shot SX720 ХС 3 x NB-13 L Батерии 1) да ја прифатиме Alipay,Moneybookers,West Union,TT. 1) Точка ќе биде предаден во рок од 1-2 дена по исплата е расчисти.

Параметрите на стоката

Батерија:
Yes
Пакет:
Yes
Бренд Име:
probty
Број На Модел На:
NB-13L
боја:
Бела
Тип:
Стандардна Батерија
Употреба:
Камерата

Подобро ви се допаѓа

2 V се normal Battery Големина и Капацитет е грешка range But ние може да се најде соодветен за вас.MP3! 5520300520300...

Карактеристики : 1 Премиум Литиум јонска клетки Нова Батерија Pack 2 Висока Густина На Енергија, Екстра Дол

7 V Капацитет : 1000m Ah Пакет се Вклучени : 1 x NB8 L батеријата1.NB8 L Батеријата NB8 L 8 L Батерии За Canon Power Shot A3300 A3200 A31

Апликации 1 Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци , и купувачи се одговорни за царински давачк

Батеријата е предвидено со заштитна плоча, која има функции за спречување текот на полнењето, во текот н

Вградената заштита коло PCM за да се спречи над полнење или над извршувањето Повеќето типови на батерии н

Карактеристики : 1 Премиум Литиум јонска клетки Нова Батерија Pack 2 Висока Густина На Енергија, Екстра Дол

Добредојдовте На Нашата Продавница, Ако треба стр закуп цел,ви Благодариме! Совети : Здраво,пријател,ве

4 V батерија, мобилни моќ батерии, литиум полимер батерии за MP3 3.

Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија,TT Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка Сите големи кредит

Батеријата ќе ги сите тест пред успешна испрати логистика ., НЕМА Мало Box Packed Безбедно во Меур Торба.

KENTLI 4pcs АА ОД 1,5 V 3000m Wh литиум liion батерија + 4 Канал литиум полимер liion батерија полнач за батерииБренд : KENTLI

Висок квалитет и со висок капацитет Контакт 1 100% сосема нов Батеријата е предвидено со заштитна плоча, к

Најниска цена во сите aliexpressРусија и САД топла24 КОМПЈУТЕРИ сетБатерија тип : НуМЗГолемина : AAAНапон : 1.2 VК

7 V 1250m Ah / Liion Компатибилен Камера Модели : За Canon Power Shot G5 X G7 X G9 X Г7 X Mark II SX720 ХС Карактеристики : 1 Купи со дов

Ако тоа е промоција ден, ние ќе испраќање на товар во рок од пет дена.1040m Ah ЛПE17 LPE17 ЛП E17 батеријата за canon EO

Ако ви се задоволи со нашите производи и нашите услуги, ве молиме љубезно ни остави 5 ѕвезди повратни инф

1 Pcs 1000m Ah NB11 L Батеријата NB 11 L NB11 L Батерии За Canon A2600 A3500 A4000 IS IXХС Главната Тема : * Премиум Литиум јонска кле

Ако не сте ги задоволи со нашите производи, ние побара да се контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде

Батерија Тип : 2 / 3А Батеријата 16430 CR123 A CR17345(CR17335) 1500m Ah 3 V Фото Литиум НеБатеријаБренд : PKCELLМодел : CR123 A LiMn O2

3 ЕЕЗ сетнајниска цена100% Сосема Нов и висок квалитетКапацитет : 1800m AhНапон : 1.2 VХемија : NiCdДимензија : 4 / 5 П

Апликации 1.7 V2 директни фати, 27 CM Производот модел : 366292 Производот капацитет : 1500m Ah Производот напон : 3.6

1pcs DMWBMB9 DMWBMB9 E DMW BMB9 Батеријата + Автомобил Полнач за Panasonic Lumix DMC FZ40 K FZ45 K FZ47 K FZ48 K FZ60 FZ70 FZ100 FZ150DMWBMB9 DMWBMB9 E 7.2 V 1200m

Tectra 2 ПАРЧИЊА NPBX1 НП BX1 NPBX1 Liion Камера Батеријата + LCD USB Полначза Sony DSCRX100 RX1 HDRAS15 AS10 HX300 WX300NPBX1 3.7 V / 1600m Ah Liion Бат

is_customized : ДаКарактеристики : 1> 100% сосема нов 2> Висок квалитет и висок капацитет! 3> вградената заштита кол

Scroll