Новак
TULEX Бања Полица Агол Туш & Шампон Барабан од Нерѓосувачки Челик Материјал

TULEX Бања Полица Агол Туш & Шампон Барабан од Нерѓосувачки Челик Материјал

Достапност: Залиха
DEN 1391.52


Услуга Карактеристики :
1. Нема повеќе бучава и поздравниот од допрете, вода користење станува уметност.
2. Квалитет загарантирана , ние се провери секој објект и comfirm дека тоа е Сосема НОВА, во добра состојба пред превозот.
3. Спаси секоја капка вода , ние споделување на зелен и одржлив средина.
4. Бесплатен превозот(CPOSPP) . Време може да се разликува зависи од различни земји. Сервисот ќе биде задоволство да помогнат со какви било прашања во врска со превозот.
Проценка пристигнување време е прикажано погоре,
Во нормален случај пратката ќе пристигне во 16-35 дена.
Абнормални случај : пратката ќе пристигне во 35-60 дена. Абнормални случаи вклучуваат но не се ограничени на : јавен празник, превозот политика на вредноста, политички прашања, оддалечените области, други виша сила.
Промет на големо и промет на мало е добредојден , ние нудиме екстра попуст за најголемиот дел на купувачите и целосна услуга за сите корисници. ПРИМЕРОЦИ СЕ ДОСТАПНИ, КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС СЕГА преку размена на инстант messenger или е-маил за повеќе информации.
Напомена : Ние ви препорачуваме на клиентите да бидете сигурни дали нивните земји се дозволени за увоз на овој производ пред цел. Каква било загуба поради националната обичај политика не би се преземаат од страна на продавачот.

Параметрите на стоката

Тип:
Бања Полици
Број На Модел На:
TL28822
Инсталирајте Стил:
Топ Вметнување Тип
Број на Групи:
Еден Тиер
Монтиран:
Агол
Бренд Име:
TULEX
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Носителот Површина По Завршувањето:
Полиран
Полица Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Подобро ви се допаѓа

Користете "Додади во Кошничка" Копче ќе ја зачувате во комбинација превозот цена за васПлаќањеНие прифа

Креативни Свитлива кујна сечкање одбор кујнски прибор полици кука ѕид вшмукување бања мијалник рек бањ

Опис на производот : Тип:Бања Полици површински третман : Брусен Никел Направен од Висок Квалитет на 304 S

Спецификации : Производот : не ' Рѓосувачки челик сапун носителотМатеријал : Нерѓосувачки челикТип : бањ

Причината зошто Ние го Препорачуваме истата серија? 1 за да се задржи бања во еден стил, бања хардвер не с

Ако јас се пропушти нешто, ве молам дозволете ми да знам .ние ќе се одговорни проблем за вас! · Ве молиме п

Карактеристики : 1 Лесен Материјал : Space Алуминиум материјал го прави објектот светлина 2 Висок Квалитет :

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за

Beelee BA9410 G Ѕид монтирани Златна бања кошница Бања прибор месинг туш caddy туш кошница полица за складирање к

MEIFUJU LH3203 Агол Полица Рек Бања Полици Алуминиум Складирање Рек Простор Алуминиум Бања Полица Црна Полици

Гаранција : · Доаѓа со 5 години производство гаранција; ·Замена на неисправни објект во рок од 7 работни д

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за

Ако треба да нарачате повеќе објекти, сака да ги споделите со нас на прво место.ЗабелешкаУвозни давачки,

Фен За Коса НосителотФен За Коса БагажникБања Прибор фен носителотМатеријал : Цврсти МЕСИНГМодел бр...

Античкиот Европски стил бакар ѕид монтирани бања полиците, плоштад Мултифункционален складирање управ

Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ Ние ќе се обидеме потрудиме да ги

Ние ќе им понуди бесплатни нови делови или додатоци, но треба да се плати за некои превозот надомест ако

D, Без Точен полно име на руски клиенти Банката да Банкарски Трансфери; Western Union Испорака : · ве Молиме обр

Scroll