Новак
Kantai Колекција Cosplay Костим Hiei Кимоно Облека Се Облекуваат

Kantai Колекција Cosplay Костим Hiei Кимоно Облека Се Облекуваат

Достапност: Залиха
DEN 4415.00
DEN 6048.00

Kantai Колекција Cosplay Костим Hiei Кимоно Облека Се Облекуваат
Напомена : Драг пријател,Ако сакате нарачана со овој костим,ве Молиме кажете ни ја вашата висина,биста,половината,колковите и рамо правилно.Оставете порака ако не го имаат на вашата големина, Ние ќе нарачана на големината која ќе се избере,и нарачана овој костим треба 7-10days,ви Благодариме за вашата поддршка.Нарачана=Нема Екстра Пари,Освен неколку производи,ние ги направи белешка во деталите.
Драг пријател,ако вашата големина е посебна,ве молиме оставете ги вашите measurments : Биста,Половината,Колковите и Висина во цел белешки кога ќе ги нарачате на предмети,ние ќе го избере правилната големина за вас или custum објектот со твоите measurments,ви Благодарам!!!

Параметрите на стоката

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL
Извор:
Kantai Колекција
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Игра
Материјал:
Полиестер
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Се поставува
Бренд Име:
PUOEWJN
Компоненти:
целосен сет
Знаци:
Hiei Кимоно

Подобро ви се допаѓа

Реклама & Пропаганда, Промоции, Стока за продажба изложбаЗабава & Забавен, забавни Паркови, Рај, Различни

Lol Ahri Лолита cosplay костим customголеминапакетот вклучува : како на сликатаВи благодариме за вашата шопинг, в

Touken Ranbu Katsugeki Yamatonokam Yasusada Облека Cosplay КостимВклучувајќи : Додатоци, Оклоп, Појас, Наметка , Ракавици, Кимон

Објектот Состојба : НоваБоја : Како на сликите покажуваат Големина : Одговара на возрасниДолжина : околу.

3) ве Молиме бидете сигурни дека го името на контактот и адреса е точна пред да поднесете цел, во спротивн

Ние ќе се одговори во рок од 24hours ако не постои посебен празник. Ако објектот се најде ненеисправни, обје

Види кучиња 2 Клуч Cosplay Костим Возрасни Мажи Вест+Качулка+Реквизити Обичај прави целосен сет МаркаНашат

Затоа, Вашите повратни информации и Ѕвездите се исклучително важни за нас како подобро Ѕвезди резултат

Вашата помош и разбирање ќе бидат високо ценети Ќе ја добиете вашата цел побрзо и побезбедно од Воздухо

Компоненти : Overcoat, ПанталонаГлавен Материјал : Единствен Материјал(Можете да изберете друг материјал да

Објектот Состојба : НоваБоја : Како на сликите покажуваат Големина : Одговара на возрасниДолжина : 120cmПак

Игра : Playerunknown е Battlegrounds Боја : Црна и Црвена Материјал : платно Големина : прилагодлив.Вклучува : 1 x шапка.10

SL168 Нови Пристигне! Жените во Полицијата Костими, Секси Униформа со Појас, и Дебели Жени Фенси Облека, Се

Може исто така Како овие елементи(*^__^*)Вклучувајќи : Капут, Здолниште, вратоврска, Кошула Ткаенини : Унифо

Објектот Состојба : НоваБоја : Како на сликите покажуваат Големина : Одговара на возрасниПакетот вклучу

Детето Волшебник Костим Фенси Облека Костимеден сет вклучуваат : Капа + Блузи + Наметка + Панталони + Маги

Scroll