Новак
5pair златна боја teardrop earring,рачно изработени кристал кристал природен бисер мушка dangle earring,шик накит обетки

5pair златна боја teardrop earring,рачно изработени кристал кристал природен бисер мушка dangle earring,шик накит обетки

Достапност: Залиха
DEN 1747.00
DEN 1919.52

Почитувани Клиенти : Ние ги испратите овие камења по случаен избор на купувачот 1.Име>> : Earring 2.Обетки Вкупна Должина Големина : прибл 47 MM 3.Состојба : 1mm=0.0393 инчен или 1inch=25.4 mm 4.Материјал>> : Кристал,Бисер,Метал 5.Боја>> : Како што е прикажано на слика 6.Единица Количина>> : 5pair /БРОЈ 7. Производ Состојба>> : Нова
Мојот пријател,Ние слободни DHL/EMS/UPS-от за цел дека над $150 !!!
ЗАБЕЛЕШКА
¶ : Ако сакате повеќе боја и со повеќе стил ,или ако сакате сопствени направени можете да cantact нас или само забелешка ,ние ќе ви одговори во 12 часот.
¶ : Ако имате посебни инструкции за својата цел како што dropshipping инструкции и подарок цел,ве молиме контактирајте со нас и ние сме среќни да ви помогнат!
ПЛАЌАЊЕ
¶ : Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.
¶ : Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност обвинет од страна на својата земја.
ПРЕВОЗОТ
¶ : Ние, главно, се користи Кина Пост Воздух Мај/EMS/DHL/UPS-от
¶ : Бесплатна Испорака од страна на кина пост воздух парцела / HK пост воздух парцела за нарачки
Кина Пост Воздух Mail : Како и обично .брод во Азија,Западот Евра, Северна Америка околу 7-15 работни денови, и бродот на Јужна Америка,Средниот Исток,Источна Евра,Африка околу 15-30 работни дена.
¶ : Повеќето земја, од страна на кина пост воздух бесплатен превозот, ќе се 15-25 работни дена.
Од DHL, или ЕМС, само да се земе 5-8 работни дена, но не е бесплатен превозот, за да додадете $20 под 500grams.
¶ : Ние брод секој ден освен јавен Празник во Кина.
ПОЛИТИКА ЗА НАПЛАТА
¶ : Ние обезбедуваме бесплатно 15 ДЕН ГАРАНЦИЈА за оваа точка.
¶ : Ве молиме Имајте во предвид : Ние не покривање на сите предмети за штета по употреба или како резултат на оштетувања од вода.

Параметрите на стоката

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
Нови
Стил:
Тренди
Материјал:
бисер
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Бренд Име:
linlidada
is_customized:
Yes

Подобро ви се допаѓа

Име : 2017 Нови 100% 925 Sterling Silver ЉУБОВ Долги Обетки Сјајна Јасно Tear Drop Обетки за Жените парична Казна Накит Brinc

Здраво, Добредојдовте на нашата продавница!Материјал : Кристал Циркон ПоплоченГолемина : Околу 14*34 MM, 14mm

метал : слатководни бисероблик : монетабоја : pleasechosseголемина : 1010.5 mmthi е половина дупка бисери монистра ,ќ

потоа на враќање ќе бидат issude со оригиналниот метод на плаќање.Ако објектот е неисправен...

Трговија На Големо Текстура Бела Вода Капки Широк Еластична Хривнија Алка 2016 Годинановиот дизајн лично

Yulaili се зголеми златна боја бакар обетки толку романтични чувства за вашиот љубовник во годишнинатаПро

Најдобриот подарок за вашите пријатели и себе сиМногу individualize, нека ви плима до одеднашДиви, личност, мн

Добредојдовте на ЏЕСИ МОДА!Ви благодариме за revewing нашата продавница.Се надевам дека ќе имате многуСреќ

YAN МЕИ Жените 2017 Фенси Кубни Циркони Earring Романтична Dangle Обетки GLE6050Ако не сте задоволни со нарачки ,ве мо

Yulaili триаголник стил полн со романтични чувства капка обетки за слатки девојки во важни occassionПроизвод С

100% Сосема Нов Стил : Двоен Круг Капка Обетки Главниот Камен Материјал : Кубни ЦиркониОблечен Повод : Свад

Боја : како на сликата Материјал : Метални легури Позлата : Позлатен platinum & розово злато позлатен Кристал

Гроздобер Месечината Капка Обетки ААА Кубни Циркон AE326Предмет : Пад Обетки AE326Позлата : Бело ЗлатоМатери

Fish Sheep 2017 Гроздобер Геометриски Долго Капка Обетки Бохемски Голема Зелена Коцка Студ Dangle Earring За Жените

Овој производ е направен од природен бисер во правИ Tahitian бисери изгледаат исто,Этот продукт натуральны

Долга Коса Chihuahua обетки е рачно изработени обетки,тоа се прави на цинк легура.Оваа деликатна мода накит

Scroll