Новак
Инфраред 980nm Infraid ИНФРАЦРВЕНИТЕ Ласерски Модул 2000mw Место Зрак TTL /Аналогна Модулација ТЕЦ Ладење Прилагодливи напојување

Инфраред 980nm Infraid ИНФРАЦРВЕНИТЕ Ласерски Модул 2000mw Место Зрак TTL /Аналогна Модулација ТЕЦ Ладење Прилагодливи напојување

Достапност: Залиха
DEN 24984.00

Ние, исто така може да брод од страна на ПРОЗОРЦИ/EMS/DHL/Федекс за алтернативни превозот метод за соодветните такси. Производи треба да се достават во оригинална состојба. База на агенцијата за Воздух mail правила и нашето искуство, љубезно ве молиме да се напомене дека : На сад / Велика Британија / Австралија, таа ги зема околу 10-25 работни дена; Да Канада, таа ги зема околу 12-25 работни дена; Да Бразил / Јужна Америка, таа ги зема околу 35-40 дена. Како придобивка на нашите клиенти, ние исто така, обезбеди поправка во рок од 3 месеци од денот кога овој објект се испраќаат надвор, по поправка е направено, ние ќе ви испратиме објект, но и на клиентите треба да се плати и превозот начини. Ве молиме e-mail на вашиот поштенски код за превозот понуда. или Модулација
Поларизација на ветер : 10 : 1
Насочен стабилност :
Директно Зрак(1/е2) : 6 mm
Зрак дивергенција Агол : 2. Меѓународни клиенти може да се доживее задоцнувања од страна на царинските или национални пост услуги.5 mrad
Моќ стабилност :
Ладење метод : TEC
Загревање време :
Зрак на квалитетот (M2) :
Најдобри температурата на работа : 20 ~ 30oc
Температура на чување : 10 ~ 50o C
Живот : 10,000 часа
Ласерски големина : 155 (L) x77 (W) x60 (H) mm3
напојување
Дигитални Напојување тип
Пакет :
1 x Инфраред 980nm Infraid ИНФРАЦРВЕНИТЕ Ласерски Модул 2000mw Масти Зрак +TTL /Аналогна Модулација ТЕЦ Ладење Прилагодливи напојување
Превозот и Испорака Ние брод на меѓународната преку Кина Пост Воздухопловната или e Packed,и секоја парцела ќе биде регистриран со следење на број. Во Италија / Франција / Шпанија / Германија/ Источна Европа, што е потребно aournd 15-25 работни дена.
Инфраред 980nm Infraid ИНФРАЦРВЕНИТЕ Ласерски Модул 2000mw Место Зрак +TTL /Аналогна Модулација ТЕЦ Ладење Прилагодливи напојување
Спецификации :
Бранова должина : 980 +-5nm
Излезна моќност : 2 W
Работа : Г.

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Фаза Осветлување Ефект
моќност:
2W
Бренд Име:
П-BAIHE
Стил:
DMX Фаза Светлина
Повод:
Домашна Забава
Број На Модел На:
LSR980H-2W+PS-ФА+TTL
Напон:
980nm

Подобро ви се допаѓа

4 XLot Мини Големина на Ласерската Светлина RG Два Боја Зрак Фаза Осветлување Партија КТВ Диско DJ Светла 150 M

* Ова е новиот дизајн 9 џет цевка co2 confetti машина лет случај packingl со wheeks поради големото пакување големина..

Се обезбеди целосна постпродажба на услуги, вклучувајќи инсталација, технички водич и trainning.Ветувањето

Се обезбеди целосна постпродажба на услуги, вклучувајќи инсталација, технички водич и trainning.

Име на производ 1200 W Висат Пена Машина Голема пена машини Тоа може да произведе голем планината на пена в

Пакување листа : 1x led зум студио светлина1x моќ кабел1x упатство книга

, ве молиме контактирајте со нас.8 KG 14 Пакување големина : 33*42*40cm Приклучок : испрати треба​​>>>Вклучуваат

Спецификација за производ : Напон : AC90 V250 V ,5060 HzМакс потрошувачка на енергија : 320 WLed количина : 24pcs12w Висок

Спецификација за производ : Влезна моќност : AC100240 V 50 / 60 HzПотрошувачка на енергија : 120 WLED : 8 КОМПЈУТЕРИ 15 W

Спецификација за производ : Напон : AC90 V250 V ,5060 HzМакс потрошувачка на енергија : 320 WLed количина : 24pcs12w Висок

Производот се Покаже Превозот во СВЕТОТ на ПРЕВОЗОТ (Освен некои земји и APO / FPO) Наредби обработени навр

Ласерски моќ : 9pcs Зелена 80mw / 532nm Ласерски во боја : зелена Оценет напон : 160 W Stepper мотор : 2 stepper мотори Демон

Scroll