Новак
Автомобил Авто потпирачи за раце се Покријат Возило Центар Конзола Рака Остатокот Седиште Кутија Подлога Заштитни Случај Мека СТП Душеци Перница Автомобил Стил

Автомобил Авто потпирачи за раце се Покријат Возило Центар Конзола Рака Остатокот Седиште Кутија Подлога Заштитни Случај Мека

Достапност: Залиха
DEN 204.00
DEN 240.00


Карактеристики : 1. Мек материјал прави што повеќе да се релаксираат, да додадете утеха на вашата рака. 2. СТП површината со водоотпорен функција, и Хемиска Отпорност. 3. Заштита на оригиналната корица на автомобил столовите. 4. Совршено се вклопуваат и лесна инсталација со висока еластичност еластична бенд. 5. Ги красат автомобил настапи, направи вашиот автомобил посебни и единствени. 6. Уживајте во вашиот удобно возење време. Спецификации : Боја : Црна, Кафеава, Беж Материјал : висок квалитет шупливи памук & СТП површината на Објектот се вклучени : Потпирач конзола подлога покрие x 1 Компатибилен : сите возила чија големина одговара за нашиот објект, повеќето од SUV возила и некои од компактни возила, како што се : за "ФОЛКСВАГЕН" / за Мерцедес-Бенц / за Ауди / за BMW / за Mazda /за Хонда / за Buick /за Peugeot / за Тојота / за Ford / за Kia / за Volvo / за Chevrolet итн. Ве молиме да се осигурате дека големината на објектот да се вклопи во вашиот автомобил потпирач пред купување
Пакет : 1piece

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Потпирачи за раце
Објектот Должина:
27cm
Специјални Функции:
Автомобил Авто Потпирачи За Раце
Објектот Ширина:
21cm
Име На Модел:
PY095
Година:
2017
Објектот Тежина:
0.2kg
Бренд Име:
QCBXYYXH
Објектот Висина:
2cm
Материјал Тип:
шупливи памук & СТП површина

Подобро ви се допаѓа

2921058797638459 Топла Продажба парче парче парче парче парче парче парче парче торба парче парче парче парчеА

Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.Ако не сте 100% задоволни со квалитетот на

ве молиме оставете го вашиот автомобил модел,направени година и боја сакате кога цел,и, исто така, слика

Спецификации : Материјал : СТП кожа и PP памукГолемина : 270*210 MMПакет Се Вклучени : 1 x Автомобил Потпирач за

ве молиме оставете го вашиот автомобил модел,направени година и боја сакате кога цел,и, исто така, слика

Бесплатен превозот за "Шкода" Врвен вратата потпирач за префрлање кутија задните Внатрешната врата се с

Бидејќи глобалната автомобил тип е покомплексна, со цел да се обезбеди најмногу погоден потпирач кутиј

Функција : 100% Сосема Нов и висок квалитет на Изработени од Високо квалитетен материјал, антикорозивни, о

ве молиме оставете го вашиот автомобил модел,направени година и боја сакате кога цел,и, исто така, слика

ве молиме оставете го вашиот автомобил модел,направени година и боја сакате кога цел,и, исто така, слика

Руски купувачот се Обрне Внимание : ве Молиме понуда на примачот име и презиме во ред Кога имате било как

Ние ќе рефундирање на вашите делови или на сите вкупниот износ Или испратете уште една нова една за да в

Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.Ние само брод да се потврди цел адреси.1

За Превозот : Ние сме доверлив и искрен 2)времето за Испорака зависи од дестинацијата и други фактори,тоа

Карактеристики : Сосема Нов и Висок Квалитет Материјал : СТП Големина : 260mm x 200mm Боја : Црна Задржи оваа то

Добредојдовте на нашата продавница! Пред Табла Воздухот се Пропустливи Штекер Покритие За Nissan Altima ( Teana )

Fitment : Одговара за Jeep Wrangler JK Сахара Спорт Рубикон X & Неограничен 20112016Описи : 1.Боја : Црна2 Материјал : Neoprene3.

2921058797638459 Топла Продажба парче парче парче парче парче парче парче парче торба парче парче парче парчеК

Карактеристики : Сосема Нов и Висок Квалитет Материјал : СТП Големина : 260mm x 200mm Боја : Црна Задржи оваа то

Scroll