Новак
Нов Заден Pillion Патничкото Седиште За Suzuki SV1000/S SV650/S 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010

Нов Заден Pillion Патничкото Седиште За Suzuki SV1000/S SV650/S 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010

Достапност: Залиха
DEN 1141.44


Резервни Делови 100% Нови
Лесно Да Се Инсталира
Позиција : Задните
Материјал : Синтетички кожа+PP пластични+пена+железо
Pacakge : Еден задното седиште
одговара :
SUZUKI SV1000/S SV650/S 2003-2010 вашите нарачки ќе биде предаден во рок од 24 часа, ние ќе ги провери секоја точка и пакет нив и пред пратката. превозот време варира од различни земји и differenct превозот метод. ние ќе го одбележи пакет како дар и да го покаже на ниска вредност на фактура да се обиде да избегне данок проблем. Но, ве молиме љубезно се напомене дека треба да се преземат на данок кога тоа се случува. ако стоката сте примиле е избега, а не како што е опишано, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас за решенија во рок од 7 дена ви ги доби. враќање за замена или рефундирање е достапен откако ќе ја потврди истата. Ве молиме љубезно се забележи дека, во замена или рефундирање ќе се случи по приемот на врати стоката. ве молиме љубезно ни даде шанса да се направи ситуација во право за вас пред да замине на негативен фидбек. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е она што го барате. Ве молиме љубезно ни остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и предмети. Ако имате било какви проблеми, ве молиме слободно контактирајте со нас, прво пред да замине на негативен фидбек. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми.

Параметрите на стоката

Материјал Тип:
Синтетички кожа и PP пластика
Име На Модел:
На задното седиште
Бренд Име:
stenzhorn
Објектот Дијаметар:
30cm
Објектот Висина:
10cm
Објектот Тежина:
750g
Објектот Ширина:
30cm
Објектот Должина:
40cm

Подобро ви се допаѓа

Превозот време за време на Сезона (Божиќ, Кинеската Нова Година итн Се Враќа РокВо случај да сте го добил

8 cm, јаже прилагодливи да 60смАко имате прашања во врска со големината, ве молиме не двоумете се да ни испр

2 парчиња Бренд Ракав Лактот Кошарка Водат Снимање Рака Продолжен Armband Отворено Спорт Салата компресија

5 гПакетот Вклучува : 2 * Thumbsticks За PS4Превозот : За продажба на мало предмети, ние ги користиме на Белгискио

силиконски стомак 45 месец Вклучувајќи : стомакот Colro : боја на каросеријата и бела боја (ве молиме оставе

тоа нема отстапување од 15 cm.Обично, вашиот парцела може да 2060 работен ден (не inlcuding празник)да пристигне о

Се Враќа РокВо случај да сте го добиле дефект на објект или погрешен објект,pls контактирајте со нас побр

Ние не се дозволи наплата или размена поради промена на умот.Превозот време за време на Сезона (Божиќ, Ки

силиконски стомак 810 месец БлизнациВклучувајќи : стомакотМесец : 8~10 месец близнациТежина : 3700 / парОпис :

Ако сакате, други превозот методи се на располагање за дополнителни трошоци,како што се DHL,UPSот,ТНТ,EMS,Fed Ex

бесплатен превозот плус големина Секси Pirate костими,жените ноќта на Вештерките Костим со капа S2 XLS2 XL во а

тоа нема отстапување од 15 cm.Големина маса не е точна.Тоа треба 510days или повеќе на вашите таму...

силиконски стомак 45 месец Вклучувајќи : стомакот Colro : боја на каросеријата и бела боја (ве молиме оставе

Откако ќе ни покаже на екранот на двата 5 ѕвезди , ние ќе ви даде 5% ПОПУСТ за вашата следна цел Ние гаранти

ПревозотНие сме превозот Бесплатно преку e Packet Кина(за НАС ,русија и Украина купувачите) и aliexpress стандар

Обично, вашиот парцела може да 2060 работен ден (не inlcuding празник)да пристигне од страна aliexpress стандард на

Моден популарен домот фер девојка со ms кристал пеперутка фаќање клип коса клипПроизвод големина е окол

Ве молиме бидете сигурни дека вашата Aliexpress адреса ажурирани Објектот обично доаѓа во рок од 818 работни д

Стегачот може да ги поддржи мобилни телефони ширина до 83mmКога клипот ќе биде инсталиран добро.3 : Ако сто

ТОЧКА ИМЕ : Newbron Бебе Круна Hairband Симпатична Бебе Роденден Фотографија Реквизити Headdress Принцеза Деца Злат

2 парчиња Бренд Унисекс врвот на Арм Warmers УВ Заштита Отворено Рака Ракави, Кошарка, Голф, Спортови на Арм

Scroll