Новак
П-931 Снешко снегулки елка чорапи ѕвона чоколадо Партија торта декорирање алатки DIY фондан силиконски калап Gumpaste

П-931 Снешко снегулки елка чорапи ѕвона чоколадо Партија торта декорирање алатки DIY фондан силиконски калап Gumpaste

Достапност: Залиха
DEN 105.60

Ние, исто така, направи трговија на големо, поздрави консултации. Опис на Материјал : Силикон Случаен Боја : розова Мувла тежина : 30g Мувла големина : 6.8*0.9 cm Оценка на температура : -40 centigrde на+210 centigrade Висок квалитет и тоа е лесно за употреба и чистење.Тоа е Мека и лесна за употреба . Answer : ___________________________ Note : оваа мувла може да не биде толку голем како што го замисли;ве молиме да обрнете внимание на големината информации пред да се направи купување.

Параметрите на стоката

Тип:
Торта Алатки
Бренд Име:
TILLWELL
сертификација:
CE / ЕУ
Материјал:
Силиконска Гума
Број На Модел На:
П-931
Функција:
Еко-Пријателски
Торта Алатки Тип:
Габи,

Подобро ви се допаѓа

* Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават как

Бренд име : Facemileтип : торта алаткиТорта алатки тип : embosser колаче машинаФункција : Екопријателски ,порибен

1 cm тежина : 59g Боја : розова Пакување : OPP вреќа Материјал : 100% Храна Одделение Силиконски 1 Ако сакате да го

Опис На Производот : Карактеристики & Специфики : Пакување вклучува : Торта / Бисквит Алатки, Габи, Благо

ususlly ние ќе им даде на вашиот следење на број 12 работни дена и се испраќаат од вашиот парцела во рамките н

Карактеристики : * 100% Сосема Нов и висок квалитет* Направен од висок квалитет на храна одделение силикон

Сакате вашите позитивни повратни информации со 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашите производи.Времето

Fuchsia Цвет Форма Чоколадно Колаче Секачи Бонбони Бисквит Желе Печење Алатка Фондан Торта Нерѓосувачки Ч

Ние ја напушти 5 ѕвезди на нашите клиенти во секое време3.Ние обезбедуваме бесплатен превозот : Кина Пост

Тип : торта алатки Торта алатки тип : торта спреј мувла Metarial : пластични Боја : автоматски7

Карактеристики на производот : 1) силиконски калап материјал 100% од храна одделение силиконски, од FDA / LFGB

РУСКИТЕ КУПУВАЧИ : БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ ЗА ВТОРИОТ ОБЈЕКТ (ВО ЕДЕН РЕД) ВО РУСИЈА КУПИ ПОВЕЌЕ ЗАШТЕДАТ ПОВ

Карактеристики на производот : 1) силиконски калап материјал 100% од храна одделение силиконски, од FDA / LFGB

Фондан Торта Декорација Мувла DIY Накит Алатки Епоксидна Смола Проѕирен Силиконски Калап Срце облик на З

8 инчен / 4g Големина M : 5.2 инчен / 8g Забелешка : Бидејќи фактори како што се прикаже пиксели, па така не може

Бесплатен Превозот 3 D Силикони Зголеми Цвет Форма за Печење Калап За Фондан Мус Торта Леб Чоколадни Бон

НДК Чевли Силиконски Калап Фондан Шеќерот Ставете Високи потпетици Мувла Cupcake Декорација Moldes Де Silicona То

2inchБоја : Случајно испоракаSafe Материјал 100% храна одделение силиконскиФлексибилни,трајни и обновливиЛе

Превозот* Повеќето од нашите зделки се промовираат со бесплатен превозот (избрани земји) од Кина пост, о

Scroll