Новак
OKEEN 2 ПАРЧИЊА Автомобил Црвено Лен Задниот Браник Рефлектор LED Стоп Кочница Светлина Опашка Магла Паркинг Светилка за Kia К2 седан 2012 2013 2014

OKEEN 2 ПАРЧИЊА Автомобил Црвено Лен Задниот Браник Рефлектор LED Стоп Кочница Светлина Опашка Магла Паркинг Светилка за Kia

Достапност: Залиха
DEN 951.00
DEN 1056.96

OKEEN 2 ПАРЧИЊА Автомобил Црвено Лен Задниот Браник Рефлектор LED Стоп Кочница Светлина Опашка Магла Паркинг Светилка за Kia К3 Cerato Форте 2012 2013 2014 година 1.Моќност : 7 W 2.Напон : DC12 V 3.Актуелни : 0.3 4.Извор на светлина : LED 5.Боја : црвена 6.Автомобил Направи : Kia Kia К2 седан 2012 2013 2014
2* КОМПЈУТЕРИ СВЕТЛИНА Задниот Браник Рефлектор Светлина

Параметрите на стоката

Емитуваат Боја:
Црвена
Kia Модел:
Sedona
Sedona-Година:
2012
Објектот Тежина:
0.4kg
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Тип На Објект:
Опашката Светлина Собрание
Бренд Име:
OKEEN
Материјал Тип:
ABS +LED
Специјални Функции:
LED Задниот Браник Рефлектор
Име На Модел:
JHRB-26
Објектот Дијаметар:
3inch
За Возило Брендови/Модел:
Kia
боја:
Црвена Боја Опашка Браник Светла
Температура На Боја:
црвено Задниот Браник Рефлектор Светилка
Wattage:
7W LED Parking Braking Rear Lantern
Тип:
led предупредување светлина
Автомобил Производител:
KIA К2
Примена:
автомобил-стил/автомобил стил
Година:
2011 2012 2013 2014
Извор На Светлина:
LED
Напон:
12V
Тип На Објект:
Кочница Светла

Подобро ви се допаѓа

Ви благодариме! Опис : 100% Сосема нов никогаш не се користат или се инсталирани .Ако сакате да користите б

2 парчиња / set КОЧАН LED светилки drl3 Објектите што сте ги примиле во рок од 30 дена од доставената датум За Ца

Спецификација : Точка Име : ЕЛ Автомобил Амбиентниот Светлосни Направи Автомобил : Универзална Автомоби

2 парчиња / set Светла светилки drl Бела DC 12 V КОЧАН 100 SMD Сребро Магла Light Off Road Дење Работи, Светлата за Дневно

Моќност : 60 W Напон : 1030 V DC Прозрачна флукс : 4000 Водоотпорен стапка : IP67 Боја температура : 6000 K Домување clor :

2 парчиња Нови Црна Решетка Напред Лево + Правото Вметнете Браник Магла Светлина Решетката Заштитна Мре

Опис на производот како што е подолу, Крушка : H1112 V 55 W Магла светилка за Фокус Купе 2008~ЗА Брзо и лесно монт

Опис На Производот : Ако имате било каков проблем во врска со метод на плаќање, ве молиме контактирајте г

На Резервни Замена светла за Магла употреба 100 W висока осветленост халоген светилки , не и на другите ни

Опис На Производот : Вклучувајќи : Lelf светлина и Вистинската светлина вклучуваат : Производ : LED Taillightsгол

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет, Тоа е совршен за addon декорација и користење како Дење Работи / Возе

Опис на производот како што е подолу, Крушка : H1112 V 55 W Магла Светилка за TOYOTA YARIS СЕДАН / BELTA 2006~НА ТОЈОТА VIOS 2

Lelf светлина и Вистинската светлина вклучуваат : Производ : LED Taillightsголемина : Оригинална големина 11Функц

Scroll