Новак
Нови Toyo Копче Про OBD II Поддршка 4D G и H 40/80/128 Малку Чип Сите Клучни Изгубени Работи Самостојно

Нови Toyo Копче Про OBD II Поддршка 4D G и H 40/80/128 Малку Чип Сите Клучни Изгубени Работи Самостојно

Достапност: Залиха
DEN 20592.00

Сите предмети имаат Една година бесплатен gurantee и бесплатна поправка ,НО купувачот треба плати превозот на трошоците за поправка .Ние можеме да брод на сите земји низ светот.
Забелешка : Се погодни за 40/80/128 МАЛКУ (4 D, 4 D-G, 4 D-H)
Користете го овој уред може да натпревар 2 господар клучеви и 1 помошник за скролување.Ве молиме НЕ се отвори расправа, или остави негативни повратни информации пред да контактирате со нас, тоа не е најдобар начин да се slove проблем.
TOYO КОПЧЕ TJECU би требало да работат со cn900mini/мини ND900
TOYO КОПЧЕ ПРО OBD II Оперативни Чекори :
1.Сите предмети се испраќаат се сосема нови. Извлечете го првиот клуч , а потоа вметнете ги клучевите кои треба да бидат исти, еден по еден. Ако immobilizer светлина е на сите на време, употреба на било кое копче за вклучување-исклучување тоа за 5 пати за да завршите со појавување. Приклучете го TOYO КОПЧЕ Про OBD-II адаптер за во автомобил. Превозот времето е околу 2 до 5 дена преку DHL Fedex ПРОЗОРЦИ и ЕМС,10-60 дена преку сингапур ПОСТ воздухопловната да се во светот. Кога ќе го слушнете сигнализација за прв пат, извадете го клучот и внесете го копчето повторно.Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена,се смета КОРИСТИ и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА.
Време На Испорака :
1.Сите предмети ќе се спакувани со воздушни меури во плик или картон.Превозот цена ќе се носат од страна на двете продавачот и купувачот на половина .Ние ќе целосна наплата тебе ,на приемот на објектот во првобитната состојба и сите компоненти и сите додатоци се вклучени . По ДВЕТЕ на Продавачот и купувачот се откажал трансакција или спор од aliexpress
4.и така натаму ,превозот метод одлучат со што производите и квалитет ќе нареди. Ако immobilizer светлина излегува, тоа значи дека сите работа и можете да го стартувате автомобилот.

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Код Читатели & Алатки За Скенирање
Бренд Име:
cwobdii
Хардвер Верзија:
TOYO КОПЧЕ Про
Јазик:
Англиски
Верзија На Софтвер:
TOYO КОПЧЕ Про
Ажурирање На Софтвер:
Yes
Специјални Функции:
Адаптер
Тип Име:
TOYO КОПЧЕ OBDII Копче Про
Поддршка:
4D G и H 40/80/128 Малку Чип

Подобро ви се допаѓа

Зошто купи Autel Auto Link AL619 МултиЈазик : англиски, француски, германски, шпански, португалски, холандски, пол

Притисок редуктор е клучот на CNG автомобилски делови За погрешен точка,тоа мора да се врати во оригиналн

Овој производ е направен од страна на Кина, Ако не сте задоволни со точка од која било причина, па можете

Може да го примени GND или 5 V25 V да OBD иглички 1,3,9,11,12,13 или ПОМОШЕН 2,5 mm стерео приклучокЗа еки флеш можете да

1 дена за процесирање на нарачката по примиле исплата Ако имате било објект proplem, само ни email брзо, ние ќе

Ви благодариме!Ако сакате повеќе предмети ние може да ви даде некои discout,ви благодариме!Многу Важни Сове

ISO 9141 (5 bauds initalization)2.0* Софтверската платформа : поддржуваат Android / IPHONE / Windows* Оперативен напон : 9 V ~ 16 V* Опе

ПОПИСОТ А2+Б+В Софтвер Јазик : ISTA / P јазикISTA / D јазик : само англиски и германски јазик Подобрување на раку

mw icom а2?Ве молиме започнете автомобил пред да го користите уредот,а потоа го направите следниве чекори : 1

Nitro OBD2 подесувања се оптимално и најдобро за вашиот автомобил Nitro OBD2 е опремен со мотор заштита функција

Поддршка За Безжичен Се Дијагностицира5 : win7 32bit систем, поддршка HHTПОБЕДИ, работи побрзо од xp систем...

Во спротивно ние сите ќе изјават 45% од Тоа мора да биде windows 7 professional оперативен систем2.Тоа не вклучува ме

На превозот времето е околу 2 до 5 дена преку DHL / UPSот,514 дена преку HK ПОСТ ВОЗДУХ и EMS на Светот...

3 4 Поддршка Системи : Мотор, Менувач, ABS, и Airbag Ве молиме љубезно забелешка : 1.Оригиналниот Започне X431 Creader

Со kw902 ќе бидете во можност да се изврши комплетна компјутерска дијагностика автомобилпа дури и да се то

240gb ssd суперX200 T екран на Допир користи лаптопВе молиме Имајте во предвид : Ако доаѓаат од Русија, Бразил,

Scroll