Новак
1pcs 71806 71806C P4 HQ1 7806 30X42X7 MOCHU SI3N4 Керамички топката Аголна Контакт Лежишта Вретеното Брзина Лежишта CNC ABEC-7

1pcs 71806 71806C P4 HQ1 7806 30X42X7 MOCHU SI3N4 Керамички топката Аголна Контакт Лежишта Вретеното Брзина Лежишта CNC ABEC-7

Достапност: Залиха
DEN 11520.00


Параметрите на стоката

Материјал:
Челик
Бренд Име:
MOCHU
Капацитет На Моторот:
--
Број На Модел На:
71806C/P4HQ1
Премази:
Имајќи
Структура:
Аголна Контакт Лежишта

Подобро ви се допаѓа

Машки Право handh Конец ,Метрички Навој ( TK Серија) : Пакување Детали : 10 компјутер на SA6 T / K(POSA6 )

Опис : F717 M 7x17x6mm Axial Топката Удар ИмајќиМодел : F717 MКоличина : 10pcsТоа е сосема нов, добар квалитет и со висок

Добредојдовте на купување консалтинг, ви благодариме!Ако ви треба друг модел имајќи но не се најде на мо

големина Φ5 (+0.013 / +0.003)*Φ13(+0.03 / +0.01)*18±0.1 железо Бакар база прав металуршки делови Прашкаста Металургија ма

3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (12 ѕвезди) повратни инф

Профил на компанијата Нашата компанија е основана во 2012 година, кој се инвестирани од страна на три фабр

започнетекрајотwyприклучокstartПредмет : MR63 ZZ / MR83 ZZ / MR93 ZZТип : Длабоко ритам топката имајќиМатеријал : Хр

Женски Право handh Конец ,Метрички Навој ( TK Серија) : Пакување Детали : 1 компјутер од SI10 T / K(PHSA10 )

големина Φ3 (+0.013 / +0.003)*Φ7 (+0.03 / +0.01)*10.5 база на Бакар прав металуршки делови Прашкаста Металургија масло че

Профил на компанијата Нашата компанија е основана во 2012 година, кој се инвестирани од страна на три фабр

големина Φ3.18(+0.008 / +0.002)×Φ12(+0.02 / +0)×4±0.05 Бакар база прав металуршки делови Прашкаста Металургија масло чер

Женски Право handh Конец ,Метрички Навој ( TK Серија) : Пакување Детали : 4 компјутер на SI5 T / K(PHSA5 )

Опис : F715 МИЛИОНИ 7x15x5 mm Axial Топката Удар ИмајќиМодел : F715 МИЛИОНИКоличина : 10pcsТоа е сосема нов, добар квал

Модел : 51109 Димензии : ID(внатрешен дијаметар) / Понесе=45mmOD (надворешен дијаметар)=65mmШирина / Висина=14mmКолич

Опис : F49 M 4x9x4 mm Axial Топката Удар ИмајќиМодел : F49 MКоличина : 10pcsТоа е сосема нов, добар квалитет и со високи

Сребро цинк легура перница блокови KP004 KP005 KP006 KP007Имајќи хром челик GCr15 ( SAE52100, 100 Cr6 )Домување Цинклегури

Цилиндрични Валчести Лежишта (заострените понесе,коси 1 : 12) Модел : NN3011КАКОКУСП Id (внатрешен дијаметар) /

HMK2225 TA2225 Подготвени куп разговор Игли валчести лежишта со отворен крај со големина од 22*29*20mmНие сме игли

Опис : F38 M 3x8x3.5mm Axial Топката Удар ИмајќиМодел : F38 MКоличина : 1 OpcsТоа е сосема нов, добар квалитет и со висок

Ние ќе се обидеме потрудиме услугата се додека не се задоволни.

Постојат пријави се на купувачот responsibity ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за

големина Φ3 (+0.03 / +0.01)×Φ6.0(+0.02 / +0)×3.5±0.05 мм база на Бакар прав металуршки делови Прашкаста Металургија масл

Тип : Удар Игли Валчести ИмајќиМодел : AXK120155 +2 AS120155Големина : 120x155x4mmКоличина : 2 компјутери

1) ќе се тестираат секој имајќи ја пред испраќање на prodcut 2) prodcuts ние продаваме се оригинални prodcut , ве моли

Scroll