Новак
YLCS056 животинско подарок Силикони јасно марки за Scrapbooking DIY албум картички декорација гума печат транспарентен печат 12*14cm

YLCS056 животинско подарок Силикони јасно марки за Scrapbooking DIY албум картички декорација гума печат транспарентен печат

Достапност: Залиха
DEN 181.00
DEN 201.60

ПРОМОЦИЈА
(2018/03/28 00 : 00 - 2018/03/30 23 : 59)
Сите нарачки над 5 предмети ќе имаат дар за вас, купуваат повеќе, ќе имаат повеќе предмети. Ви благодарам многу!!
започнете
крајот Висок Квалитет Јасно Марки За Scrapbooking Занает Хартија Картички Албум Одлуки Користи со акрил назад блок Материјал : Силикон Големина : 12*14cm

Параметрите на стоката

Употреба:
Декорација
Број На Модел На:
YLCS056
Тип:
Стандард Печат
Материјал:
Силикони

Подобро ви се допаѓа

Тоа е прилагодено!Ако цел тоа ,тоа значи дека имате многу кул specil печат Кога ќе го собори тоа,тоа ќе биде

Извади стега, а потоа извади photosensitive подлога Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, пред да ни даде

тоа е само печат материјал!Тоа е празен, без било логото или името.Ако не има флеш печат машина и мастило,

Ние секогаш ќе ви даде задоволни резултат!Карактеристики На Производот : Големина : 14*18cmПакување : 1pc / мн

98 инчен / 2 Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број Бараме дека ќе контактирајте

Карактеристики : Состојба : 100% Сосема Нов &Висок Квалитет Количина : 1 Set Материјал : Силикон Големина : 10.5*1

ПРОМОЦИЈА(2018 / 03 / 28 00 : 00 2018 / 03 / 30 23 : 59)Сите нарачки над 5 предмети ќе имаат дар за вас, купуваат повеќе, ќе и

Ние ќе ви понудиме најдобра цена и подобра услуга кога ќе се направи ред следниот пат.Ние?повторно не е о

Ако ја најдете производи скршени или исчезнати при примање на пратката, ве молиме не двоумете се да конт

Ќе ја добиете восок печат печат со Гроздобер був1 Печат Само : 1 Парче Восок Печат Печат со Првата Слика2...

ПРОМОЦИЈА(2018 / 03 / 28 00 : 00 2018 / 03 / 30 23 : 59)Сите нарачки над 5 предмети ќе имаат дар за вас, купуваат повеќе, ќе и

Втиснување Во Правpls бидете сигурни дека сте го видов ова подолу информации : Овој пакет содржи една тег

Материјал : Дрво&ГумаТежина : околу 157.2 g / setГолемина : Како фотографија покажуваКоличина : 1 set=15 компјутер

DIY Scrapbooking Албуми Печат Печат Кафез за Заклучување на Умира Втиснување на Силиконски Транспарентен Печа

ПРОМОЦИЈА(2018 / 03 / 28 00 : 00 2018 / 03 / 30 23 : 59)Сите нарачки над 5 предмети ќе имаат дар за вас, купуваат повеќе, ќе и

Ќе ја добиете восок печат печат со Гроздобер був1 Печат Само : 1 Парче Восок Печат Печат со Првата Слика2...

Многу корисно за торта декорација / карта во донесувањето одлуки / Scrapbooking! Само колективното тоа!Mannual М

PANFELOU Scrapbooking картичката албум хартија метал занает партија оркестарот stencils удар намалувања умира сечењ

Scroll