Новак
Оригиналниот 455855-001 10Gb за сексуално и репродуктивно SFP+ 456096-001 455855

Оригиналниот 455855-001 10Gb за сексуално и репродуктивно SFP+ 456096-001 455855

Достапност: Залиха
DEN 3744.00


Добредојдовте на See Me Technology Co., LTD Попуст за промет на големо? Повеќе дел броеви? Цитат за БУМ? За повеќе информации, ве молиме да бидат слободни да контакт See Me продавачот Сите наши производи се обезбеди една година гаранција за квалитет.

Параметрите на стоката

Бренд Име:
SMTE
Број На Модел На:
455855-001
Состојба:
Нов и Оригинален

Подобро ви се допаѓа

5 / 1259 : 9 / 12525 : 250um90 : 900um20 : 2 Откако е договорено производство, ние не може да прифати откажување или размен

Бесплатен Превозот 1 Пар Електроди за Shineway Tech OFS80 OFS90 Фузија SplicerОпис на производот Ова е еден пар на топе

5d BmСпектрална Ширина (RMS)т0.5d Bm1Текст Сатурација Моќ (Overload)Psat2.65nmОптички Изумирање На Односот НаER3d BПросеч

Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на б

Гаранција товар на товар на купувачот Искрено се надевам дека ќе може да ни остави совршен 5 ѕвезда пози

Повратни информации 1 Понекогаш парцела потребни ви оди на локални поштата да ги собереш.За Превозот 1.А

ВО странска валута6 S Оптички Влакна Секира

3z / AB,10 / 100 / 1000 BaseT и 1000 BaseSX / LXБранова должина850nm / 1310nm / 1550nmПренос на далечинаОптички Влакна : Multimode Влакна :

* ПРВО РАКОВОДСТВО СО СИТЕАЛУМИНИУМ ФУТРОЛА ** НОВИ Дизајнирани футрола (Лиен Алуминиум, Без ABS Пластика,

Средината На Span Пристап Оптички Влакна Кабел Slitter / StripperКарактеристики : Поле соголување оптички влакна

Нашата услуга : Ако не сте сигурни дали уреди погодни за вашиот проект, ве молиме контактирајте со нас (Eл

Кориснички етикета или пакет решенија се достапни на барање Објекти често се превезува на истиот ден (н

Карактеристики 2,5 mm конектор за универзален, за 1.УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозн

1 ОписОптички влакна печ мозок и pigtail да се поврзете со различни видови на конектори како што се ST, ФК, SC, LC

CICVCHC Оптички Приемник е отворен 2 излези и ленти приемник Тоа е главно се користи во FTTB netwrok дека може да с

Позитивни(5 ѕвезди)е многу важно за нас, ве молиме размислете два пати пред да ја напушти ни повратни инф

Scroll