Новак
28MM 1 1/8 CNC Handlebar Бар Столб Raiser Менгеме Планината За Хонда, CR CRF CRF250 CRF450 CR125 CR250 CRF250R CRF450R CRF250X CRF450X

28MM 1 1/8 CNC Handlebar Бар Столб Raiser Менгеме Планината За Хонда, CR CRF CRF250 CRF450 CR125 CR250 CRF250R CRF450R CRF250X

Достапност: Залиха
DEN 1296.00
DEN 1728.00

Куповна цена ќе ви биде вратена но, превозот цена е не се враќа доколку купувачи купуваат производи во грешка ,купувачите треба да си ја дозволат враќање превозот цена . Не отворајте спор или остави негативни повратни информации лесно , ни веруваат и ни e-mail директно , сите прашања може да се решат. Т Т ,Запад Union ,Paypal, исто така, е прифатливо.
И Се Чувствуваат Слободни Да Не Контактирате !~
1.Купувачите можат да бараат целосна наплата вклучува превозот цена или да го промените производи за слободни, ако ние објавено погрешно производи, пропуштени пакет со шпедиција , лош квалитет или производи се скршени за време на превозот(потребна е јасна слики од производи и пакувања). можеби некои разлика на боја како светлина за време на снимањето.Ние покажа на превозот време на клиенти, па не е ни остави негативни повратни информации доколку вашиот пакет пристигна доцна, тоа е предизвикано од шпедиција. Кога ќе одберете да ја објавите од експрес, понекогаш ние ќе ја објавите по курир кој сте го одбрале , бидејќи ќе има некои проблем со царинење на царинската, и можеби и за време на испорака не е најбрз
.Како нашите добри купувачот, ви посакувам може да ни даде позитивни повратни информации по добивање на нашите високо-квалитетни производи.
Handlebar Менгеме Област : 1 1/8" (28mm)
Материјал : 6061-T6 Алуминиум
Одговара За Kawasaki
KX125 06-08
KX250 05-08
KXF250 05-16
KXF450 06-16
Одговара За Хонда :
CR125 00-07
CR250 00-07
CRF250 R/X 04-16
CRF450 R/X 02-16
Одговара За Suzuki :
RMZ250 04-06
Пакетот Вклучува :
1 Сет Бар Менгеме со Завртки
Инсталација Настава НЕ се Вклучени
Ве Молиме Бидете Сигурни Дека Можете Да Го Најдете Вашиот Велосипеди Во Fitment Пред Цел.Ве молиме контактирајте со нас преку e-mail во рок од 30 дена, ако треба да се вратиме.Превозот време како што се следниве : 2. Ние секогаш имаат попуст или подарок за вториот купат клиенти кои ни даде позитивни повратни информации.

Параметрите на стоката

боја:
Златна, Црвена, Сина, Зелена, Црна
Бренд Име:
CAKEN

Подобро ви се допаѓа

pitbike нечистотија јама велосипед 1 PCS Гас Менгеме Педалот за гас ЗА ХОНДА, ЈАМАХА МОТОР KAWASAKI crf50 crf70 klx110 ktm ttr

Стандардната Боја : Титаниум(Друга Боја Опција : Blue / Портокал / Црвена / Црна / Gold / Зелена)Токму исто како

Handlebar КомплетПРО CAKEN 11 / 8' Handlebar x 1pcCAKEN Handlebar Влошки x 1pcСе справи со Костец x 1set (лево Дупка 22mm, право дупка 24mm

Материјал : Алуминиум Боја : Црвена / Gold / Зелена / Блу / Сребрена / Црна Сите мотор со 22mm (7 / 8") handlebar Адаптер :

7 / 8" Мотоцикл ЦПУ Машински Алуминиумски Костец Никој Лизга Гел Гумена Рачка Handlebar Универзален Мотор Рак

Leave messages од Aliexpressreal крзно предмети, ве молиме кликнете на линкот подолу за да бидат насочени?на вистинск

Ние покажа на превозот време на клиенти, па не е ни остави негативни повратни информации доколку вашиот

Ние секогаш имаат попуст или подарок за вториот купат клиенти кои ни даде позитивни повратни информаци

Опис : Употребата на T6061 алуминиумлегура на магнезиум со доволно сила и добра отпорност на корозијаДемо

Ако објектот Неисправни после 3 Месец, Купувачи уште можете да ги испратите назад, Ние ќе контактирајте

Објектот специфики : 100% сосема нов!!!Боја : КафенаМатеријал : ABS ПластикаГолемина : 250mm(L) x 112mm(W)Монтажа Наво

Име на производ : ДУХОТ на ЅВЕРОТ Nemesis Симфонија KeychainМатеријал : цинк легураПроизвод Во Боја : Симфониски

Повеќе сродни производи,кликнете овде 1 PC 7 / 8" Мото Велосипед Handlebar На Исклучување Копче за Глава Магла С

Надградба на вашиот стандардна големина 7 / 8" (22mm) барови да се посилна (28.6 mm) Масти Барови со оваа претста

Scroll