Новак
Bodycon Партија Се Облекуваат Жените Прашка Везови Флорални Секси Backless Лизга Летни Фустани 2017 Мода Се Фрлам Вратот Елегантен Фустан

Bodycon Партија Се Облекуваат Жените Прашка Везови Флорални Секси Backless Лизга Летни Фустани 2017 Мода Се Фрлам Вратот Елегантен

Достапност: Залиха
DEN 1291.20


Ние може да не се одговорни за промена на умот или изгубени пошта, но ако грешка е наш, Ние ќе бидеме среќни да
providefully наплата. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Можете да брод објектот назад за наплата (превозот надомест ќе не враќа) или размена. Сепак, боите се предвидувањата секогаш произведуваат на вистинските бои.
Повратни информации
-Вашите повратни информации е од клучно значење за нашата Aliexpress бизнис и е клуч за нашиот успех.Ве молиме овозможи 20_90 работни дена (зависи каде што се) за испорака (од датумот на испраќање), затоа што сите предмети ќе бидат испратени од нашиот магацин во Кина преку Воздух Mail. Ние, исто така, се надевам дека ќе го добиете на стоки, како е можно поскоро, но ние не може да се контролира брзината на превоз, ви благодарам многу за вашето разбирање.
-Предмети ќе се испраќаат преку Пост Воздух Mail, EMS, epacket, DHL, Fed Ex или UPS.
-Ако имате било каков проблем на плаќањето, ве молиме да не информирате.
Испорака
Сите налози се постапува во рок од 7 работни денови, по што се добива плаќање,па ве молиме да обрнете тоа ПОБРЗО, така што можеме да брод од навремено откако ќе се направи нарачка.Боја Напомена : Поради следење на поставки, следење на пиксели дефиниции, ние не може да гарантира дека бојата што го гледате на вашиот екран, како точната боја на производот.
По трансакцијата заврши, ние во голема мера го цениме позитивни повратни информации со висок рејтинг.
Ps : се обезбеди комбинирање на превозот, но, превозот цената зависи од тежината на предмети. Ние се стремиме да се направи нашите бои се онолку точни колку што е можно.Ве молиме проверете ја големината на табелата подолу, за да се осигура вашата цел.

Параметрите на стоката

Големина:
S, M, L
Пол:
Жените
Бренд Име:
DREAMSKULL
Фустани Должина:
Колено-Должина
Деколте:
V Деколте
Sleeve Стил:
Шпагети Рака
Број На Модел На:
DRESS17
Сезоната:
Лето
Половината:
Империја
Стил:
кинески стил
Декорација:
Вез
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Силуета:
Обвивка
Материјал:
Памук
Шаблон Тип:
Печати
боја:
Црн Фустан 2017 плус големина жените облека
одговараат за:
Плажа Партија Слатка Прекрасна Секси Фустан
материјалните карактеристики:
Удобно, Секси,Мода Везови
Сезоната:
Лето Везови Фустан
Материјал:
Памук Плажа Облечи завој фустан
Должина На Ракав:
Без ракави плус големина Жените Облека
Големина:
S,M,L, beach dress

Подобро ви се допаѓа

Ни ГолеминаФустан Должина(cm)Биста(cm)Половината(cm)Препорачуваме Висина(cm)2 T515644901003 T5660461001104 T6164481101206 T6668501201

ако има било какви проблеми, ние ќе ги советува у однапред Ние ќе се направи за испорака на стоки во рок о

Ali Express Стандард Превозот Ќе се 1035 работни дена,Бесплатен превозот Ние го прифаќаме Ali Pay Запад Унија, Moneybo

Топло Добредојде во продавница1) ве Молиме прочитајте ја нашата големина на табелата внимателно пред да

Бразил,Германија,Италија,Турција за EMS, pls бидете внимателни да го изберат ,за овие земја,стока лесно да с

2017 лето мрачно печатење Бохемски нов фустан жените секојдневен мода на плажа долга макси фустан V декол

да може да се меша било која боја и големина!може да се одлучи што големина и боја ! печати дизајн треба д

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет, Класични шарени, половина ракав дизајн, еден рамо корсе

2018 Нов Цвет Девојки Принцеза Се Облекуваат Свадба Деца Девојки Вечер Партија Фустани Бебе Деца Роденде

Драг пријател Ние сме сега нормално за работа Добредојдовте на цел, ние ќе ги испратите како најбрзо што

2015 Година Нови Есен Зима Жените Се Облекуваат Секси ОВратот Долг Ракав Поврзана Фустани, Модни Нерегула

5) Повратни информацииВе молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални пов

Danjeaner Секси Крстот Чипка Backless Печати Летен ФустанЖените Длабок Vвратот без Ракави Плажа Фустани Лето Па

Scroll