Новак
Нови Насловна оркестарот Кинески руралните Цвеќиња шема Памук Перница Покрие Солидна боја Половината Перница Случај Троседот Стол Перница маска

Нови Насловна оркестарот Кинески руралните Цвеќиња шема Памук Перница Покрие Солидна боја Половината Перница Случај Троседот

Достапност: Залиха
DEN 540.00
DEN 719.52


[Size] 45cmx45cm ,75x75cm, Индивидуализира .
[Материјал] 100% Памук
[Пополнување] Нема Insert(само перница капак)
[Покрие Тежина] 300g
[ Патент] Бренд Висок квалитет невидливи патент дизајн на дното на перници,тоа може да се отстрани и да се перат.
[Производи Печатење] Двојно печатење.
[Перење инструкции] Измијте со ладна вода во благ циклус или со рака. Не користите кајгана. Сува рамна или висат да се исуши. Железо наопаку на памук температура со пареа.
[Забелешка]
1.Бидејќи тоа е прирачник за мерење на причини, не може да биде 1 ~ 2cm грешка.
2. Бојата може да не се појави како точно како во реалниот живот поради варијации помеѓу компјутерски монитори.
Совети :
1.30 степени под температурата на водата не смее да се користи перење детергент кој содржи кајгана.
2. Тоа може да биде рака-мијат и во машина-изми
3. Тоа може да се пеглаат.

Параметрите на стоката

Големина:
45x45cm, 60x60cm
Бренд Име:
FUNHOM
Шаблон Тип:
Крпеница
Обликот:
Плоштад
Број На Модел На:
Памук Перница маска
Употреба:
Декоративни,Седиште,Автомобил,Чаир
Материјал:
100% Памук
Стил:
Обична
is_customized:
No
Шема:
Печатени
Техника:
Рачно изработени

Подобро ви се допаѓа

За Големина И Боја : 1.Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков

Опис : Состојба : 100% Сосема НовМатеријал : Памук, Лен и ПолиестерГолемина : прибл 17.5x17.5 (45x45 CM) (ве молиме ов

Answer : ___________________________ Note : 1 Ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас Ако не се задоволни нашите p

Декоративни перници англија стил сценографијата перница покрие половината pillowcase home office кафе материјал

Ние сме производител, и за двете продажба и wholesales За wholesales, ве молиме проверете ја цената со мене пред да

7inch (43cmx43cm)·Облик : Плоштад·Затворање : Скриен патент·Пакет се вклучуваат : 1 парче на перница поклопец (пе

Финалето, ние ќе го произведува после ваша потврда EMS Обично трае околу 1015 работни дена.Овие промени се к

45x 45см Материјал : Памук, лен мешавина Боја : Како слики show Note : 1 Бараме дека ќе контактирајте со нас ведна

Опис : Состојба : 100% Сосема НовМатеријал : Памук, Лен и ПолиестерГолемина : прибл 17.5x17.5 (45x45 CM) (ве молиме ов

Ние сме производител, и за двете продажба и wholesales За wholesales, ве молиме проверете ја цената со мене пред да

НЕ се вклучени вметнување перница!!! Ако сте трговија на големо со клиентите,што сакате да ја купите мног

Ние сме производител, и за двете продажба и wholesales За wholesales, ве молиме проверете ја цената со мене пред да

Кога ќе го поставите цел,PLS изберете превозот метод.Тоа може да го спаси вашиот увозни давачки Максимум,

Wholesales Теал Сина Перница Покрие Апстракт Акварел Печатени Памук, Лен Перница Покрие Перница Случај Дома

Опис : Состојба : 100% Сосема НовМатеријал : Памук, Лен и ПолиестерГолемина : прибл 17.5x17.5 (45x45 CM) (ве молиме ов

Такси превозот на вратите треба да бидат платени од страна на купувачи Ве молиме оставете позитивни пов

Ако сте нарачување во поголема количина, тоа зависи од увоз политика на својата земја.Ние ќе го прават и

За Големина И Боја : 1.Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков

Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомес

Опис : Состојба : 100% Сосема НовМатеријал : Памук, ПолиестерГолемина : прибл 1616 инчи,1818 инчи,1919 инчи,2020 инчи

Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рамките 15days на вашиот приемот на предмети за било

Креативни Писмо Коњ Бивол Печати Перница Покрива Кратки Зборови Нордиските Дома Троседот Столче Декор

com како што се Visa, кредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери

) Пакет се вклучени : 1 Buc Перница капак(Не Вклучуваат перница внатрешна) Тема : Сосема нов и висок квалите

Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас Ние ќе

Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.Ако имате било какви прашања или ви се пот

Почитувани клиенти, ако сакате повеќе на нашите производи сакате трговија на големо ве молиме контакти

НОВ Плоштад шарени Дома Перница Декоративни мека седиште за во автомобил Опфаќа лен Згодна фустан зака

Scroll