Новак
12pcs бесплатен превозот Сјајот пурпурна злато сребро Роденден Торти Toppers зајакот ушите дизајн бебе туш декорација Торта

12pcs бесплатен превозот Сјајот пурпурна злато сребро Роденден Торти Toppers зајакот ушите дизајн бебе туш декорација Торта

Достапност: Залиха
DEN 314.00
DEN 349.44


Изборот ни е вистинскиот избор!
10pcs бесплатен превозот Сјајот пурпурна злато сребро Роденден Торти Toppers прекрасна елени Девојка дизајн Торта Материјали персоналните

МАТЕРИЈАЛ Високо-одделение Бела Табла+сјај paper SIZE Околу 10cm висина / Според Вашите Барања ЛОГОТО Слободни Дизајн, Прилагодена MOQ 10 компјутери /Ако Изменуваат,MOQ>=50pcs /Стил TECHNIC Високо - одделение Бела Табла+Сјај хартија +Ласерско Сечење ПАКУВАЊЕ OPP Вреќа 10pcs/Торба ( вклучувајќи 10pcs toppers+10pcs налепници+10pcs ознаки ) ИСПОРАКАТА од Страна на ТНТ/DHL/UPS/Федекс/EMS/Кина Пост или на Барање на купувачот на ПЛАЌАЊЕ T/T,Western Union,Зачувам,Кредитна Картичка,Парични ОЕМ ве Молиме да ги Споделите со Нас Вашите Барања за Големина,Материјал,Дизајн,Амбалажа и Други, Нашиот Професионален Дизајн Одделот Ќе се Обидеме потрудиме да го Направи Тоа. *Ве молиме имајте предвид* на предната страна на cupcake toppers е злато и на задната страна е обична бела.
ѕвездите не ќе падне сјајот, ве молиме да се чувствуваат слободни да го користите.
*Напомена : Поради Разликата Помеѓу Различни Монитори, Сликата Може да Не Ги Одразуваат Фактичката Боја на Објектот.

Параметрите на стоката

Бренд Име:
gracesky
Повод:
Денот на мајката,Роденден,Забава,Годишнина,Матура,Свадба & Ангажман,Свадба
Број На Модел На:
GSG99
Шема:
Животно,Писмо
Материјал:
сјајот на хартија
Тип:
Настанот Празнична & Партија Suppliesnt & Свадба
Технологија:
Ласерски cuttting
Материјал:
сјајот на хартија
Пакување:
12pcs/торба
испорака:
E-Пакет/DHL/UPS/Федекс/EMS/Кина Пост
дизајн:
зајакот ушите на Desgin Topper дизајн
Објектот:
Сјајот хартија зајакот е earsDesgin Торта Toppers Роденден Корист

Подобро ви се допаѓа

Ние гарантираме дека ако пакет е изгубен, ние ќе рефундирање на сите ваши пари Некои логистика се имаат

Бесплатен Превозот Мода Свадба од не ' Рѓосувачки Челик Свадба Торта Нож и Серверот Сет со Пластична Рач

Танцување Дедо мраз и Самовили / 3 D popup поздрав картичка / Божиќ картичка Бесплатен превозотПРЕДМЕТИ ДЕТ

3 Ниво Плоштад Торта Стојат или Cupcake Стојат Торта Декорација Свадба Чаша Торта Стои Роденден бизнис наст

Ако не сте задоволни со производот, ве молиме контактирајте со нас пред правење на спорот, ние ќе се обид

торта алатка Ferris Тркала 8 Чаши Cupcake Стојат Торта Носителот на Екранот Свадба Партија Роденден декорации

3 Гуми Луксузен Злато Чаша Торта Стојат полица за Свадба Партија Роденден торта стојат украси снабдувањ

Ние ќе се потрудиме да им служи на сите клиенти кои цел од нас.стоката ќе го добиете ќе имаат големини ка

Топла Продажба Дедо Мраз Среќен Божиќ Торта Знамиња Со Елка Црно Бела Акрилна Торта Topper За Божиќ Партиј

48pcs Цртан филм Јура Диносаурус Cupcake Topper Зема Роденден Украси за Деца Услуги свадба декорација Партија Ма

Добредојдовте на додавање од нас да се "Моите Омилени Продавници".предмет : Торта TopperМатеријал : акрилик

Силуета Торта Topper Свадба Декорација Љубов Дрвени Свадба Торта Topper Селски Свадба Подарок Сјајот topper со 4

Пакување : 100 PCS бонбони чанти (Само кеси, нема други предмети)Материјал : пластикаТежина : 200g / многу;Голе

Изборот ни е вистинскиот избор!60pcs Нов Ласерски Сече принцезата принцезата во превоз Свадба Cupcake Wrappers Пе

Здраво,драг пријател.Добредојдовте да ја посетите нашата продавница.Ќе имаме бизнис патување во бангла

99 / парче.Ние ќе продолжи вашиот известување веднаш,ако ви треба замена нова ,ќе треба да се плати за вра

ГДин & ГЃа Лилјак Животинско Свадба Торта Знамиња Мулти Бои Акрилик Торта Topper За Свадба Годишнината Пар

материјал : акриликбоја : црнаголемина : : S : 14cm(ширина)*20cm(должина) / 5.51*7.88 инченколичина : 1pcsобичај цел : Ве

Scroll