Новак
10pcs/многу Нови 10.1 инчен Таблет на допир GT10PGX10 Капацитивни екран на допир панел digitizer стакло замена на Сензор

10pcs/многу Нови 10.1 инчен Таблет на допир GT10PGX10 Капацитивни екран на допир панел digitizer стакло замена на Сензор

Достапност: Залиха
DEN 3087.36

) Ние не сме професионален фотограф, па слики не се многу деликатна, Сите слики што се прикажува на интернет се направени од вистински примероци,па ве молиме да бидете сигурни дека вашата предмети се исти со нашите фотографии! ве молиме проверете ги слик внимателно & бидете сигурни дека тоа е точно оној што треба , ако не сте сигурни,ве молиме контактирајте со нас директно & испратите вашата слик или Не. ве молиме не го отвори спорот до контактирајте со нас.) НЕ се Инсталира на допир & lcd екран во вашата машина пред тестирањето. Ви благодариме!.) Стоките ќе бидат испратени во рок од 2 до 5 работни дена по потврди за Плаќање.
Продавачот не е одговорен за вашата земја било даноци или царинска такса!ви благодариме
Над & следниве одредби стапуваат во сила откако по сте го стави на ред!( Многу важно за вас,ве Молиме да ја прочитате пред наддавање.Она што вие треба да направите е само да ни покаже во евиденција .) Купувачи од Бразил треба да се обезбеди CPF број однапред ако изберете локација за подигнување или UPS,во спротивно,ние треба да се брод преку ЕМС.) Ако не сте задоволни со вашата нарачка , можете да разменувате предмети примените, но ќе мора да контактирате со нас во рок од 3 дневна на приемот на вашата цел ,но ќе треба да ги плати сите дополнителни превозот надомест направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба .Ако ви се итни ,тогаш ве молиме љубезно ве молиме да изберете локација за подигнување или други express !
НИЕ МОЖЕ ДА СЕ ПРОШИРИ ВРЕМЕ НА ИСПОРАКА ЗА ВАС,АКО НЕ ГО ДОБИЕ ТОА НАВРЕМЕНО.Можете да ги пратите на нивната официјална wesite. Ви благодариме за разбирањето !!! Ви благодариме
Ве молиме НЕ го купите, ако не прифати Некој+ одделение компатибилен екран на допир digitizer со различни flex кабелот броеви како нашите наслов / опис /фото држави е надвор од понудата на пазарот, ви благодариме!
2.

Параметрите на стоката

боја:
Бела, Црна
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Број На Модел На:
GT 10PGX10
Бренд Име:
Чи Hande
Компатибилен Бренд:
Универзална
Големина На Екранот:
10~13 Инчен
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)
КОЛИЧИНА:
во парк
Бесплатен превозот :
Кина Пост Mail
време на испорака:
Во рок од 24 часа по вашата исплата пристигне во Зачувам
Големина:
10.1-инчен
Модел Бр.:
GT10PGX10
Компатибилен со:
GT10PGX 10
Следење Бр.:
Yes
Wholesales:
Поддршка

Подобро ви се допаѓа

Толку повеќе ќе ви треба,многу подобро цена ве молиме отворете го таблета да се провери екранот на допир

DEN 1978.00
2709.12

се надевам дека ќе имаат среќен шопинг.

Тоа ќе потрае околу 1565days според земји & области, или подолго за некои строги обичај област.Се врати ставк

трговски описНови 4.3 инчен Екран на ДОПИР панели 101mm*63mm за GPS 101*63 Freeshipping користи за акција GPS за во АВТОМОБ

1.ве молиме отворете го таблета да се провери екранот на допир конектор кабел и кодексот број Бидејќи им

Да се купи овој екран,ве молиме отворете го вашиот уред за да ја проверите екран приклучок за кабелска и

HSD070 IDW1 165*100 Нов 7 инчен екран на допир за бесплатен превозот

) Купувачи од Бразил треба да се обезбеди CPF број однапред ако изберете локација за подигнување или UPS,во

добредојдовте на нашата продавница ,имаат добар шопинг.

7 инчен таблет E патот навигација GPS MP4 MP5 општи отпор ракописниот екран на допир панел 161*96 (Заварени)​

трговски описСтоката е во парк!!!КОРИСТИ MC3190, MC70, MC1000, MC3200 I / O (16 Иглички) за CRD30001000 MC3000 лулка конектор само

Нови 8" инчен Остриги T8 3 G Таблет на Допир Екран на Допир Панел стакло Digitizer Замена Бесплатен ПревозотПос

трговски опис5 PCS / многу 164mm*98mm Нов 7 Инчен XWT346 Екран на Допир за 7 GPS СТАКЛОТО е 164*98 за tble компатибилен за gps

Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 50 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас Ние само мо

(Ако постои било каква штета во транзит, можете да го испратите ова видео како доказ за спорот Бидејќи им

Вие се согласувате да ги сите горенаведени политики по нарачување на aliexpress!Ние одржување на високи стан

Да се купи овој екран на допир,ве молиме отворете го вашиот таблет за да ја проверите екран приклучок за

се надевам дека ќе имаат среќен шопинг.

трговски опис3.5 инчен Екран на ДОПИР панели 83mm*50mm за GPS 83*50 Freeshipping користи GPS за во АВТОМОБИЛ ова е компати

4.8 Инчен Екран на Допир MP4 MP5 преносни GPS e navigator Luhang екран на допир ракопис екран 114*68

Scroll