Новак
8pcs 90 степени Универзална DC конверзија адаптер 5.5*2.1 Женски 6.3*3.0 машки Конектор за Напојување Connctor За Лаптоп Лаптоп

8pcs 90 степени Универзална DC конверзија адаптер 5.5*2.1 Женски 6.3*3.0 машки Конектор за Напојување Connctor За Лаптоп Лаптоп

Достапност: Залиха
DEN 281.00
DEN 312.00

Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Paypal ВИЗА Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).0 машки Конектор за Напојување Connctor За Лаптоп Лаптоп
Драг пријател
ние ја прифати продажба на мало и трговија на големо
добредојдовте да контактирате и со нашите сопствени servicer
ние внимателно ќе ги пресмета повеќето resonable цена за вас благодарам. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Плаќањето мора да се изврши within3 дена од денот на нарачката. Ние само брод да се потврди цел адреси. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на Aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
8pcs 90 степени Универзална DC конверзија адаптер 5.
Answer : ___________________________ Note :
За нарачки $10,Бесплатен Превозот преку Кина Пост Регистар на Воздухот Mail со Валиден Следење на Број.

Параметрите на стоката

Должина на кабел:
Други
Број На Модел На:
Универзална DC адаптер за конверзија
Тип:
Кабел Адаптер
Бренд Име:
AQJG
Производи Статус:
Акции
Пакет:
No

Подобро ви се допаѓа

Ако по 70 дена (Бразил / Чиле / Аргентина до 90 дена), што сепак не ја прими стоката, ве молиме контактирајте

1 Висок квалитет 100% сосема нов 2 DC 5.5x2.1mm женски Машки продолжување кабел 3 Должина : околу 2m Пакет се вклуч

Pls контактирајте со нас, прво со било какви прашања,ние сме среќни да бидете во вашата услуга во секое вр

Тоа ќе бидат високо ценети ако го стори тоа Купувачи се одговорни за враќање превозот цена и било какви

Време на испорака : Ако се Потврди Време доаѓа наскоро, но се уште не добиваат вашата нарачка, ве молиме к

Тоа ќе бидат високо ценети ако го стори тоа Време на испорака : Ако се Потврди Време доаѓа наскоро, но се

Можеме да го прифатиме најдобрата понуда ако купите повеќе од 10 парчиња во една цел и ве молиме контакти

Спецификации И Карактеристики : * Поддржува Windows и мултимедијална Тастатура* Поддржува 3 D3 K на тркалото н

90 дена ГаранцијаСосема Нов и никогаш не се користат воПроизводот е тестиран пред превозот и 100% работи.П

Време на испорака : Ако се Потврди Време доаѓа наскоро, но се уште не добиваат вашата нарачка, ве молиме к

Micro SD ТФ за SD Картичка Полнење Мини Адаптер за Екстра Складирање Macbook Air / Pro / Ретината Поддршка на Микро

Нови ОРИГИНАЛНИ BN3901154 LLED ТВ LAN АдаптерRJ45 МРЕЖАТА Ethernet WIFI DONGLE ПРОДОЛЖУВАЊЕ КабелПОДДРЖАНИ МОДЕЛИUN40 C7000 WF,

Нови 8211722Аудио Моќ Одбор Flex КабелЗа Macbook Air 13.3" A1466 20132015 години Тестирање : Целосно Тестирани добри работн

Добредојдовте на Луди Пепел Ко.Ltd.Ве молиме Контактирајте со нас ако било што може да се стори за вас, Ние

Сите пораки ќе бидат одговорени побрзо во рок од 24 часа,не грижете се!Нашите работно време : 9 : 00 часот на

52 / многу10 парчиња / многуБесплатен превозот Вечера Светлина CCFL 315 * 2,5 mm, 15.65 / многу10 парчиња / многуВис

Микро HDMI 1.4 Машки D Тип Горе Долу Десно Лево Аглеста да HDMI Женски адаптер Кабел 10cm за Лаптоп КОМПЈУТЕР MicroH

Сосема Нов висококвалитетен LCD Видео КабелГаранција : 90daysПакетот вклучува : лаптоп, Лцд КабелИспорака :

Време на испорака : Ако се Потврди Време доаѓа наскоро, но се уште не добиваат вашата нарачка, ве молиме к

Scroll