Новак
Далечински 3 Копчиња Автомобил Копче Покрие Случај Цинк Легура+Кожа За Ford Mondeo се Фокусира 3 MK3 Kuga Fiesta Избега Ecosport Keychain

Далечински 3 Копчиња Автомобил Копче Покрие Случај Цинк Легура+Кожа За Ford Mondeo се Фокусира 3 MK3 Kuga Fiesta Избега Ecosport

Достапност: Залиха
DEN 499.00
DEN 639.84


Квалитетот Цинк Легура+Кожа Поклопец За Вашиот Автомобил Копчињата !
Состојба : 100% Сосема Нов
Карактеристики : заштита на автомобил, клуч
дизајн : мода автомобил стил
Материјал : Метал + вештачка кожа
Боја : шоу на слика
Копче : 3 Копчиња
Користење на логото : никој
Тежина : 170g
Fitment :
За Ford Mondeo се Фокусира 3 MK3 Kuga Fiesta Избега Ecosport
Ве молиме да се осигурате вашата моментална оригиналните ставки изгледа иста како нашата слика шоу.
Нашите производи продажба точка :
Храна одделение Цинк Легура+Кожа.
Разни бренд и автомобил модел за избор.
Многу добра заштита на вашиот автомобил копчиња и декорација.
Одлично за појавување на клучните големина и точни копчето позиција.
Одлично чувство на допир, силикони втиснување копчето икона, трајни користење.
Цел Совети :
Имаме Два боја опција, ве молиме да обрнете внимание кога ќе го поставите цел.
За 1 многу цел, бесплатен превозот од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус.
Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам!!!
Ве молиме понуда на примачот име и презиме во ред. Инаку, ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од информации недостига.
Пакет incclude :
1 x Цинк Легура+Кожа

Параметрите на стоката

Боја Име:
црна, Кафеава
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
jingyuqin

Подобро ви се допаѓа

Нова За Audi A3 A4 A5 A6 A7 A8 R8 Q3 П5 Q7 TT Б5 Б6 B7 Б8 C5 C6 R8 A4 L A6 L S5 S7 Автомобил Копче за заштита на Покрие Случај Цинк Лег

Љубезно внимание : Ние продаваме црвената боја автомобил копче случај.Ви благодариме.

Љубезно внимание : Ние продаваме црвената боја автомобил копче случај.Ви благодариме.

Љубезно внимание : Ние продаваме црвената боја автомобил копче случај.Ви благодариме.

Кожа Автомобил Копче Покрие Случај За "ФОЛКСВАГЕН" Фолксваген Голф 7 MK7 За "Шкода" Octavia О7 Нови Поло Копче з

Карактеристики : Име на Производ : автомобил копче капак(само кожата) Материјал : Кожа Боја : црвена линиј

Љубезно внимание : Ние продаваме црвената боја автомобил копче случај.Ви благодариме.

Забелешка : ве Молиме Осигурајте се дека вашиот Оригинален Клуч е ист како нашиот фото шоу, ако не, ве мол

Производ Функција6 Различни Унијата Џек Design Red / Сино велика БРИТАНИЈА Знаме, Сина Мрежа, Класична Црна /

Ако навистина имаат тешкотии во плаќаат, pls контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помог

Карактеристики : Име на Производ : автомобил копче капак(само кожата) Материјал : Кожа Боја : црна / кафеа

Многу добра заштита на вашиот автомобил копчиња и декорација.Одлична појавување на копчето големина и

Љубезно внимание : Ние продаваме црвената боја автомобил копче случај.Ви благодариме.

Карактеристики : Име на Производ : автомобил копче капак(само кожата) Материјал : Кожа Боја : црвена линиј

Перформанси : стабилни перформанси, без деформација, не исчезнат, не може да падне на кожата...

Љубезно внимание : Ние продаваме црвената боја автомобил копче случај.Ви благодариме.

Вратени предмети мора да нема никакви знаци на злоупотреба или намерна штета.Ако не можете да се исходо

dianxiaobao_1dianxiaobao_2Состојба : 100% Сосема НовКвалитет : ДоброКарактеристики : заштита на автомобил, клучдизајн

За Ford Копчиња Вистинска Кожа Автомобил Далечинскиот Клуч Случај Покритие За Ford Escort Ecosport Фокус 2 3 Fiesta Mondeo

опис : 1.Заштита на копчето од нула2.100% сосема нов3 направени од вистинска кожа4 одговара за следниве вид н

Peacekey Кожа Автомобил копче Фоб Случај Покритие за Тојота Сиена Voxy Ное 6 Копчиња Клуч на Носителот со Клуч

Scroll