Новак
PATICO Топла Продажба Овална Јасно CZ Кристал Шарени Цвет Дизајн на Накит Поставите 925 фунта-сребро-накит за Жените Ѓердан Обетки

PATICO Топла Продажба Овална Јасно CZ Кристал Шарени Цвет Дизајн на Накит Поставите 925 фунта-сребро-накит за Жените Ѓердан Обетки

Достапност: Залиха
DEN 190.00
DEN 321.60

Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел. Ако не беа сосема задоволни, ве молиме да ни даде шанса да се реши проблемот пред да остави негативни повратни информации или отворете disput .
Ви благодарам многу. Можете да креирате Контакт со Нас дел како дел од Продавачот Детали од Продавачот на страницата со Детали под Профили Табот.4 mm
Материјал : 925 Сребрен и Кубни Циркони
Количини : 1 Сет( ѓердан +обетки)
1.Превозот и предавање
Бесплатен Превозот! Следење на Број, ќе бидат испратени на вашата e-mail или можете да го добиете во Aliexpress по вашите нарачки се доставени. Како производител и веледрогерија, на различни накит( мода накит трговија на големо, сребрен накит трговија на големо ) и други декорација, ние бидете сигурни дека Поволните цени врз основа на висок квалитет. Ве молиме контактирајте со нас, ако не го примите Следење Numeber во рок од 7 дена по потврдување на уплатата. Продавачот не е одговорен за поштенски да се врати ставки. Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност обвинет од страна на својата земја. По создавањето на продавачот детали, можете да изберете за тоа да бидат вклучени во листата на lister страна, веднаш до вашиот шаблон за избор.
Враќање Услови
Може да се врати на објектот во оригиналниот пакет рок од 2 дена по добивањето ако не сте задоволни со тоа.039 инч, 1 инч=25. Ние ќе ви вратат или да испратите замена во рок од 3 работни дена откако ќе го добие враќа објект од вас.
Ѓердан големина : 18 инчи
Конвертирање : 1 mm=0. Ако немате, Контактирајте со Нас за информации, овој дел ќе биде отстранет од шаблон.
Кина Yiwu Сјај Накит Co.
Превозникот Име
Проценето Време на Испорака во САД(во Работни Денови)
EMS
5-13 дена
DHL
2-8 дена
UPS-от
2-8 дена
Fed Ex
2-8 дена
Epacket
6-18 дена (освен врв сезони)
Кина Пост Воздух Mail
15~40 дена(освен врв сезони)
Хонгконг Пост Воздух Mail
12~35 дена(освен врв сезони)
Ние сме посветени да ви нудиме врвен квалитет на предмети со најдобрите услуги, тоа ќе биде многу ценет ако го оставите вашиот позитивен фидбек.

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
1 парче ѓердан+еден пар обетки
Повод:
Ангажирање
Бренд Име:
PATICO
Број На Модел На:
T15001
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
Сребро.

Подобро ви се допаѓа

големина или одговара прашања : големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации.Ак

Добредојдовте во мојата продавница!!!Школка бисери се 100% совршен круг, имаат мајка на бисер beaded центар, д

Боја несовпаѓање : разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како боја одраз в

Сепак,доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја,ве молиме контактирајте со нас за да ј

Луѓе од целиот свет како и нашите производи многу.Почитувани купувачот , откако ја прими стоката, ако им

Добредојдовте во мојата продавница!!!Школка бисери се 100% совршен круг, имаат мајка на бисер beaded центар, д

Добредојдовте во мојата продавница!!!Школка бисери се 100% совршен круг, имаат мајка на бисер beaded центар, д

ДОЗНАЈ ПОВЕЌЕ ЗА АМЕТИСТ >>>【Бренд】 : LAMOON【Item Type】 : Едноставна Црна Калцедон Накит Сет【Главниот Камен】

JEXXI трговија на Големо Жени / Девојка Накит Поставува Висок Квалитет Сјајна CZ Дијамант 925 Фунта Сребрен Ѓ

Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : Половина на враќање превозот на трошоците се на одговорност на купувачот.Г

Главниот камен големина околу 5*5 мм На earring големина околу 121211mm На pendant големина околу 2516 мм...

Детали за производот Бренд : PATAYA Материјал : Бакар + Кубни Циркон + Точно Platinum Галвански се Задржи Боја Вр

ве молиме да ни испратите Email порака пред да ја сакате да остави негативни повратни информации или спор

Добредојдовте во мојата продавница!!!Школка бисери се 100% совршен круг, имаат мајка на бисер beaded центар, д

Австрискиот Кристали Rhinestones Цвет И Лист Од Легиран Свадба Накит Поставите Булчински Ѓердан Earring Постави

добредојдовте на нашата продавницаОдличен квалитет голема услугаКупи Повеќе Спаси ПовеќеНајнови Вест

JEXXI Нов Батерфлај Дизајн Жени / Девојка 925 Фунта Сребрен Накит Поставите CZ Дијамантски Ѓердан Обетки Пос

ние ќе го избере транспорт во согласност со клиентот област; 4.Сепак,доколку сметате дека на објектот пр

Добредојдовте во мојата продавница!!!Школка бисери се 100% совршен круг, имаат мајка на бисер beaded центар, д

Ќе треба да конкурираат на првите, но не и плата, тогаш контактирајте со нас за да испратите фактура со и

7174107212831221 кристал AB Накит сетови парче парче парче САД $ 20,00 / парче парче парче парче парче парче парче па

Scroll