Новак
874mm LED Осветлување Светилка лента 12leds За LG ПРВ L42F1300-3D 6916L-0882A 6916L-0913A LC420DUN SE 42 инчен LCD Монитор 6sets

874mm LED Осветлување Светилка лента 12leds За LG ПРВ L42F1300-3D 6916L-0882A 6916L-0913A LC420DUN SE 42 инчен LCD Монитор 6sets

Достапност: Залиха
DEN 2687.52


874mm LED Осветлување Светилка лента 12leds За LG ПРВ L42 F1300-3 D 6916 L-0882 A 6916 L-0913 ALC420 DUN SE 42 инчен LCD Монитор 6sets
LED Светлото Предност Висока осветленост до 700 nits Долго оперативни живот, обично во траење над 100,000 часа Повеќе заштеда на енергија Широк опсег на примена на Повеќе еколошки Лесно да се Инсталира
Карактеристики : 100% сосема нов! Ленти должина се фиксни, не може да се намали. Големина : 874mm*12mm LED Количина : 12 led диоди (6+6) Напон : 0-94 V Светлина коло : 12series 0 паралелно 1 set=2 парчиња(1 buc е 425mm 6 LEDs+1pcs е 445mm 6 LEDs) пакет вклучуваат : 6sets(12 компјутери)
Забелешка : Бидејќи производителот и на серија не е истиот,На броеви ќе биде различен,Но, во истиот облик и функција.Облик како на сликата,ве молиме сигурни дека можете да го користите,конектори,на должина, ширина,LED диодите сите важни,ви благодариме.
Забелешка : Бидејќи производителот и на серија не е ист,ќе Има некои различни,Но истиот облик и функција.Облик како на сликата,ве молиме сигурни дека можете да го користите,конектори,на должина, ширина,LED диодите сите важни,ви благодариме.Кога ќе ги нарачате тоа,тоа значи дека можете да го користите за тоа,ви благодариме.

Параметрите на стоката

Бренд Име:
RZCONNE
Тип:
Индустриски Компјутер Додатоци
Пакет:
No
Број На Модел На:
CCFL 1.0
Должина:
874mm
Панел Големина:
42
Влезен Напон:
0-94V
Производи Статус:
Акции
Тип:
led осветлување

Подобро ви се допаѓа

Ние сме одговорни за чување на стоката да го напушти Кина непречено.Ние обично брод купувачот објект ка

Универзална Светлото Инверторот Двоен LED Светилки за Постојан Струја Возачот Одбор се Прилагодува свет

Опис На Производот12" 450 cd / m2 1024*768 HD fanless панел КОМПЈУТЕР со Intel Atom D2550 dualcore 1.86 GHz, Resistive touch screen, onboard 2 GB DDR3 L RAM

520mm LED Осветлување Светилки лента Ажурирање Комплет Алуминиумска плоча w / 26"65" инверторот За 46 инчен LCD М

Опис На ПроизводотAdvanrage : 1 Fanless систем за ладење.2 dualcore Инте l M 1037 1.8 1.8 Ghz GHz .3 Вграденво 802.11 a / b / g / n / ac Безжи

10pcs / многу CCFL светилка за осветлување tube, 998mmx4.3мм за Samsung 46 инчи LTI460 AA05 LTI460 AN01 LH46 CBQLBB / XF LCD TV Monitor Панел нови1

Advanrage : 1 Fanless систем за ладење.2 dualcore Intel Atom D2550 процесор 1.86 GHz .3 Вграденво 802.11 a / b / g / n / ac Безжична LAN+ Сини За

Ние сме секогаш подготвени за нови пријатели и нови бизнис можности.Fanless вградени fanless индустриски мини

Ако за било која причина не сте задоволни од вашето купување Обезбедува 5 надворешни USB2...

Опис На Производот1.На Fanless индустриски панел компјутер е направен од брусен алуминиум во убава форма,не

Опис На ПроизводотAdvanrage : 1 Fanless систем за ладење.2 CE,FCC,ROHS3 9 V~30 V широк спектар на DC моќност4.Resistive Touch Поддрж

l Сите епошта и пораки ќе бидат одговорени со 1 работен ден.ТОПЛА ПРОДАЖБА 10 Сепак, такси превозот и допол

Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во производот pirce и испорака трошоци повеќето произв

резолуција 1920*1080 Разлика 1100 / 1 Светлост 400cd / m Визуелна агол 85°(H) 80°(V) време на Одговор 4ms интерфејс VGA Вле

10pcs / многу CCFL светилка за осветлување tube, 902mmx4.0mm за AUO 40 инчи T400 HW03 LA40 C530 F1 R LCD TV Monitor Панел нови100% сосема но

Опис На ПроизводотAdvanrage : 1 Fanless систем за ладење.2 CE,FCC,ROHS3 9 V~30 V широк спектар на DC моќност4.Resistive Touch Поддрж

8pcs 440mm LED Осветлување Светилки комплет Алуминиум Одбор w / Оптичка Леќа Fliter за 46inch ТВ Монитор+возачот одб

59cm LED светлото за LG 32" ТВ 32 MB25 VQ 6916l1974 A 1975 A 1981 A lv320 DUE 32 LF5800 32 LB5610 innotek drt 3.0 компатибилен Сосема НовLED Светлото

Како еден од најважните крупни референтна височина,плус најмалку 10% од висината на просторот во рамките

На Fanless индустриски панел компјутер е направен од брусен алуминиум во убава форма, а не кабелот е добар в

===Ве молиме Контактирајте со Нас Пред Ставање Вашата Нарачка=== Поддршка DC / AC Моќност

LED Светлото Предност Висока осветленост до 700 nits Долго оперативни живот, обично во траење над 100,000 часа П

100% сосема нов!Светилки се мери од крајот на стакло до крајот на стакло, со исклучок на електроди, лемење

Пластични towline структура : 1) towline форма како тенкови синџир, се состои од голем број на единица врски поме

Опис На ПроизводотAdvanrage : 1 Fanless систем за ладење.2 dualcore Инте l M 1037 1.8 1.8 Ghz GHz .3 Вграденво 802.11 a / b / g / n / ac Безжи

300 Cd / m2 Светлина И 4 : 3 Приказ на Односот на Индустриски Солиден Панел КОМПЈУТЕР Со Intel Celeron J1900 Quad Core Индус

Општи СпецификацииОперативен СистемАндроид 5.1 OSПРОЦЕСОРОТMSM8939, A53, 8core ПРОЦЕСОР, 1.7 GHzRAM меморијаRAM МЕМОРИ

2 парчиња 614mm*18mm 7leds 6v LED Светлото Ленти Алуминиумска плоча во ЖИВО се Следат за Филип 32 PHF5755 / T3 TPT315 B5Специф

Scroll