Новак
50pcs Мешана боја 20mm Дијаметар Свадба Маса Корист Кристал Дијамант За Свадба Централен Оркестарот Медуза Paperweight За Продажба

50pcs Мешана боја 20mm Дијаметар Свадба Маса Корист Кристал Дијамант За Свадба Централен Оркестарот Медуза Paperweight За Продажба

Достапност: Залиха
DEN 1244.00
DEN 1382.40

Зачувам е многу безбеден и удобен.Со цел да бидете сигурни дека нема да плати за секој увоз доход, па ние ќе се пријават помалку како 'Дар'.
Можеме да кажеме дека нашите цени не се најниски на Пазарот,
Но, квалитетот на производот се услуга може да се обезбеди се најдобри.

Параметрите на стоката

Шема:
Полна Боја,Слика На Цртан Филм
Материјал:
Кристално
Повод:
Роденден,Годишнина,забава,Свадба & Ангажирање,Божиќ,Денот на Вљубените
Бренд Име:
GALAXING
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
TZD1003
Број на Компјутери:
50pcs
Големина:
20mm
Употреба:
свадба, партија декорација, Paperweight,
боја:
Мешани Бои
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Обликот:
Круг
is_customized:
Yes

Подобро ви се допаѓа

20pcs / многу Убави Животински Облик Нерѓосувачки Челик Бисквит Секачи Торта Фондан Колаче Машина Калап з

Ве молиме овозможи 24 деловни часа за нас да одговор.3)се ВраќаСамо неисправни производи ќе бидат понуден

Карактеристики : Материјал : Смола Боја : како на сликата Тежина : Околу 18g Количина : 200pcs / многу Возраст, з

Карактеристики и факти : •Дворци слон е handsomely детални и направена од смола со античкислонова коска завр

Боја : како на слМатеријал : Полиестер и БамбусМодел : ЦрешаДолжина : Околу 22cmСе одвиваат дијаметар : Приб

modname=ckeditorMousepad Големина : во 9*7 инчи за 220mm*180mm*3мм Грб : Антилизга гумени врзани Пред Лицето : Силно текстура

Ако имате било какви проблеми откако сте го примиле пакетот на,ве молиме слободно да контактирате со на

*** 1 / стил број 2 / Неколку имиња3 / Датум (ние ќе engrave тоа патот ќе се тип на денот) 4 / Треба со датумПРЕВОЗ

Производ материјал : K9 материјал високоодделение кристал Пакување спецификација : 13 * 7.5 * 5 cm Тежина : око

Карактеристики : Сосема нов и висок квалитет.Лесен и удобен за носење.Модерен и не е лесно да падне.Одлич

Бесплатен Превозот Нови пристигнување 500 PCS / МНОГУ љубов птица Ознака Свадба партија услуги подароци го

7cm Јапонија Агол Биологија Sumikko Агол на Животните Цртан филм Кадифен Кукла Keychain Pendant Торба Ранец УкрасиГ

имеПРИРОДАТА АМЕТИСТ КВАРЦЕН КРИСТАЛ ПИРАМИДА ТОЧКА ЛЕКУВАЊЕМатеријалКРИСТАЛНОТежина105112gДолжина4852mm

Среќен Слон Пиво во Шише Настроената Отварачки За Хотел / Свадба Подарок Biere Настроената злато Слон Наст

Ако најдете било какви проблеми со нашите предмети,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас во ро

Додека купувачот ја прифаќа одговорноста да се плати за враќање товарза било која друга причина. Увозни

имеПриродниот Сон Аметист Кварцен Кристал Пирамида Исцелување КинаМатеријалКРИСТАЛНОТежина4852gДолжин

Основни Детали : Материјал : природни кристал пушењето цевка Техника : Полиран Стил : Фенг Шуи се Користи

Сите јазични знаци се прифатливи Ве молиме да се осигурате текстот што ни остави е точно.За големината К

Scroll